Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Centrumdiagnostykiobrazowej.pl Centrum diagnostyki obrazowej (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny www.centrumdiagnostykiobrazowej.pl5 lat/aMini

Otwórz www.centrumdiagnostykiobrazowej.pl

Jesteśmy placówką wyposażoną w 64-rzędowy tomograf komputerowy z 2011 roku, wykonujemy rezonans magnetyczny najnowszej generacji aparatem wysokopolowym (1,5T) o bardzo wysokiej rozdzielczości, wykonujemy badania tomografii komputerowej serca i naczyń wieńcowatych. Wykonujemy diagnostykę serca ze szczególnym uwzględnieniem oceny funkcjonowania przedsionków i komór, lewego przedsionka i żył płucnych oraz oceny czynnościowej lewej komory;

diagnozujemy w zakresie układu krwionośnego: aorty piersiowej i brzusznej oraz tętnic i żył wszystkich układów wewnętrznych, choroby narządów wewnętrznych: klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy; diagnozujemy układ kostny - kręgosłup we wszystkich odcinkach, miednicę, kończyny i stawy a także głowę pod kątem zmian patologicznych mózgu, naczyń wewnątrz czaszkowych, struktur kostnych: twarzoczaszki, oczodołów, szczęki i żuchwy, zatok.

Przeprowadzamy badanie funkcjonalne, spektroskopowe oraz obrazowanie przebiegu włókien nerwowych tzw. traktografię. Wykonujemy badania diagnostyczne serca, głowy, układu kostnego, narządów wewnętrznych i tętnic. Zespół naszych lekarzy potrafi ze szczególną dokładnością ocenić trafną diagnozę. Wszystkie badania wykonujemy bezpłatnie dla pacjentów posiadających ubezpieczenie w NFZ.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.centrumdiagnostykiobrazowej.pl teraz!

Skomentuj www.centrumdiagnostykiobrazowej.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 7 podobnych stron WWW:

 • Rezonans Gorlice Pracownia Rezonansu Magnetycznego w Gorlicach jest jedną z najnowocześniejszych placówek. Posiadamy Rezonans magnetyczny 16 kanałowy, który zapewnia jeszcze dokładniejsze obrazowanie i rzecz jasna skraca czas badania. Wykonujemy m.in.: MR głowy, kręgosłupa, jamy brzusznej i stawów. Budynek, w którym się znajdujemy jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapraszamy.
 • Opieka medyczna CM Gamma tworzy zespół specjalistów wielu dziedzin medycyny, którzy zapewniają indywidualne podejście do każdego pacjenta – począwszy od diagnostyki, poprzez leczenie zachowawcze i operacyjne, aż po rehabilitację. Intencją zespołu jest doprowadzenie do całkowitego wyleczenia pacjenta, dlatego jest on otaczany kompleksową opieką.
 • Ośrodek rehabilitacyjny Klinika znana jako Rehasport specjalizuje się w wykonywaniu rezonansu medycznego. Jest to nieinwazyjna metoda służąca obrazowaniu struktury ludzkiego ciała. Do tego celu wykorzystywane są wyspecjalizowane urządzenia. Obsługują je i tym samym badania wykonują kompetentni lekarze, specjaliście z doświadczeniem. Dla pacjentów zapewniają w tym miejscu diagnostykę, konsultacje, zabiegi, a także rehabilitację.
 • Rezonans Warszawa Rexmedica.com.pl to prywatna pracownia rezonansu magnetycznego przy ul. Wawelskiej 5 zaprasza na badania kontrolne, zadbaj o swój kręgosłup.
 • Oddychanie.pl - leczenie sportowców Tematyką niniejszej witryny internetowej są różnego rodzaju kłopoty z oddychaniem. Internauci będą więc mogli dowiedzieć się w szczególności tego, jak poznać kłopoty w oddychaniu przykładowo podczas dnia, jak też jak uporać się z chrapaniem w nocy. Zapraszamy!
 • Pracownia rezonansu magnetycznego w Radomiu Zapraszamy serdecznie do naszej pracowni rezonansu magnetycznego na terenie Radomia. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Zapraszamy!
 • Rezonans magnetyczny TMS Diagnostyka to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, który oferuje swoim klientom wykonywanie badań za pomocą rezonansu magnetycznego i tomografu komputerowego.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com