Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Pogotowie Pielęgniarskie Usługi pielęgniarskie w domu (Katalog gabinety lekarsk…)

Miniaturka domeny pogotowie-pielegniarskie.pl8 lat/a SMS

Otwórz pogotowie-pielegniarskie.pl

Pielęgniarka środowiskowa Trójmiasto

Zakres usług pielęgniarskich:

 • Kroplówki

 • Cewnikowanie pęcherza

 • Leczenie ran

 • Zastrzyki

 • Zdejmowanie szwów

 • Leczenie paliatywne

Główne zalety:

 1. Bez kolejek, bez wychodzenia z domu

 2. Profesjonalnie

 3. Całodobowo

 4. Przystępne ceny
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Usługi pielęgniarskie na wysokim poziomie. W tamtych okolicach są bezkonkurencyjni :) Usługi pielęgniarskie Warszawa, 2016-03-24

Są świetni. Błyskawicznie podłączają kroplówki w domu. Szybko leczą rany przewlekłe. Robią zastrzyki, które nie bolą. Pielęgniarka, 2015-12-03

Skomentuj pogotowie-pielegniarskie.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu pogotowie-pielegniarskie.pl Odśwież zrzut strony

  Usługi pielęgniarskie w domu (strona pogotowie-pielegniarskie.pl - Pogotowie Pielęgniarskie)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. D&J MEDICA Profesjonalne usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pacjentów chcących otrzymać fachową opiekę pielęgniarską swoim domu lub we wskazanym miejscu.
  2. Opieka w domu chorego Nasz zakład „Vita” zajmuje się prowadzeniem hospicjum domowego i świadczeniem usług pielęgniarskich w Białej Podlaskiej. Posiadamy kontrakt z NFZ. Zapraszamy do nas!
  3. Opieka pielęgniarska, zastrzyki i kroplówki Świadczymy usługi pielęgniarskie w Warszawie - tel. kom. 792-468-364. W ofercie mamy szeroki wachlarz usług pielęgniarskich m.in.: zastrzyki, kroplówki, lewatywy, płukanie pęcherza moczowego, zakładanie sondy żołądkowej, cewnikowanie, stawianie baniek bezogniowych, pielęgnacja stomii, zdejmowanie szwów, pielęgnacja ran, odleżyn, toaleta pacjenta w łóżku, pomiary ciśnienia, pomiary cukru, INR. Szybko dojeżdżamy w Warszawie i okolicach.
  4. Pielęgniarka w Warszawie Pielęgniarka - wizyty u pacjenta, Warszawa i okolice. Wykonuję: INR z palca, EKG, cewnikowanie, podłączanie kroplówek, zastrzyki, pobieranie krwi, lewatywy, pomiar ciśnienia i tętna i inne.
  5. Abonament Medyczny SIGMAPRO7 to program, dzięki któremu masz dostęp do szerokiej gamy specjalistów w Twoim mieście, do wysokich standardów opieki medycznej i profesjonalnego doradztwa, zapewnianego przez Medica Polska.
  6. Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy Celem zakładu jest zapewnienie okresowej, całodobowej, intensywnej opieki pielęgniarskiej rekonwalescentom i osobom przewlekle chorym.
  7. Dom opieki - Zielona Kraina Zielona Kraina to Dom Opieki bardzo przytulny, gdzie każdy mieszkaniec czuje się jak we własnym domu. Osoby starsze otrzymają u nas fachową opiekę i poczucie bezpieczeństwa. Dom opieki to Wasz dom.
  8. Firma oferuje pełen zakres usług pielęgniarskich Pielęgniarskie wizyty domowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Kompleksowa opieka pielęgniarska profesjonalnie wykonana przez pielęgniarkę z długoletnim stażem. Wykonujemy zastrzyki, kroplówki, lewatywy,stawianie baniek,cewnikowanie pęcherza,leczenie odleżyn, pielęgnacja stomii,zdejmowanie szwów po operacyjnych.Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne całego ciała. Udzielamy porad w zakresie pielęgnacji chorego i profilaktyki przeciwodleżynowej. Skutecznie leczymy rany. Szybko dojeżdżamy do pacjenta.
  9. usługi pielęgniarskie w miejscu wezwania Firma usługi pielęgniarskie mgr Dorota Owczarczyk świadczy kompleksowe usługi w zakresie pielęgniarstwa na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Dojeżdżamy do naszych Pacjentów nawet do 30 km od Warszawy.
  10. Wizyty domowe Szczecin Mieszkasz w Szczecinie i chcesz się skontaktować z najlepszym pediatrą w mieście? Zapraszamy do nas. Oferujemy Państwu usługę pediatra do domu. Szczecin i Police to dwa główne miasta naszej działalności. Dokładnie przyjrzymy się Twojemu dziecku i podejmiemy stosowne środki. Po więcej informacji Zapraszamy na naszą stronę internetową mediwizyta.pl.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com