Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Pielęgniarka w Warszawie Firma oferuje pełen zakres usług pielęgniarskich (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny pielegniarka-warszawa.pl7 lat/a SMS

Otwórz pielegniarka-warszawa.pl

Świadczymy usługi pielęgniarskie w Warszawie oraz do 50km od Warszawy.

Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem wykona w domu pacjenta pełen zakres usług według najnowszych standardów pielęgniarstwa.

.

Usługi pielęgniarskie wykonujemy 24h, pracujemy również w niedzielę i święta.

Zakres usług pielęgniarskiech:

 • kroplówki

 • zastrzyki [dożylne, domięśniowe, podskórne](wymagane zlecenie od lekarza)

  • zastrzyki przeciwzakrzepowe

  • zastrzyki przeciwbólowe
 • lewatywy oczyszczające

 • zdejmowanie szwów

 • cewnikowanie pęcherza moczowego

 • płukanie pęcherza moczowego

 • pielęgnacja stomii (wymiana worka stomijnego)

 • toaleta pacjenta w łóżku

 • stawianie baniek bezogniowych

 • karmienie przez sondę

 • zakładanie sondy do żołądka

 • skuteczne leczenie odleżyn

 • pielęgnacja i leczenie ran, oparzeń, owrzodzeń,odmrożeń

Uwaga: nie pracujemy z dziećmi poniżej 12-go roku życia.


Opinie pacjentów:

-- Kamil

Polecam panią pielęgniarkę z tej firmy - szybko tanio i profesjonalnie :-) Zastrzyki bezboleśnie

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Usługi pielęgniarskie w miejscu wezwania. Komfortowy sposób na skorzystanie z pomocy pielęgniarskiej bez czekania w kolejkach. Pielęgniarka godna zaufania. Usługi pielęgniarskie Warszawa, 2018-01-23

Skomentuj pielegniarka-warszawa.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Pielegniarka-warszawa.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu pielegniarka-warszawa.pl Odśwież zrzut strony

  Firma oferuje pełen zakres usług pielęgniarskich (strona pielegniarka-warszawa.pl - Pielęgniarka w Warszawie)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Opieka pielęgniarska, zastrzyki i kroplówki Świadczymy usługi pielęgniarskie w Warszawie - tel. kom. 792-468-364. W ofercie mamy szeroki wachlarz usług pielęgniarskich m.in.: zastrzyki, kroplówki, lewatywy, płukanie pęcherza moczowego, zakładanie sondy żołądkowej, cewnikowanie, stawianie baniek bezogniowych, pielęgnacja stomii, zdejmowanie szwów, pielęgnacja ran, odleżyn, toaleta pacjenta w łóżku, pomiary ciśnienia, pomiary cukru, INR. Szybko dojeżdżamy w Warszawie i okolicach.
  2. usługi pielęgniarskie w Warszawie i okolicach Pielęgniarskie wizyty domowe w miejscu wezwania. Dojeżdżamy do pacjentów w Warszawie i okolicznych miejscowościach. W pracy wykorzystywany jest wyłącznie sprzęt jednorazowego użytku. Usługi świadczymy według najnowszych standardów pielęgniarstwa.
  3. usługi pielęgniarskie w miejscu wezwania Firma usługi pielęgniarskie mgr Dorota Owczarczyk świadczy kompleksowe usługi w zakresie pielęgniarstwa na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Dojeżdżamy do naszych Pacjentów nawet do 30 km od Warszawy.
  4. Pielęgniarka w Warszawie Pielęgniarka - wizyty u pacjenta, Warszawa i okolice. Wykonuję: INR z palca, EKG, cewnikowanie, podłączanie kroplówek, zastrzyki, pobieranie krwi, lewatywy, pomiar ciśnienia i tętna i inne.
  5. D&J MEDICA Profesjonalne usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pacjentów chcących otrzymać fachową opiekę pielęgniarską swoim domu lub we wskazanym miejscu.
  6. Gabinet Masażu i Refleksoterapii Zu San Li Opole Zapraszamy do Gabinetu Masażu i Refleksoterapii Zu San Li w Opolu. Każdy z Państwa znajdzie u nas zabieg lub masaż odpowiedni do obecnego stanu zdrowia. Polecamy szeroką listę zabiegów i masaży, które pomogą zatroszczyć się o Państwa zdrowie, odprężenie oraz urodę.
  7. Opieka w domu chorego Nasz zakład „Vita” zajmuje się prowadzeniem hospicjum domowego i świadczeniem usług pielęgniarskich w Białej Podlaskiej. Posiadamy kontrakt z NFZ. Zapraszamy do nas!
  8. usługi pielęgniarskie w domu Oferujemy usługi pielęgniarskie w domach na terenie Trójmiasta, przez całą dobę. Wykonujemy wizyty domowe oraz świadczymy opiekę długoterminową. Nasze pielęgniarki środowiskowe robią między innymi kroplówki, cewnikowanie pęcherza moczowego, zmianę opatrunków. Pełną ofertę usług pielęgniarskich oraz cennik znajdą Państwo na stronie internetowej naszego Pogotowia Pielęgniarskiego.
  9. Wortal o oczyszczaniu organizmu lewatywą Serwis o tematyce popularnego zabiegu oczyszczania organizmu lewatywą. Można znaleźć tutaj szeroki zakres informacji takich jak historia kuracji, lista przeciwwskazań, aspekty zdrowotne, opinie stosujących osób, a także zdanie lekarzy.
  10. Blog o oczyszczaniu organizmu lewatywą Blog lewatywa.edu.pl powstał z myślą o przekazywaniu informacji na temat lewatywy. Znajdziesz tutaj definicję co to jest lewatywa i historię zabiegu od czasów antycznych do dziś. Trafisz na wskazówki dotyczące tego jak zrobić lewatywę. Gruszka do lewatywy lub irygator to najbardziej znane przyrządy. Roztwór czy zestaw do lewatywy nie jest konieczny, aby równie skutecznie oczyścić toksyny nagromadzone w jelicie grubym. Pod warunkiem dobrego przygotowania, w warunkach domowych zabieg jest bardzo prosty.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com