Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Logopeda24.com, Kraków Strona o Logopedii - rehabilitacja logopedyczna (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny logopeda24.com2 lat/aSMS

Otwórz logopeda24.com

Witryna o tematyce logopedii, poświęcona wszelkim zaburzeniom artykulacyjnym. Tematyka podstawowych terminów logopedycznych - czym jest logopedia, sprawność językowa, fonem, głoska, wada wymowy oraz jej poszczególne rodzaje. Krakowksi pedagog i logopeda , radzi jak postępować w przypadku wystąpienia różnych problemów językowych. Analizuje i przedstawia etapy rozwoju mowy. Moja specjalizacja to : logopedia, terapia logopedyczna, terapia wad wymowy, afazja, dyzartria, dysartria, udar mózgu, wylew, wsparcie logopedyczne, terapia logopedyczna osób dorosłych, terapia logopedyczna dzieci, opóźniony rozwój mowy, seplenienie, zespół Downa, zespół Aspergera, wada wymowy

Na niniejszej stronie znaleźć również można ciekawe artykuły. Strona powstała z zamiłowania do logopedii a jej celem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat zaburzeń językowych oraz wskazanie rangi i znaczenia tego typu problemów na rozwój człowieka zarówno w sferze szkolnej, zawodowej jak i kontaktów interpersonalnych. Zapraszamy.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam skuteczna terapia i dobry specjalista. Pacjent, 2015.02.02

Skomentuj logopeda24.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Informacje o logopedzie w Łodzi U dzieci zdarza się tak, że ucząc się mówić mają pewne wady wymowy, np. seplenią, nie umieją wymawiać jakichś liter poprawnie, itd. Warto wtedy udać się do logopedy. Na stronie tej przedstawione jest Centrum Logopedyczno-Terapeutyczne "Progresja" znajdujące się w Łodzi wraz z sylwetką logopedy Sandry Dobrowolskiej.
 • Zajęcia logopedyczne Zapraszam na zajęcia logopedyczne dla dzieci i dorosłych prowadzone przez doświadczonego logopedę z Gdyni. Zajęcia obejmują takie zagadnienia logopedii i neurologopedii jak: diagnoza, terapia i profilaktyka logopedyczna, Logopedia medialna i artystyczna, emisja i higiena głosu, neuroLogopedia, wczesna interwencja, integracja sensomotoryczna (SI), a także warsztaty logopedyczne i edukacyjne dla dzieci i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w Gdyni przy ulicy Wielkopolskiej 403. Zapraszam serdecznie.
 • Terapie logopedyczne ALFA - to prywatny gabinet logopedyczny w Toruniu. Naszym zadaniem jest pomoc dzieciom z problemami w nauce. Jeżeli widzisz, że Twoje dziecko ma problem z czytaniem, pisaniem lub mówienie ,np. jąka się powinieneś się jak najszybciej do nas zgłosić. Prowadzimy terapie dysleksji i autyzmu. Dzieci uczestniczące w terapiach prowadzonych przez logopedę Aleksandrę Szymańską szybko czynią postępy. Doświadczenie pani logopedy sprawia, że dzieci w gabinecie logopedycznym ALFA czują się bezpieczne i szczęśliwe.
 • Logopeda Tarnowskie Góry i Bytom Magister logopeda Karolina Spałek. Diagnoza, terapia i profilaktyka logopedyczna dzieci i dorosłych z wadami wymowy. Na terenie Śląska. Bytom, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Piekary Śląskie. Dojazd do pacjenta do domu. Pracuje między innymi Metoda Krakowska. Terapia z dziećmi autystycznymi.
 • Na Językach - nowoczesna Logopedia Mobilny logopeda, świadczący usługi w Krośnie i okolicach (do 30 km). Terapia z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy logopedycznych oraz polisensorycznych metod terapeutycznych.
 • Krakowski Ośrodek Diagnozy i Psychoterapii Krakowski Ośrodek Diagnozy i Psychoterapii oferuje profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną, psychologiczną i logopedyczną. Psychologowie z wieloletnim stażem oferują fachową pomoc dla młodzieży, dorosłych i dzieci.
 • Opieka do dziecka, niania i terapia Olsztyn Jeśli Twoje dziecko doświadcza trudności w uczeniu się - ma kłopoty z czytaniem, zapamiętywaniem, trudności z łapaniem piłki, jest niezgrabne ruchowo, jest agresywne bądź nadpobudliwe, ma trudności w mówieniu - Logopedia itp. to dobrze trafiłeś zapraszamy na zajęcia (diagnozę i terapię) z integracji sensorycznej oraz terapia ręki i logopedii. Prowadzimy również opiekę godzinową nad dziećmi. Świadczymy usługi na terenie Olsztyna.
 • Centrum logopedyczne Young Digital Planet to profesjonalna firma, które swoje wszystkie działania koncentruje na dostarczaniu profesjonalnych materiałów edukacyjnych – zarówno w zakresie terapeutycznym, jak i poszerzania wiedzy i umiejętności. Young Digital Planet działa na rynku już od 22 lat. Zapewniamy nowoczesne kursy multimedialne, materiały interaktywne do nauki, e – podręczniki i wiele więcej. Poznaj nas bliżej, odwiedzają naszą stronę WWW oraz e- sklep.
 • Integracja sensoryczna Piastów Gabinet diagnostyczno-terapeutyczny dla dzieci w Piastowie - zapraszamy na diagnozę i terapię integracji sensorycznej i logopedycznej.
 • Rehabilitacja Wrocław - fizjoterapia Przychodnia rehabilitacyjna - kompleksowa fizjoterapia - fizykoterapia, masaże, kinezyterapia. Nasz zespół został stworzony z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług medycznych. Stosujemy najnowsze, skuteczne metody rehabilitacyjne - Pnf, Kinesiotaping, Mckenzie, terapia manualna. Współpracujemy z NFZ.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Logopeda24.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com