Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Uszkodzenie splotu barkowego Apel o pomoc dla Kacperka Flisa (Katalog rehabilitacja)

Miniaturka domeny kacperflis.pl6 lat/aSEO

Otwórz kacperflis.pl

Po ciężkim trwającym 11 godzin porodzie Kacperek urodził się w całkowitej zamartwicy (był reanimowany) i doznał trwałego porażenia splotu ramiennego (barkowego) - typ Erba. Przekaż 1% podatku.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz kacperflis.pl teraz!

Skomentuj kacperflis.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 7 podobnych stron WWW:

 • 1 procent podatku Zlokalizowana w województwie podkarpackim Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci to miejsce, w którym na pomoc mogą liczyć dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi. Zapewnia im domową opiekę. Hospicjum tym sposobem wspiera także ich rodziców. W zakresie oferowanej pomocy znajduje się nie tylko opieka medyczna, ale też psychologiczna, pedagogiczna, duchowa i socjalna. Hospicjum bezpłatnie udostępnia sprzęt medyczny.
 • Mojprocent.pl - podziel się 1% z OPP Podziel się 1 procentem z OPP - pełna lista organizacji z którymi w 2013 roku możesz podzielić się swoim podatkiem. Serdecznie zapraszamy!
 • Fundacja Pomocy Dzieciom Per Corda w Łodygowicach "Per Corda" Fundacja Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski - Fundacja wspiera Zespół Szkół Specjalnych w Łodygowicach. 0d 1992r. wspieramy dzieci niepełnosprawne. Dołącz do nas! Przekaż 1% podatku. Per Corda - przez serca do sukcesu i radości naszych wychowanków.
 • jeden procent podatku Przekazanie 1% podatku caritas dla opp to już symbol. Przekazanie 1% podatku dochodowego pomaga nam w prowadzeniu stałych placówek pobytu dziennego dla dzieci i młodzieży.
 • Jak przekazać jeden procent podatku? Witamy na stronie internetowej fundacji pomocy osobom niepełnosprawnym RATOWNIK GÓRNICZY. Nasza fundacja powstała z inicjatywy Mirosława Kempki z pomocą Związku Zawodowego Ratowników Górniczych.
 • Korporacja Biznesowa fundusze dla firm i NGO Korporacja Biznesowa sp.j. pozyskuje dotacje i fundusze, w tym unijne dla firm i NGO (organizacji pozarządowych), zapewnia kompleksową obsługę wszystkich podmiotów (outsourcing)
 • Stowarzyszenie promyk, odlicz 1% podatku Nasze stowarzyszenie działa na terenie miasta i powiatu szczycieńskiego na bazie ponad lokalnego Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjnego i Niepublicznej Podstawowej Szkoły Specjalnej, organizując wsparcie dla zadań rehabilitacyjnych, rewalidacyjny...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Kacperflis.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com