Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Komórki Macierzyste Informacje o mojej chorobie genetycznej (Katalog choroby)

Miniaturka domeny www.miopatia.pl4 lat/aMini

Otwórz www.miopatia.pl

Z uwagi na niezwykłą rzadkość chorowania na miopatię mitochondrialną, nie ma wystarczającego zainteresowania środowiska badawczego oraz dostatecznej grupy zdiagnozowanych, aby można było określić specyfikę pojawienia się i przebiegu choroby.

Na ten moment leczenie ma raczej charakter będący w fazie badań. Podawane są suplementy diety, takie jak koenzym Q10, kreatyna, Medargin i inne witaminy i mikroelementy. Opisywany jest obecnie lek przez firmę Edison Pharma o nazwie badawczej EPI-743. Badania nad tym lekiem są już w końcowej fazie, daje to więc nadzieję chorującym na konkretną pomoc. Inną metodą, również nie do końca potwierdzoną, jest terapia genowa. Jest to jeden z ostatnich sposobów na leczenie, poprzez ingerencję na poziomie chromosomowym. Wspominana jest również terapia poprzez komórki macierzyste, które to posiadają większe zdolności do podziału niż komórki somatyczne innego rodzaju. Wiadomości o tej chorobie znajdą państwo na stronie WWW.miopatia.pl. 

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Dobrze że można zbierać 1% podatku i leczyć się poza NFZ który nic nie daje. Dużo zdrowia życzę i w przyszłym roku przekażę sama 1%. Pozdrawiam Ewa, 2014.06.17

Bardzo przydatne informacje na temat choroby. Choreoba jest rzadka więc i informacji mało a tu wszystko w jednym miejscu! Pacjent, 2014.06.16

Skomentuj www.miopatia.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • badania genetyczne Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A. - firma zajmująca się przeprowadzaniem testów diagnostycznych. Testy które wykonuje: testy na ojcostwo, badania DNA, badań niepłodności, diagnostyki medycznej, cekalii, skłonności do nowotworów, badania genetycznego pozwalającego ocenić odporność na leczenie interferonem, diagnostyki patogenów układu oddechowego i pokarmowego, infekcji układu moczowo-płciowego, farmakogenetyki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!
 • Oferujemy badania genetyczne Euroimmun DNA proponuje szereg badań genetycznych pod kątem wielu chorób i dolegliwości. Dzięki naszej usłudze możesz ocenić ryzyko zachorowania oraz zdiagnozować przyczyny własnych problemów.
 • BioTe21 - badania genetyczne DNA na ojcostwo Laboratorium Diagnostyki Genetycznej BioTe21 oferuje głównie usługi w zakresie inżynierii genetycznej oraz identyfikacji genetycznej w tym badanie ojcostwa i pokrewieństwa (anonimowo i protokolarnie).
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Miopatia.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com