Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dolfroz.pl Fundacja Wrocław (Katalog organizacje poza…)

Miniaturka domeny dolfroz.pl5 lat/aSMS

Otwórz dolfroz.pl

Nasza fundacja działa na Dolnym Śląsku od 1988 roku.Od roku 2004 jesteśmy organizacją pożytku publicznego.Działamy w obszarach związanych z ochroną zdrowia,pomocą lekarsko-pielęgniarską,pomocą osobom niepełnosprawnym i po wypadkach.

Nasze usługi są kontrolowane,jesteśmy wiarygodni i rzetelni.Zapraszamy na naszą stronę i prosimy o wpłaty tzw.1% podatku.Jest to dla nas nieoceniona pomoc.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz dolfroz.pl teraz!

Skomentuj dolfroz.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Optymalizacja podatkowa oraz doradztwo prawne Kancelaria Kuczmowski Partnerzy została założona w 2007 roku. Od momentu powstania swoje siedziby oraz centra analityczne posiada w Warszawie oraz Grudziądzu. Pracownicy, konsultanci Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w korporacjach, na szczeblu managerskim, zarządczym. KKP specjalizuje się w optymalizacjach podatkowych, posiada sprawdzone sposoby pozwalające na obniżenie płaconych podatków. Kompleksowo zajmuje się również zakładaniem i prowadzeniem fundacji prywatnych.
 • 1 procent podatku Zlokalizowana w województwie podkarpackim Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci to miejsce, w którym na pomoc mogą liczyć dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi. Zapewnia im domową opiekę. Hospicjum tym sposobem wspiera także ich rodziców. W zakresie oferowanej pomocy znajduje się nie tylko opieka medyczna, ale też psychologiczna, pedagogiczna, duchowa i socjalna. Hospicjum bezpłatnie udostępnia sprzęt medyczny.
 • Jak rozliczyć PIT przez Internet Portal został otwarty z myślą o zeznaniu podatkowym informuje o rozliczeniu pit przez internet. Możliwość wypełnienia pitu nie wychodząc z mieszkania jest bardzo wygodna. Oprócz tego że dowiesz się jak bez błędnie rozliczyć deklaracje masz możliwość wybrać fundację oraz sprawdzić jak przekazać jej 1% podatku. Co roku zwiększa się stosunek osób rozliczających się przez internet jednak jeżeli wolisz tradycyjne metody możesz wydrukować formularze pit a powstało to aby rozliczenie było mniej uciążliwe.
 • PIT Program - przekaż 1% podatku Cześć, jestem Jarek Różanowski wraz z rodzeństwem choruje na zanik mięśni, prowadzę Blog o swoim życiu, chorobie i marzeniach :) Jeśli chcesz możesz przekazać nam 1% podatku. Na mojej stronie dostępny jest program gdzie z łatwością wypełnisz PIT. Podaruj nam marzenia.
 • Fundacja Pomocy Dzieciom Per Corda w Łodygowicach "Per Corda" Fundacja Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski - Fundacja wspiera Zespół Szkół Specjalnych w Łodygowicach. 0d 1992r. wspieramy dzieci niepełnosprawne. Dołącz do nas! Przekaż 1% podatku. Per Corda - przez serca do sukcesu i radości naszych wychowanków.
 • Jeden procent podatku Przekazanie 1% podatku caritas dla opp to już symbol. Przekazanie 1% podatku dochodowego pomaga nam w prowadzeniu stałych placówek pobytu dziennego dla dzieci i młodzieży.
 • Zwrot VAT za materiały budowlane z budowy lub remontu Profesjonalnie i szybko sporządzimy Twój wniosek VZM-1 i odzyskamy Twój podatek VAT z budowy lub remontu. Obsługujemy klientów z całej Polski, posiadamy duże doświadczenie, odzyskiwaniem podatku VAT zajmujemy się od 2006 roku. Proponujemy kompleksowe rozwiązanie Twoich problemów za atrakcyjną cenę, wyślij do nas faktury a my zajmiemy się resztą - gotowy wniosek VZM-1 otrzymasz wprost na swoją skrzynkę e-mail! Ceny zaczynamy już od 50 zł!
 • Apel o pomoc dla Kacperka Flisa Po ciężkim trwającym 11 godzin porodzie Kacperek urodził się w całkowitej zamartwicy (był reanimowany) i doznał trwałego porażenia splotu ramiennego (barkowego) - typ Erba. Przekaż 1% podatku.
 • Naukowcy.org - problem zbadany Czy wiesz, skąd się biorą naukowcy? Z innej planety, z przyszłości, a może z nieba? My wiemy, że mają z tym coś wspólnego młodzi, zdolni Polacy. Poznaj nasze hipotezy.
 • Pomoc dla Jasia Strona poświęcona choremu na autyzm Jasiowi. Autyzm - terapie behawioralne, autyzm wczesnodziecięcy, fundacja zdążyć z pomocą.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Dolfroz.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com