Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Rex. Laboratorium Badania genetyczne (Katalog usługi)

Miniaturka domeny sklep.rex.pl4 lat/aSMS

Otwórz sklep.rex.pl

Ogólnopolskie Centrum Genetyki

REX Company S.A.

ul. Robotnicza 32

53-608 Wrocław

NIP: 898-001-76-56

REGON: 930109122

Wykonanie badania genetycznego jeszcze nigdy nie było tak proste!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz sklep.rex.pl teraz!

Skomentuj sklep.rex.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 ze stycznia 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 8 podobnych stron WWW:

 • Oferujemy badania genetyczne Euroimmun DNA proponuje szereg badań genetycznych pod kątem wielu chorób i dolegliwości. Dzięki naszej usłudze możesz ocenić ryzyko zachorowania oraz zdiagnozować przyczyny własnych problemów.
 • Informacje o mojej chorobie genetycznej Miopatia mitochondrialna to skomplikowana choroba o złożonej etiologii. Kluczową przyczyną jest najprawdopodobniej wariacja genetyczna w danych sekwencjach genów. Choroba należy do grupy chorób nieczęstych oraz do grupy chorób genetycznych. Słowo „miopatia” dotyczy syndromu związanego z uszkodzeniami w działaniu i anatomii mięśni. Tkanka mięśniowa zanika, nie pojawiają się nowe włókna, co przejawia się stopniowym wycieńczeniem, a później obumieraniem mięśni.
 • Test na ojcostwo w ciąży Bezpieczna metoda ustalenia ojcostwa w ciąży dostępna także w Polsce! Innowacyjne rozwiązanie – materiał do badania można już pobrać w 10 tygodniu ciąży.
 • badania DNA na ojcostwo Gdańsk testy na ojcostwo do celów prywatnych oraz sądowych w Gdańskim Centrum Eurogen. Pewne i jednoznaczne wyniki. Szybki czas realizacji badania ojcostwa.
 • Laboratorium genetyczne W chwili obecnej możecie Państwo zlecić nam wykonanie badań, wykorzystując przy tym nasze doświadczenie oraz wiedzę. Jak dotąd takie analizy były dostępne jedynie dla organów ścigania, prokuratur oraz sądów. Wyniki możecie Państwo otrzymać już w przeciągu czterdziestu ośmiu godzin w wersji standardowej. Wszystko jest dostępne już teraz dla Was po niezwykle konkurencyjnej cenie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty, jak również do zapoznania się z nią.
 • testy na ojcostwo Badania ojcostwa wykonywane na zlecenia osób prywatnych oraz sądowych. Wszystkie testy na ojcostwo wykonujemy w przyspieszonym trybie – 7 dni roboczych. Jesteśmy certyfikowanym laboratorium.
 • BioTe21 - badania genetyczne DNA na ojcostwo Laboratorium Diagnostyki Genetycznej BioTe21 oferuje głównie usługi w zakresie inżynierii genetycznej oraz identyfikacji genetycznej w tym badanie ojcostwa i pokrewieństwa (anonimowo i protokolarnie).
 • Badania ojcostwa - testy dna Każdy kto chce przeprowadzić badanie ojcostwa na dzień dzisiejszy może to zrobić bez większych problemów. Można zlecić ustalanie ojcostwa w specjalnie poświęconych do tego laboratoriach.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Sklep.rex.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com