Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Genlab.pl Testy na ojcostwo (Katalog firmy - zdrowie …)

Miniaturka domeny genlab.pl7 lat/aMini

Otwórz genlab.pl

Badania ojcostwa wykonujemy od 2004 roku. Jako jedno z pierwszych laboratoriów przeprowadzaliśmy badania ojcostwa zarówno do celów prywatnych, jak i sądowych. W naszej ofercie znajdują się także badania z diagnostyki medycznej. Współpracujemy z placówkami medycznymi, lekarzami oraz sądami.

Współpracujemy także z międzynarodowymi ekspertami w dziedzinie genetyki. Naszym klientom może zagwarantować najwyższą jakość i pewność wykonywanych badań. Laboratorium może poszczycić się licznymi certyfikatami jakości, wydanych przez międzynarodowe instytucje. Jako jedyne prywatne laboratorium w kraju może okazać się międzynarodowym certyfikatem Stowarzyszenia Medycyny Sądowej (International Society for Forensic Genetics).

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz genlab.pl teraz!

Skomentuj genlab.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Badania genetyczne Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A. - firma zajmująca się przeprowadzaniem testów diagnostycznych. Testy które wykonuje: testy na ojcostwo, badania DNA, badań niepłodności, diagnostyki medycznej, cekalii, skłonności do nowotworów, badania genetycznego pozwalającego ocenić odporność na leczenie interferonem, diagnostyki patogenów układu oddechowego i pokarmowego, infekcji układu moczowo-płciowego, farmakogenetyki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!
 • test na ojcostwo w ciąży Bezpieczna metoda ustalenia ojcostwa w ciąży dostępna także w Polsce! Innowacyjne rozwiązanie – materiał do badania można już pobrać w 10 tygodniu ciąży.
 • Badania DNA na ojcostwo Gdańsk testy na ojcostwo do celów prywatnych oraz sądowych w Gdańskim Centrum Eurogen. Pewne i jednoznaczne wyniki. Szybki czas realizacji badania ojcostwa.
 • BioTe21 - Badania genetyczne DNA na ojcostwo Laboratorium Diagnostyki Genetycznej BioTe21 oferuje głównie usługi w zakresie inżynierii genetycznej oraz identyfikacji genetycznej w tym badanie ojcostwa i pokrewieństwa (anonimowo i protokolarnie).
 • Badania ojcostwa - testy dna Każdy kto chce przeprowadzić badanie ojcostwa na dzień dzisiejszy może to zrobić bez większych problemów. Można zlecić ustalanie ojcostwa w specjalnie poświęconych do tego laboratoriach.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Genlab.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com