Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Jarrek.pl PIT Program - przekaż 1% podatku (Katalog niepełnosprawni)

Miniaturka domeny jarrek.pl5 lat/aSMS

Otwórz jarrek.pl

Witam, nazywam się Jarek i wraz z rodzeństwem Marzeną i Waldkiem mieszkam w niewielkiej miejscowości Somonino.

Chorujmy na zanik mięśni który sprawia że nasze mięśnie zanikają, od około ósmego roku życia siedzimy na wózkach inwalidzkich.

Naszym marzeniem jest mieszkanie w mieście.

Jeśli właśnie zdecydowałeś rozliczyć swój pit odwiedź te stronę i pobierz bezpłatny program. Możesz również użyć adresu umożliwiającego złożyć pit bezpośrednio przez internet.

Dzięki tym programom w łatwy i szybki sposób rozliczysz się z urzędem skarbowym, oraz będziesz mógł przekazać jeden procent podatku, wspomagając nas w spełnieniu marzeń.

Pozdrawiam serdecznie :)

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Strona (blog) mająca na celu zebranie pieniędzy poprzez odpis z pitu 1% podatku na szczytny cel, jakim jest pomoc dla rodzeństwa Marzeny, Jarka i Waldka chorujących na zanik mięśni. Pragną oni zamieszkać w mieście, w domu który będzie bardziej przystosowany dla osób niepełnosprawnych niż ich obecny. PIT Program Online, 2016.02.03

Programy pomagające rozliczyć pit są bardzo przydatne, dlatego chce państwu polecić darmowy bardzo prosty w obsłudze program pozwalający na rozliczenie pitu online bez konieczności jego instalacji.
http://www.jarrek.pl/p/pit-program.html Jarrek, 2015.03.13

Polecam ten pit program mogą państwo z niego skorzystać również na stronie: iwanttodream.com/pit-program.html Jarosław Różanowski, 2014.02.03

Skomentuj jarrek.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • 1 procent podatku Zlokalizowana w województwie podkarpackim Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci to miejsce, w którym na pomoc mogą liczyć dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi. Zapewnia im domową opiekę. Hospicjum tym sposobem wspiera także ich rodziców. W zakresie oferowanej pomocy znajduje się nie tylko opieka medyczna, ale też psychologiczna, pedagogiczna, duchowa i socjalna. Hospicjum bezpłatnie udostępnia sprzęt medyczny.
 • Jak rozliczyć PIT przez Internet Portal został otwarty z myślą o zeznaniu podatkowym informuje o rozliczeniu pit przez internet. Możliwość wypełnienia pitu nie wychodząc z mieszkania jest bardzo wygodna. Oprócz tego że dowiesz się jak bez błędnie rozliczyć deklaracje masz możliwość wybrać fundację oraz sprawdzić jak przekazać jej 1% podatku. Co roku zwiększa się stosunek osób rozliczających się przez internet jednak jeżeli wolisz tradycyjne metody możesz wydrukować formularze pit a powstało to aby rozliczenie było mniej uciążliwe.
 • Fundacja Wrocław Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia powstała w 1988 roku. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego od 2004 roku. Promujemy i wspomagamy służbę zdrowia na Dolnym Śląsku. Pomagamy niepełnosprawnym i osobom po wypadkach - rehabilitacja. Zapraszamy na naszą stronę wszystkich chcących pomóc i nie tylko.
 • Fundacja Pomocy Dzieciom Per Corda w Łodygowicach "Per Corda" Fundacja Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski - Fundacja wspiera Zespół Szkół Specjalnych w Łodygowicach. 0d 1992r. wspieramy dzieci niepełnosprawne. Dołącz do nas! Przekaż 1% podatku. Per Corda - przez serca do sukcesu i radości naszych wychowanków.
 • Jeden procent podatku Przekazanie 1% podatku caritas dla opp to już symbol. Przekazanie 1% podatku dochodowego pomaga nam w prowadzeniu stałych placówek pobytu dziennego dla dzieci i młodzieży.
 • Zwrot VAT za materiały budowlane z budowy lub remontu Profesjonalnie i szybko sporządzimy Twój wniosek VZM-1 i odzyskamy Twój podatek VAT z budowy lub remontu. Obsługujemy klientów z całej Polski, posiadamy duże doświadczenie, odzyskiwaniem podatku VAT zajmujemy się od 2006 roku. Proponujemy kompleksowe rozwiązanie Twoich problemów za atrakcyjną cenę, wyślij do nas faktury a my zajmiemy się resztą - gotowy wniosek VZM-1 otrzymasz wprost na swoją skrzynkę e-mail! Ceny zaczynamy już od 50 zł!
 • Apel o pomoc dla Kacperka Flisa Po ciężkim trwającym 11 godzin porodzie Kacperek urodził się w całkowitej zamartwicy (był reanimowany) i doznał trwałego porażenia splotu ramiennego (barkowego) - typ Erba. Przekaż 1% podatku.
 • Naukowcy.org - problem zbadany Czy wiesz, skąd się biorą naukowcy? Z innej planety, z przyszłości, a może z nieba? My wiemy, że mają z tym coś wspólnego młodzi, zdolni Polacy. Poznaj nasze hipotezy.
 • Pomoc dla Jasia Strona poświęcona choremu na autyzm Jasiowi. Autyzm - terapie behawioralne, autyzm wczesnodziecięcy, fundacja zdążyć z pomocą.
 • Jak przekazać jeden procent podatku? Witamy na stronie internetowej fundacji pomocy osobom niepełnosprawnym RATOWNIK GÓRNICZY. Nasza fundacja powstała z inicjatywy Mirosława Kempki z pomocą Związku Zawodowego Ratowników Górniczych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Jarrek.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com