Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Usługi Pielęgniarksie Opieka pielęgniarska, zastrzyki i kroplówki (Katalog choroby)

Miniaturka domeny uslugipielegniarskie24h.pl8 lat/a Mini

Otwórz uslugipielegniarskie24h.pl

Usługi pielęgniarskie

Świadczymy usługi pielęgniarskie w Warszawie - tel. kom. 792-468-364.

 • zastrzyki (iniekcje) podskórne, domięśniowe i dożylne (na zlecenie lekarza)

 • dożylne wlewy kroplowe - "kroplówka" (na zlecenie lekarza)

 • lewatywy-enemy

 • cewnikowanie kobiet i mężczyzn

 • wymiana worka stomijnego i pielęgnacja stomii

 • płukanie pęcherza moczowego

 • założenie sondy dożołądkowej

 • opieka nad dziećmi i dorosłymi

 • stawianie baniek bezogniowych

 • toaleta całego ciała
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo przydatna usługa, fajnie że coś takiego jest możliwe. medyczny detox, 2024-04-01

Zmienił się telefon aktualny jest 574-213-026 leczenie odleżyn Warszawa, 2018-04-29

zdejmowanie szwów w domu , szybko, komfortowo, bez stresu, bez stania w kolejkach przychodni. zdejmowanie szwów Warszawa, 2018-01-23

Fajna stronka, miła dla oka kolorystyka , dobre , miłe dla oka kolory. Usługi pielęgniarskie Warszawa, 2016-02-04

Ciekawa strona, czytelna, może prosta szata graficzna. ale za to czytelna. Ala, 2016-02-04

Skomentuj uslugipielegniarskie24h.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu uslugipielegniarskie24h.pl Odśwież zrzut strony

  Opieka pielęgniarska, zastrzyki i kroplówki (strona uslugipielegniarskie24h.pl - Usługi Pielęgniarksie)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Usługi pielęgniarskie w miejscu wezwania Firma Usługi pielęgniarskie mgr Dorota Owczarczyk świadczy kompleksowe usługi w zakresie pielęgniarstwa na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Dojeżdżamy do naszych Pacjentów nawet do 30 km od Warszawy.
  2. D&J MEDICA Profesjonalne usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pacjentów chcących otrzymać fachową opiekę pielęgniarską swoim domu lub we wskazanym miejscu.
  3. Pielęgniarka w Warszawie Pielęgniarka - wizyty u pacjenta, Warszawa i okolice. Wykonuję: INR z palca, EKG, cewnikowanie, podłączanie kroplówek, zastrzyki, pobieranie krwi, lewatywy, pomiar ciśnienia i tętna i inne.
  4. Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy Celem zakładu jest zapewnienie okresowej, całodobowej, intensywnej opieki pielęgniarskiej rekonwalescentom i osobom przewlekle chorym.
  5. Dom opieki - Zielona Kraina Zielona Kraina to Dom Opieki bardzo przytulny, gdzie każdy mieszkaniec czuje się jak we własnym domu. Osoby starsze otrzymają u nas fachową opiekę i poczucie bezpieczeństwa. Dom opieki to Wasz dom.
  6. Opieka w domu chorego Nasz zakład „Vita” zajmuje się prowadzeniem hospicjum domowego i świadczeniem usług pielęgniarskich w Białej Podlaskiej. Posiadamy kontrakt z NFZ. Zapraszamy do nas!
  7. Usługi pielęgniarskie w domu Oferujemy usługi pielęgniarskie w domach na terenie Trójmiasta, przez całą dobę. Wykonujemy wizyty domowe oraz świadczymy opiekę długoterminową. Nasze pielęgniarki środowiskowe robią między innymi kroplówki, cewnikowanie pęcherza moczowego, zmianę opatrunków. Pełną ofertę usług pielęgniarskich oraz cennik znajdą Państwo na stronie internetowej naszego Pogotowia Pielęgniarskiego.
  8. Usługi pielęgniarskie w Warszawie i okolicach Pielęgniarskie wizyty domowe w miejscu wezwania. Dojeżdżamy do pacjentów w Warszawie i okolicznych miejscowościach. W pracy wykorzystywany jest wyłącznie sprzęt jednorazowego użytku. Usługi świadczymy według najnowszych standardów pielęgniarstwa.
  9. Firma oferuje pełen zakres usług pielęgniarskich Pielęgniarskie wizyty domowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Kompleksowa opieka pielęgniarska profesjonalnie wykonana przez pielęgniarkę z długoletnim stażem. Wykonujemy zastrzyki, kroplówki, lewatywy,stawianie baniek,cewnikowanie pęcherza,leczenie odleżyn, pielęgnacja stomii,zdejmowanie szwów po operacyjnych.Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne całego ciała. Udzielamy porad w zakresie pielęgnacji chorego i profilaktyki przeciwodleżynowej. Skutecznie leczymy rany. Szybko dojeżdżamy do pacjenta.
  10. Wortal o oczyszczaniu organizmu lewatywą Serwis o tematyce popularnego zabiegu oczyszczania organizmu lewatywą. Można znaleźć tutaj szeroki zakres informacji takich jak historia kuracji, lista przeciwwskazań, aspekty zdrowotne, opinie stosujących osób, a także zdanie lekarzy.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com