Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Niepełnosprawni

Miniaturka krop.org.pl (Odszkodowania za błędy medyczne i wypadki)7 lat/a SMS

Odszkodowania za błędy medyczne i wypadki

Skuteczne dochodzenie odszkodowania za błąd medyczny przy porodzie. Pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia za błąd medyczny. Odzyskiwanie odszkodowań za błędy medyczne i wypadki komunikacyjne. Doświadczenie prawnicy w dochodzeniu odszkodowań od szpitala lub lekarza. Odzyskiwanie odszkodowań z oc sprawcy wypadku. Rekordowe odszkodowania za błędy medyczne przy porodzie. Pomoc prawna dla osób z mózgowym porażeniem dziecięcym. Odszkodowanie za błąd lekarski przy porodzie. MPD.

Miniaturka albinus.pl (Sprzątanie mieszkań i opieka nad starszymi)8 lat/a SMS

Sprzątanie mieszkań i opieka nad starszymi

Firma Albinus została stworzona dla klientów którzy cenią sobie spokój, porządek, czas i wygodę. Nasza firma oferuje państwu szeroki wachlarz elastycznych usług, których wykonanie jest dla Państwa męczące, lub z jakiś powodów niemożliwe. W czasie gdy my sprzątamy twój dom czy garaż - Ty drogi kliencie, możesz odpocząć. Zapraszamy do współpacy.

mycie sprzątanie roku klienta usługi rozwiń firma bezpłatanie standard czystości
Miniaturka www.narespiratorze.pl (Opis mego życia na respiratorze)9 lat/a SMS

Opis mego życia na respiratorze

Przedstawiam tu moje nowe życie - życie na respiratorze. Pragnę opisać jak to jest być podłączonym do respiratora? Czy taki chory musi być przykuty do łóżka? Czy resztę swego życie musi spędzić w łóżku? Nie musi tak być! Jestem tego przykładem. Wszystko zależy od sprawności fizycznej.

życie wows plugin respiratorze szpitalu mogłem sznureczki było zbierz zarób
Miniaturka muzea.sokrates.lublin.pl (Muzea Lubelszczyzny dla osób niepełnosprawnych)9 lat/a Mini

Muzea Lubelszczyzny dla osób niepełnosprawnych

Głównym celem Informatora jest promocja dóbr kultury w województwie lubelskim wśród osób z niepełnosprawnością z jednoczesnym przedstawieniem dostępności poszczególnych obiektów muzealnych ze względu na rodzaj niepełnosprawności. Przedstawiona charakterystyka dostępności poinformuje w jakim zakresie oraz w jaki sposób osoba niepełnosprawna ma się przygotować do zwiedzania wybranego muzeum.

katalog stron obrazek kultury bęczyn piotrawin kluczkowice wojciechów wąwolnica kraśnik
Miniaturka www.grabiec.pl (Nauka jazdy w Lublinie)10 lat/a Mini

Nauka jazdy w Lublinie

Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców prowadzi kursy prawo jazdy kat A, B, B+E, C, C+E. W zakresie naszych usług znajdą Państwo też kursy prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych.

jazdy grabiec oferta galeria szkolenia kursy prawo motocyklowe document kierowców
Miniaturka videokorki.net (Korepetycje z własnego fotela: videoKORKI.net)10 lat/a SMS

Korepetycje z własnego fotela: videoKORKI.net

W największym skrócie projekt można nazwać połączeniem: i) portalu ogłoszeniowego dla korepetytorów, ii) z wbudowaną, bezpośrednią komunikacją wideo (korepetycje na odległość), iii) z wbudowanym wew. systemem natychmiastowych rozliczeń pomiędzy korepetytorem i jego klientem. Korzystanie z portalu jest b. proste: korepetytor zamieszcza ogłoszenie, a osoba poszukująca korepetycji może przeglądać ogłoszenia wyświetlane w odpowiednich kategoriach lub skorzystać z wbudowanych wyszukiwarek.

hostingowych rozwiłzał profesjonalnych delivery zoneid erved rights reklama dostawca domen
Miniaturka jarrek.pl (PIT Program - przekaż 1% podatku)12 lat/a SMS

PIT Program - przekaż 1% podatku

Cześć, jestem Jarek Różanowski wraz z rodzeństwem choruje na zanik mięśni, prowadzę Blog o swoim życiu, chorobie i marzeniach :) Jeśli chcesz możesz przekazać nam 1% podatku. Na mojej stronie dostępny jest program gdzie z łatwością wypełnisz PIT. Podaruj nam marzenia.

usłudze facebook bloga pocztą mail wrzuć twitter pinterest serwisie wyślij
Miniaturka krainabajek.com.pl (Przedszkole Rumia)10 lat/a SMS

Przedszkole Rumia

Kraina Bajek to niepubliczne przedszkole dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Oferujemy ciekawe i rozwijające zajęcia. Zapraszamy.

bajek kraina dzieci szkole jakie niepubliczne szkola rmacje zastrzezone prawa
Miniaturka instytutlogopedyczny.pl (Instytut Edukacji Logopedycznej)11 lat/a SMS

Instytut Edukacji Logopedycznej

Instytut Edukacji Logopedycznej z Lublina to placówka, w której fachową pomoc oraz rady znajdą nie tylko dzieci, ale i dorośli z różnego rodzaju zaburzeniami mowy.

zaburzenia dzieci neurologiczne metody wieku podniebienia rozszczep autyzm jąkanie ortodoncja
Miniaturka topfocus.pl (Szkolenia dla niewidomych i niedowidzących - Top Focus)11 lat/a SMS

Szkolenia dla niewidomych i niedowidzących - Top Focus

Top Focus to firma zajmująca się szkoleniami osób niepełnosprawnych. Organizujemy szkolenia dla niewidomych i niedowidzących. Prowadzimy szkolenia komputerowe dla osób z dysfunkcjami, oraz szkolenia aktywny samorząd. Pozyskujemy dofinansowania dla niewidomych i niedowidzących.

focus klientów szkolenia aktywny samorząd rmacje indywidualnych czcionkę podmiotów promocje
Społeczeństwo - lista podkategorii
↑↑↑

Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

SublimeStar.com