Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

FMC Centrum Medyczne Rehabilitacja, ortopedia i badania medyczne (Katalog choroby)

Miniaturka domeny fmclodz.pl1 lat/a SMS

Otwórz fmclodz.pl

W FMC wykonasz diagnostykę medyczną

Leczenie wykonywane prywatnie. Poznaj ceny usług takich jak: badanie endokrynologiczne, próba wysiłkowa i konsultacja kardiologiczna, ortopedia i badanie USG barku, zdjęcie aparatem rtg, badanie kolana rezonansem magnetycznym.

Strona internetowa FMC uwzględnia przebieg leczenia rwy kulszowej. W naszej klinice pracują konsultacji prywatnie znani i cenieni lekarze: Endokrynolog prof. dr hab. n. med Andrzej Lewiński, ortopeda dziecięcy doktor Anna Fabiś, chirurg naczyniowiec Tomasz Lesiak. Kompetentni fizykoterapeuci od czternastu lat diagnozują choroby ortopedyczne.

W naszej placówce znajduje się urządzenia medyczne do wykonywania fali uderzeniowej, leczenia prądami tens, magnetoterapii i rehabilitacji stawu skokowego.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz fmclodz.pl teraz!

Skomentuj fmclodz.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Fmclodz.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu fmclodz.pl Odśwież zrzut strony

  Rehabilitacja, ortopedia i badania medyczne (strona fmclodz.pl - FMC Centrum Medyczne)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Zaopatrzenie ortopedyczne i rehabilitacyjne ORTOFACH jest pracownią medyczną wykonującą sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny dla dzieci i dorosłych. Wykonujemy protezy kończyn dolnych i górnych. Posiadamy wózki inwalidz., stabilizatory, kule itp.
  2. Sanatoria Pensjonat Łady prowadzony przez lekarza kardiologa. W ofercie leczenie i rehabilitacja, chelatacja - efektywne leczenie miażdżycy, rekonwalescencja i rehabilitacja poszpitalna, oraz wypoczynek i rekreacja - pobyty sanatoryjno-lecznicze.
  3. Ortopeda Chirurg Neurochirurg Warszawa - Fimedica Ortopedia, neurochirurgia i rehabilitacja w Warszawie. Uznany ortopeda, rehabilitant i fizjoterapeuta - Warszawa. Centrum Leczenie Kręgosłupa i rehabilitacji. Ortopeda Traumatolog. Zapraszamy do nas.
  4. rehabilitacja Radomsko Na stronie znajdziemy dokładne informacje na temat oferty rehabilitacji z dojazdem do domu pacjenta na terenie Radomska i okolic przez fizjoterapeutę Piotra. W ofercie znajduje się pełna gama masażu, zabiegów Rehabilitacji i fizjoterapii w Radomsku. Dojazd do klienta zawsze po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.
  5. Centrum medyczne Practimed Wrocław Wrocław to miasto gdzie Practimed Sp. z o.o. świadczy wybitnie szeroki zakres super usług medycznych dążąc do ich jakości na jak najwyższym poziomie...
  6. rehabilitacja Wrocław Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL to miejsce, gdzie uzyskasz profesjonalną pomoc medyczną. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz współpracujemy z wykwalifikowanymi oraz doświadczonymi lekarzami. Zapewniamy pomoc neurologa, psychologa, lekarza medycyny pracy, ortopedy i innych specjalistów. Pacjentom powypadkowym, którzy chcą w ramach ubezpieczenia skorzystać z rehabilitacji, czy pomocy lekarskiej zapewniamy możliwość jej bezpłatnej realizacji. Szczegóły na WWW.
  7. rehabilitacja Szczecin Nasza firma działa na polskim rynku już od 15 lat w branży medyczno-rehabilitacyjnej. Stale rozwijamy metody leczenia, co pozwala nam zapewnić naszym pacjentom nowoczesne metody leczenia z wykorzystaniem najnowszych technologii. Wykorzystujemy takie metody jak neuromobilizacja, która jest indywidualną terapię wynikającą ze szczegółowej diagnostyki dysfunkcji w chorobach neurologicznych, ortopedycznych, reumatologicznych, internistycznych.
  8. Krtanie elektryczne W naszej firmie Orto-Max od 2007 roku prowadzimy sprzedaż artykułów ortopedycznych. Realizujemy wnioski NFZ i pomagamy w uzyskaniu dofinansowania. Zapraszamy!
  9. Sklep medyczny - Producent i dystrybutor sprzętu Firma Meden-Inmed zajmuje się konstrukcją, produkcją oraz sprzedażą sprzętu i urządzeń medycznych w zakresie rehabilitacji, urologii, neurologii, chirurgii, otolaryngologii, ortopedii i artroskopii. Zapraszamy.
  10. Nerwice u dzieci Strona o dogoterapii i rekreacji z udziałem psów. Dogoterapia czyli kynoterapia to jedna z metod wspomagających rehabilitację osób niepełnosprawnych w której uczestniczą psy. rehabilitacja dzieci, zajęcia dla dorosłych, rekreacja dla dzieci
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com