Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Fenikso.pl Leczenie pijawkami i technika Bowena (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny fenikso.pl4 lat/aMini

Otwórz fenikso.pl

Leczenie pijawkami oraz technika bowena

"Fenikso" to gabinet rehabilitacji człowieka oferujący usługi z zakresu leczenia pijawkami oraz technik autonaprawy organizmu techniką Bowena. Za główny cel naszej działalności postawiliśmy sobie niesienie pacjentom ulgi w ich dolegliwościach przez zastosowanie innowacyjnych holistycznych metod medycyny alternatywnej. Każdego pacjent znajdzie u nas indywidualne podejście do jego przypadku, tak by osiągnąć jak najlepsze wyniki podczas terapii.

Bowtech

to terapia, która koncentruje się na ciału jako całości i przywraca je do równowagi poprzez automatyczny system nerwowy. System ten kontroluje ponad 80% funkcji fizjologicznych. Większość dzisiejszego społeczeństwa żyje w ciągłym stresie. W czasie trwania terapii pacjent często zapada w stan głębokiego odprężenia lub zasypia. Bowtech daje ogromne korzyści dla pacjenta, najczęścej przynosi ulgę w leczeniu urazów i problemów zdrowotnych. Technika Bowena zyskała szeroką rzeszę zwolenników w rozmaitych środowiskach na całym świecie. Ludzie zajmujący się profesjonalnie zdrowiem, są pod wrażeniem efektywności Bowtech.

W leczeniu pijawkami

wykorzystuje wyłącznie pijawki lekarski, które są z hodowli laboratoryjnej oraz posiadające świadectwo pochodzenia. Stosuje się pijawki z gatunku Hirudo. Pijawka lekarska przyczepia się do pacjenta za pomocą otworu gębowego posiadającego przyssawki i trzy promieniście ułożone szczeki. Nakłucie ciała ma kształt trzech promienistych się linii. Po nakłuciu pijawka lekarska z ciała pobiera krew i jednocześnie uwalnia liczne substancje lecznicze. Zgonie z obowiązującym prawem takie pijawki po zabiegu zostają niszczone. Hirudoterapia jest naturalną metodą leczenia pijawkami wielu schorzeń. Związki zawarte w ślinie pijawek posiadają właściwości przeciwzakrzepowe, rozszerzające i uszczelniające naczynia krwionośne, przeciwhistaminowe, przeciwbólowe, antybiotyczne, jak również regenerujące skórę i komórki nerwowe.W wielu krajach takich np jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, czy w Niemcy pijawki są stosowane przez lekarzy. Najpopularniejszym wykorzystaniem hirudoterapi jest leczenie żylaków.

Opinie użytkownika:

Polecam technike Bowena

-- Piotr

Dzieki technice Bowena przestał dokuczać mi ból pleców

-- Anna

Pijawkom zawdzięczam znowu lekkie nogi i brak żylaków

-- Stanisława

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz fenikso.pl teraz!

Skomentuj fenikso.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 8 podobnych stron WWW:

 • Pijawki Warszawa - leczenie pijawkami Warszawa Jeżeli pacjent pokona wewnętrzny lęk, bądź obrzydzenie i nabierze przekonania, że te malutkie stworzonka dadzą nam więcej niż zażywane garściami chemiczne preparaty, to jakość naszego zdrowia i życia ulegnie znaczącej poprawie. Pijawki pochodzą z hodowli, są przebadane laboratoryjnie. Kontrola biologiczna zapewnia, że pacjent otrzymuje wysokiej jakości czysty środek leczniczy. Zapraszamy do gabinetu w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej.
 • Hirudoterapia, wspomaganie leczenia pijawkami Leczenie przy pomocy pijawek lekarskich - hirudoterapia - było stosowane od bardzo dawna. Obecnie dzięki badaniom prowadzonym w znanych uczelniach medycznych w Europie Zachodniej oraz na świecie ta metoda leczenia wraca i staje się coraz bardziej popularna. Pijawki znakomicie sprawdzają się w leczeniu problemów krążeniowych - żylaki, problemy z niedokrwieniem kończyn a także w leczeniu stanów zapalnych, poprawiają ogólną kondycję całego organizmu człowieka.
 • leczenie pijawkami Przedsiębiorstwo Wdrożeń i Zastosowań Biotechnologii i Inżynierii Genetycznej BIO-GEN Sp. z o.o. Głównym celem spółki jest prowadzenie działalności w zakresie inżynierii genetycznej i biotechnologii.
 • Hirudoterapia - wspomaganie leczenia i leczenie pijawkami Wspomaganie leczenia za pomocą pijawki lekarskiej, zawiera informacje o naturalnych, alternatywnych metodach leczenia przy pomocy pijawek lekarskich. Hirudokosmetyka.
 • Hirudoterapia - leczenie pijawkami, pijawki Hirudoterapia - leczenie pijawkami to skuteczna i bezpieczna metoda leczenia dolegliwości i schorzeń. Zapraszamy na stronę sieci gabinetów leczenia pijawkami - hirudoterapii.
 • Pijawki Łódź, hirudoterapia, leczenie pijawkami Profesjonalny gabinet hirudoterapii oferuje leczenie pijawkami lekarskimi. Pijawki na nowo odkryte pomagają w szeregu dolegliwości i schorzeń. Sieć gabinetów hirudoterapii "pijawek" w Polsce.
 • leczenie pijawkami Lekarskimi - HIRUMED Łódź Specjalizujemy się w leczeniu chorób z użyciem pijawek lekarskich. Nasz zespół terapeutów posiada udokumentowaną wiedzę na temat stawiania pijawek oraz doświadczenie w hirudoterapii.
 • Biodar - Centrum Terapii Naturalnych Oferujemy usługi w zakresie rehabilitacji, kręgarstwa, masażu leczniczego i fizykoterapii, irydodiagnozy oraz leczenie pijawkami.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Fenikso.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com