Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Versum Program do gabinetu (Katalog oprogramowanie)

Miniaturka domeny www.versum.pl3 lat/aSMS

Otwórz www.versum.pl

Sprawna administracja terminarzem wizyt oraz rezerwacjami klientów jest jednym z najważniejszych części sprawnej firmy.

Dlatego też dobrym pomysłem jest zainwestować w system rejestracji wizyt, za pomocą którego Twój salon fryzjerski będzie administrowany w nieskomplikowany sposób. Dostęp do historii wizyt klientów, kompendium wiedzy na ich temat i opcja dobrania zindywidualizowanej oferty do potrzeb indywidualnych klientów to raptem niektóre spośród opcji, które zapewnia platforma Versum. Oprócz ułatwieniatworzenia terminarza pracowników i rejestracją zabiegów online, system zezwala także na sprawne rozlicznie pracowników, dostarcza statystyki a także przesyła klientowi wiadomość sms z informacją o czasie wizyty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo ładna strona! W., 2017.03.22

Skomentuj www.versum.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 7 podobnych stron WWW:

 • Oprogramowanie medyczne dla przychodni MEDchart to oprogramowanie medyczne dla przychodni i gabinetów lekarskich. Jest ono dostępne z poziomu przeglądarki internetowej, więc, aby z niego korzystać, nie potrzeba jakiejkolwiek instalacji czy aktualizacji. Wystarczy urządzenie z dostępem do internetu takie jak laptop, tablet lub smartfon. Program jest intuicyjny a korzystanie z niego można porównać do korzystania z poczty elektronicznej. By wykorzystać w pełni z jego funkcjonalności nie potrzeba dodatkowych szkoleń lub instrukcji obsługi.
 • Program do salonu fryzjerskiego oraz kosmetycznego Program BeautySalon24 to nowoczesne i zarazem proste w obsłudze narzędzie typu online do zarządzania i wspomagania działań marketingowych salonów kosmetycznych, fryzjerskich, a także ośrodków odnowy biologicznej. Aplikacja pozwala na profesjonalną obsługę zakładu piękności, dając możliwość tworzenia praktycznie dowolnej ilości kont pracowników o zróżnicowanych profilach uprawnień. Oprogramowanie umożliwia zapisywanie wizyt klientów w terminarzu, który z powodzeniem zastąpi Twój wysłużony zeszyt.
 • Program - gabinet lekarski Darmowy program do gabinetu lekarskiego. Prosty w użyciu. Do prowadzenia dokumentacji medycznej. Program dla lekarza prowadzącego prywatną praktykę lekarską.
 • program do gabinetu lekarskiego Oferujemy program do gabinetu lekarskiego, autorstwa polskiego potentata oprogramowania dla rynku medycznego. Proponujemy oprogramowanie KS-PPS lub KS-SOMED. KS-PPS jest programem o podstawowej funkcjonalności, umożliwiającym dokonywanie rozliczeń z NFZ. KS-SOMED to bardziej zaawansowane oprogramowanie, doskonałe do większych placówek medycznych. Oferujemy też usługi wdrożeniowe, szkoleniowe i serwisowe.
 • Rezerwacje Morten.pl to sprawnie funkcjonująca i dynamicznie rozwijająca się platforma rezerwacji usług online. Dla salonów kosmetycznych oraz gabinetów lekarskich.
 • E-seppel.pl - program dla lekarzy E-seppel.pl to aplikacja do zarządzania gabinetem lekarskim online. Udostępnia min. umawianie wizyt, wydruk recept, tworzenie kart wizyt i pacjentów, wszystko dostępne przez intuicyjny interfejs.
 • ProSoftStudio - profesjonalne oprogramowanie ProSoftStudio jest profesjonalnym biurem projektowym zajmującym się wytwarzaniem oprogramowania. Oferujemy zarówno aplikacji pod systemy z rodziny Windows jak również zaawansowane systemy intranetowe.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Versum.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com