Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

System Nakiedy.com Kalendarz rezerwacji wizyt (Katalog gabinety lekarsk…)

Miniaturka domeny nakiedy.com2 lat/aSMS

Otwórz nakiedy.com

System rejestracji pacjentów

Chcesz zapewnić swoim pacjentom łatwy i wygodny sposób rejestrowania się do określonych specjalistów?

Przygotowaliśmy program do rejestracji pacjentów online, już nie muszą dzwonić, ustawiać się w kolejkach.

Ty nie musisz zapisywać, pamiętać planować. Wszystkie te czynności zostaną zautomatyzowane dzięki naszemu programowi.

Ty możesz się zająć tym co ważne, czyli profesjonalnym świadczeniem usług. Jeszcze nigdy umawianie wizyt nie było tak łatwe, a rejestracja pacjentów nie przebiegała tak szybko.

Przekonaj się sam.

Najważniejsze funkcje Nakiedy.com

 • Kalendarz rezerwacji

 • Przypomnienia SMS

 • Internetowa rezerwacja online

Dla kogo system?

*lekarze i przychodnie

*fryzjerzy

*stomatolodzy

Oto opinie klientów nakiedy.com

Bardzo dobry system rezerwacji

-- Janek

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz nakiedy.com teraz!

Skomentuj nakiedy.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 7 podobnych stron WWW:

 • Program do salonu fryzjerskiego oraz kosmetycznego Program BeautySalon24 to nowoczesne i zarazem proste w obsłudze narzędzie typu online do zarządzania i wspomagania działań marketingowych salonów kosmetycznych, fryzjerskich, a także ośrodków odnowy biologicznej. Aplikacja pozwala na profesjonalną obsługę zakładu piękności, dając możliwość tworzenia praktycznie dowolnej ilości kont pracowników o zróżnicowanych profilach uprawnień. Oprogramowanie umożliwia zapisywanie wizyt klientów w terminarzu, który z powodzeniem zastąpi Twój wysłużony zeszyt.
 • Oprogramowanie dla fryzjera i kosmetyczki Serwis poświecony jest opisowi funkcjonalności oprogramowania dla gabinetu stworzonego przez firmę VERSUM. Sprawdź dostępne funkcjonalność. Zwiększ zyski swojej firmy!
 • Program do gabinetu Dzięki Versum uzyskasz dane o historii wizyt klientów, kompendium wiedzy na ich temat i opcję dobrania zindywidualizowanej oferty do potrzeb indywidualnych klientów to raptem niektóre spośród opcji, które zapewnia platforma Versum.
 • system rezerwacji hotelowych Program Recepcja to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich obiektów noclegowych... Dzięki idealnie dopasowanemu terminarzowi rezerwacji, zarządzanie obiektem jest szybkie i łatwe. Dostęp online pozwala zarządzać obiektem z każdego miejsca poprzez laptop, tablet lub smartfon. Bezpłatny moduł rezerwacje online zmniejszy ilość telefonów z zapytaniami, oraz pozwoli na szybką rezerwację oraz płatność zadatku.System automatycznie rozliczy płatność i potwierdzi rezerwację bez Twojego udziału!
 • system rezerwacji on-line Plan2go - rezerwuję i wyjeżdżam Najnowszy polski system rezerwacyjny (on-line) miejsc noclegowych zarówno w hotelach jak i małych obiektach noclegowych na terenie całej Polski. Własna baza atrakcji turystycznych i usług okołoturystycznych. Automatyczne planowanie pobytu oraz podróży.
 • Rezerwacje Morten.pl to sprawnie funkcjonująca i dynamicznie rozwijająca się platforma rezerwacji usług online. Dla salonów kosmetycznych oraz gabinetów lekarskich.
 • Agencja Interaktywna - Marketing, Technologia, Kreacja Gwarantowane efekty reklamowe z agencją interaktywną IDEATRONIC. Projektowanie stron i portali internetowych, sklepów oraz przeprowadzanie kampanii reklamowych. Wyróżnia nas unikalne połączenie Marketingu Technologii i Kreacji.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Nakiedy.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com