Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Hirudoterapianowysacz.pl Hirudoterapia - wspomaganie leczenia i leczenie pijawkami (Katalog choroby)

Miniaturka domeny hirudoterapianowysacz.pl7 lat/aMini

Otwórz hirudoterapianowysacz.pl

Wspomaganie leczenia pijawkami

Pijawki od wielu wieków były wykorzystywane w leczeniu. Ale dopiero od niedawna (pod koniec lat 50-tych XX wieku) zaczęto badać co powoduje, że pijawki są tak skuteczne. W krajach Europy Zachodniej - Francja, Niemcy - stosowane są w normalnych praktykach lekarskich, w USA są oficjalnie uznane jako lek. Hirudoterapia - bo tak nazywa się metoda wspomagania leczenia dostępna jest także w Polsce - odpowiedni wpis możemy znaleźć w Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych pod numerem 99.991 - Terapia Pijawkowa.

Usługi hirudoterapii wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów.

Leczenie pijawkami okazuje się bardzo skuteczne w:

Chorobach naczyniowych ( migrena, żylaki, początkowe stadia mażdzycy tętnic )

Chorobach układu ruchu (choroba reumatyczna, zapalenie stawów, krwiaki pourazowe)

Chorobach ginekologicznych (zapalenie przydatków, policystyczność jajników, zespół bolesnego miesiączkowania, łagodzenie objawów menopauzy)

Choroby przewodu pokarmowego (przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy, przewlekłe zapalenie wątroby bez zaburzeń krzepliwości, hemoroidy)

Choroby urologiczne (nadciśnienie nerko pochodne, zapalenie pęcherza moczowego, objawy przewlekłej niewydolności nerkowej)

Choroby układu oddechowego ( astma oskrzelowa, przewlekłe zapalenie oskrzeli)

i wiele wiele innych.

Proszę jednak pamiętać iż leczenie pijawkami nie jest panaceum na wszystkie dolegliwości.

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej oraz do obejrzenia galerii.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz hirudoterapianowysacz.pl teraz!

Skomentuj hirudoterapianowysacz.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • leczenie pijawkami Podczas zabiegu pijawka przylega szczelnie do skóry zapobiegając przedostawaniu się do organizmu bakterii. Ranka jest chroniona przed przedostaniem się bakterii opatrunkiem jałowym...
 • Pijawki Warszawa - leczenie pijawkami Warszawa Jeżeli pacjent pokona wewnętrzny lęk, bądź obrzydzenie i nabierze przekonania, że te malutkie stworzonka dadzą nam więcej niż zażywane garściami chemiczne preparaty, to jakość naszego zdrowia i życia ulegnie znaczącej poprawie. Pijawki pochodzą z hodowli, są przebadane laboratoryjnie. Kontrola biologiczna zapewnia, że pacjent otrzymuje wysokiej jakości czysty środek leczniczy. Zapraszamy do gabinetu w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej.
 • leczenie pijawkami i technika Bowena Bowtech nie ma przeciwwskazań i można go zastosować u wszystkich, a nawet u niemowląt. Technika Bowena to sposób ręcznego pobudzenia organizmu do autonaprawy. W trakcie sesji większość cierpiących doświadcza stan głębokiego relaksacja lub zasypia.W naszej praktyce staramy się podejść do każdego pacjenta indywidualnie tak by rozwiązać jego problem generalnie. Jest to metoda coraz częściej stosowana przez terapeutów na zachodzie.
 • hirudoterapia, larwoterapia, akupunktura i medycyna naturalna Warsztat Elemiah - obszar działania: hirudoterapia - leczenie za pomocą pijawki lekarskiej, larwoterapia - mady, leczenie trudno gojących się ran, akupunktura tradycyjna i kosmetyczna. Ponadto masaże, kosmetyka, medycyna energetyczna, oczyszczanie organizmu, suplementy tudzież zioła. Zapraszamy! Bydgoszcz, ul. Nakielska 333, tel. 696 373 227
 • hirudoterapia, wspomaganie leczenia pijawkami Leczenie przy pomocy pijawek lekarskich - hirudoterapia - było stosowane od bardzo dawna. Obecnie dzięki badaniom prowadzonym w znanych uczelniach medycznych w Europie Zachodniej oraz na świecie ta metoda leczenia wraca i staje się coraz bardziej popularna. Pijawki znakomicie sprawdzają się w leczeniu problemów krążeniowych - żylaki, problemy z niedokrwieniem kończyn a także w leczeniu stanów zapalnych, poprawiają ogólną kondycję całego organizmu człowieka.
 • leczenie pijawkami Przedsiębiorstwo Wdrożeń i Zastosowań Biotechnologii i Inżynierii Genetycznej BIO-GEN Sp. z o.o. Głównym celem spółki jest prowadzenie działalności w zakresie inżynierii genetycznej i biotechnologii.
 • hirudoterapia - leczenie pijawkami, pijawki hirudoterapia - leczenie pijawkami to skuteczna i bezpieczna metoda leczenia dolegliwości i schorzeń. Zapraszamy na stronę sieci gabinetów leczenia pijawkami - hirudoterapii.
 • Pijawki Łódź, hirudoterapia, leczenie pijawkami Profesjonalny gabinet hirudoterapii oferuje leczenie pijawkami lekarskimi. Pijawki na nowo odkryte pomagają w szeregu dolegliwości i schorzeń. Sieć gabinetów hirudoterapii "pijawek" w Polsce.
 • leczenie pijawkami Lekarskimi - HIRUMED Łódź Specjalizujemy się w leczeniu chorób z użyciem pijawek lekarskich. Nasz zespół terapeutów posiada udokumentowaną wiedzę na temat stawiania pijawek oraz doświadczenie w hirudoterapii.
 • Biodar - Centrum Terapii Naturalnych Oferujemy usługi w zakresie rehabilitacji, kręgarstwa, masażu leczniczego i fizykoterapii, irydodiagnozy oraz leczenie pijawkami.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Hirudoterapianowysacz.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com