Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Bogumiladampc.pl Terapeuta manualny (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny bogumiladampc.pl4 lat/aSMS

Otwórz bogumiladampc.pl

Terapeuta manualny

Jestem terapeutą manualnym. Zajmuję się leczeniem zaburzeń czynności narządu ruchu. W swojej pracy posługuję się systemem nazywanym Terapia Manualna w Modelu Holistycznym (TMH).

Procedury diagnostyczne oraz lecznicze dostosowuję do aktualnego stanu pacjenta na podstawie informacji pozyskanych z wywiadu oraz badania manualnego.

Dolegliwości, z którymi najczęściej spotykam się w gabinecie to:

 • bóle kręgosłupa: szyjnego, piersiowego, lędźwiowo-krzyżowego,

 • dyskopatie,

 • dolegliwości zlokalizowane w rejonie miednicy i stawu biodrowego,

 • bóle kończyn dolnych: rwa udowa, rwa kulszowa,

 • bóle kończyn górnych: rwa ramienna, bóle barku,

 • bóle głowy.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Terapeuta manualny godny polecenia. Panią Bogusię polecili mi moi znajomi. Słyszałam o niej same pochlebne opinie. Po wizycie w gabinecie ból kości ogonowej, który mi dokuczał - odszedł bezpowrotnie. Jeżeli szukasz dobrego terapeuty manualnego w Poznaniu, to warto skorzystać z usług mgr Bogumiły Dampc. Adrianna, 2013.05.03

Ładna stronka. Ciekawy tekst o bólu kości ogonowej. Terapeuta manualny Poznań, 2013.03.19

Skomentuj bogumiladampc.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • terapia manualna i rehabilitacja kręgosłupa Gabinet rehabilitacji, fizjoterapia Kraków RehaPro to nowoczesny Gabinet Rehabilitacji w Krakowie. Naszą specjalnością jest kompleksowa i skuteczna rehabilitacja narządu ruchu. Zabiegi odbywają się w miłej, sympatycznej atmosferze, z użyciem fachowej wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu. Podstawowe leczenie - terapia manualna, leczenie kręgosłupa, rehabilitacja. Gabinet rehabilitacyjny zaprasza - Kraków, Senatorska 26...
 • Rehabilitacja i konsultacje lekarskie Gabinet Nowoczesnej Rehabilitacji Fizjoporadnia. Rehabilitacja kręgosłupa, stawów, układu mięśniowego i powięzi. Doświadczony zespół fizjoterapeutów i lekarzy specjalistów ortopedii i traumatologii oraz neurochirurgii. Dzięki ścisłej współpracy lekarzy i rehabilitantów osiągamy wybitne wyniki w diagnostyce i terapii większości schorzeń układu ruchu oraz układu nerwowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, pracę opieramy na sprawdzonych i uznanych w świecie metodach rehabilitacyjnych. Sprawdź nas!
 • Rehabilitacja funkcjonalna Kraków Przedsiębiorstwo fizjotrener.com proponuje klientom możliwość wykonania specjalnie przygotowanego treningu wytrzymałościowego lub funkcjonalnego. Zajmujemy się również pomocą w zakresie urazów kręgosłupa, narządu ruchu, problemów ze stawami i wielu innych. Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie leczenia. Posiadana wiedza i doświadczenie gwarantuje doskonałe efekty każdej przeprowadzonej kuracji.
 • terapia manualna i rehabilitacja w Mrągowie Gabinet terapii manualnej i rehabilitacji Aktivmed z Mrągowa oferuje zabiegi wykonywane przez doświadczonego fizjoterapeutę Piotrka Ziuzię. Na stronie dostępny jest cennik oraz zakres zabiegów oferowanych dla pacjentów.
 • Fizjoterapia w Szczecinie Zapraszamy do naszego Zachodniopomorskiego Centrum Rehabilitacji, posiadamy wykwalifikowany personel, świetnych lekarzy specjalistów jak i najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny.
 • Rehabilitacja Radomsko Na stronie znajdziemy dokładne informacje na temat oferty rehabilitacji z dojazdem do domu pacjenta na terenie Radomska i okolic przez fizjoterapeutę Piotra. W ofercie znajduje się pełna gama masażu, zabiegów Rehabilitacji i fizjoterapii w Radomsku. Dojazd do klienta zawsze po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.
 • Diagnostyka i leczenie dysfunkcji kręgosłupa terapia manualna Jest to specjalizacja zawodowa wewnątrz fizjoterapii. Metoda składa się z z precyzyjnego diagnozowania i terapii dysfunkcji kręgosłupa, stawów obwodowych, układu nerwowego i tkanek miękkich. Dzięki zabiegom uzyskujemy odblokowanie stawów kręgosłupa, zrepozycjonowanie dysków, przywrócenie prawidłowej ruchomości między kręgami, fizjologiczne ustawienie struktur kręgosłupa oraz zwiększenie przestrzeni międzykręgowych.
 • Kursmed - kursy medyczne Głównym obszarem działania firmy Kursmed są szkolenia z różnych technik masaży, terapii manualnej i medycyny sportowej. Zapraszamy młodych adeptów fizjoterapii oraz osoby zainteresowane pracą z człowiekiem i jego ciałem.
 • terapia manualna i masaż leczniczy Gabinet terapii manualnej dr Piotra Palucha. Prywatne wizyty leczenia kręgosłupa w nowym gabinecie we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej.
 • Gabinet rehabilitacji Manualis w Katowicach Zapraszamy do gabinetu rehabilitacji w Katowicach przy ul. Sandomierskiej (Katowice-Bogucice). Oferujemy szeroką gamę zabiegów manualnych (mobilizacje, terapia tkanek miękkich, terapia punktów spustowych, masaż głęboki, masaż poprzeczny, masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, refleksoterapia), jak również zabiegów fizykalnych (terapia falą uderzeniową, elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, ultradźwięki, światłolecznictwo) oraz kinezyterapię (ćwiczenia lecznicze). Więcej informacji na stronie WWW.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Bogumiladampc.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com