Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Tmsdiagnostyka.pl Rezonans magnetyczny (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny tmsdiagnostyka.pl5 lat/aSMS

Otwórz tmsdiagnostyka.pl

Jeśli potrzebują Państwo wykonać dokładne badanie z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego czy tomografu komputerowego to ośrodek zdrowia TMS Diagnostyka będzie do tego idealnym miejscem.

Mamy podpisany kontrakt na badania z NFZ, dlatego osoba, która posiada odpowiednie skierowanie na badanie wykona je u nas całkowicie za darmo. Dla wszystkich pozostałych osób, które nie są objęte ubezpieczeniem NFZ lub nie posiadają ważnego skierowania oferujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny wykonywanych badań.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapraszamy do naszego serwisu ogłoszeń, w którym mogą Państwo dodać ogłoszenie za darmo, a także bez rejestracji. Szybka i skuteczna bezpłatna reklama Państwa usług. ogłoszenia Warszawa, 2013.04.18

tmsdiagnostyka.pl teraz Alina Suchomska, 2013.02.24

Skomentuj tmsdiagnostyka.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Rezonans Gorlice Pracownia Rezonansu Magnetycznego w Gorlicach jest jedną z najnowocześniejszych placówek. Posiadamy rezonans magnetyczny 16 kanałowy, który zapewnia jeszcze dokładniejsze obrazowanie i rzecz jasna skraca czas badania. Wykonujemy m.in.: MR głowy, kręgosłupa, jamy brzusznej i stawów. Budynek, w którym się znajdujemy jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapraszamy.
 • Opieka medyczna CM Gamma tworzy zespół specjalistów wielu dziedzin medycyny, którzy zapewniają indywidualne podejście do każdego pacjenta – począwszy od diagnostyki, poprzez leczenie zachowawcze i operacyjne, aż po rehabilitację. Intencją zespołu jest doprowadzenie do całkowitego wyleczenia pacjenta, dlatego jest on otaczany kompleksową opieką.
 • Ośrodek rehabilitacyjny Klinika znana jako Rehasport specjalizuje się w wykonywaniu rezonansu medycznego. Jest to nieinwazyjna metoda służąca obrazowaniu struktury ludzkiego ciała. Do tego celu wykorzystywane są wyspecjalizowane urządzenia. Obsługują je i tym samym badania wykonują kompetentni lekarze, specjaliście z doświadczeniem. Dla pacjentów zapewniają w tym miejscu diagnostykę, konsultacje, zabiegi, a także rehabilitację.
 • Rezonans Warszawa Rexmedica.com.pl to prywatna pracownia rezonansu magnetycznego przy ul. Wawelskiej 5 zaprasza na badania kontrolne, zadbaj o swój kręgosłup.
 • Pracownia rezonansu magnetycznego w Radomiu Zapraszamy serdecznie do naszej pracowni rezonansu magnetycznego na terenie Radomia. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Zapraszamy!
 • Centrum diagnostyki obrazowej Wykonujemy specjalistyczne badania nowoczesnym rezonansem magnetycznym i tomografem komputerowym. Nasi specjaliści badają szczegółowo serce, układ krwionośny, narządy wewnętrzne, układ kostny i głowę.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Tmsdiagnostyka.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com