Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

E-seppel.pl E-seppel.pl - program dla lekarzy (Katalog gabinety lekarsk…)

Miniaturka domeny e-seppel.pl6 lat/aSMS

Otwórz e-seppel.pl

E-seppel.pl to aplikacja do zarządzania gabinetem lekarskim online. Udostępnia min. umawianie wizyt, wydruk recept, tworzenie kart wizyt i pacjentów, wszystko dostępne przez intuicyjny interfejs.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz e-seppel.pl teraz!

Skomentuj e-seppel.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • program do gabinetu Dzięki Versum uzyskasz dane o historii wizyt klientów, kompendium wiedzy na ich temat i opcję dobrania zindywidualizowanej oferty do potrzeb indywidualnych klientów to raptem niektóre spośród opcji, które zapewnia platforma Versum.
 • Program - gabinet lekarski Darmowy program do gabinetu lekarskiego. Prosty w użyciu. Do prowadzenia dokumentacji medycznej. Program dla lekarza prowadzącego prywatną praktykę lekarską.
 • program do gabinetu lekarskiego Oferujemy program do gabinetu lekarskiego, autorstwa polskiego potentata oprogramowania dla rynku medycznego. Proponujemy oprogramowanie KS-PPS lub KS-SOMED. KS-PPS jest programem o podstawowej funkcjonalności, umożliwiającym dokonywanie rozliczeń z NFZ. KS-SOMED to bardziej zaawansowane oprogramowanie, doskonałe do większych placówek medycznych. Oferujemy też usługi wdrożeniowe, szkoleniowe i serwisowe.
 • ProSoftStudio - profesjonalne oprogramowanie ProSoftStudio jest profesjonalnym biurem projektowym zajmującym się wytwarzaniem oprogramowania. Oferujemy zarówno aplikacji pod systemy z rodziny Windows jak również zaawansowane systemy intranetowe.
 • Kody kreskowe Unigawa - recepty, sprzedaż detaliczna i hurtowa. Produkujemy recepty, druki zabezpieczone oraz druki z kodem kreskowym. Dostarczamy recepty do lekarzy na terenie całego kraju. Producent zaprasza po recepty i druki numerowane.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  E-seppel.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com