Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Besttext.pl Tłumaczenia specjalistyczne - biuro tłumaczeń Best Text (Katalog tłumaczenia)

Miniaturka domeny besttext.pl4 lat/aSMS

Otwórz besttext.pl

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasze biuro tłumaczeń specjalistycznych to firma z tradycjami i dużym doświadczeniem w branży translatorskiej. Postawiliśmy na specjalizację, dzięki czemu znamy się świetnie na tym, co robimy. U nas tłumaczą magistrzy i doktorzy różnych kierunków studiów, idealnie dobrani do profilu zleceń. Główne specjalizacje:

 1. Tłumaczenia medyczne: dokumentacja medyczna pacjentów (wypis ze szpitala, wyniki badań obrazowych: USG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, inna diagnostyka, np. badanie krwi i moczu, biochemia, w tym markery nowotworowe), wyniki badań klinicznych, druki L4, publikacje naukowe, umowy cywilno-prawne, deklaracje zgodności, książki i podręczniki kliniczne, monografie itd.;

 2. tłumaczenia farmaceutyczne: ulotki i charakterystyki leków, dossier rejestracyjne, certyfikaty analizy, karty szczepień etc.;

 3. tłumaczenia chemiczne: patenty, karty charakterystyki substancji niebezpiecznych (MSDS), raporty bezpieczeństwa chemicznego (CSR), zadania z chemii dla nauczycieli w szkołach dwujęzycznych itp.

Inne dziedziny specjalizacji: biologia, biotechnologia, rolnictwo, kosmetyki.

Obsługujemy wszystkie języki, m. in. angielski, niemiecki, francuski, rosyjski czy chorwacki.

Siedziba biura mieści się w Jaworznie, woj. śląskie. Posiadamy też punkt odbioru dokumentów w Krakowie. Niemniej jednak przyjmujemy zlecenia praktycznie z całego świata dzięki wspaniałemu wynalazkowi, którym jest Internet. Na zapytania odpowiadamy szybko i bezpłatnie.

Oprócz tłumaczeń i korekty tekstów zajmujemy się również sprzedażą on line oraz sprzedażą bezpośrednią, prowadząc sklep internetowy. W ofercie posiadamy książki, podręczniki i poradniki oraz translatory elektroniczne dla tłumaczy, biznesmenów, naukowców, podróżników czy studentów. Z naszymi książkami rozwiniesz swoje zdolności w zakresie języka zawodowego. To także książki przeznaczone dla stomatologów, farmaceutów, lekarzy czy pielęgniarek. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego czujemy się tak, jakbyśmy dotychczas nie przepracowali ani jednego dnia swego życia, mimo że dajemy z siebie wszystko! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny www i współpracy.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Bawiłam się takim translatorem przy okazji nauki języka angielskiego i czytania książki obcojęzycznej. Szybko się wyszukuje słowa i można odsłuchać wymowę nagraną przez lektora. Choć niestety cena dość wysoka - około 700 PLN i dość szybko bateria się rozładowuje. Za to translator ma duże słowniki. Wspinaczka, 2014.02.07

Skomentuj besttext.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Tłumaczenia specjalistyczne Potrzebujesz specjalistów od tłumaczeń ? Jeżeli tak to nasze biuro tłumaczeń na pewno podoła Twojemu zleceniu. Jesteśmy w stanie podołać takim usługom jak tłumaczenia specjalistyczne, audiowizualne, pisemne i wiele innych usług. Gwarantujemy profesjonalizm i odpowiednie podejście do każdego klienta.
 • Tłumaczenia włoski przysięgłe oraz techniczne Profesjonalne tłumaczenia w zakresie języka włoskiego wykonywane przez najwyższej klasy specjalistów. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe, techniczne, specjalistyczne, medyczne oraz naukowe.
 • Naukowe artykuły medyczne W naszej firmie prowadzimy wyszukiwanie naukowej informacji medyczne na zlecenie klientów. Korzystamy z bogatych baz, dostarczając klientom kompleksowe dane.
 • Tłumaczenia patentów w mieście Warszawa Centrum Tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia patentów, aktów prawnych oraz innych dokumentów specjalistycznych w kilkudziesięciu językach.
 • Lokalizacja oprogramowania Firma Gambit zaprasza do podjęcia współpracy w zakresie specjalistycznych tłumaczeń. Naszym celem jest dostarczanie tłumaczeń rzetelnych, przejrzystych i zrozumiałych dla użytkowników i zamawiających. Tłumaczone przez nas teksty zachowują swoje cechy charakterystyczne w zależności od tego czy jest to chińska instrukcja obsługi czy pismo prawnicze. Zapraszamy po rzetelną translację i najwyższej jakości usługi świadczone przez zespół Gambit!
 • Tłumaczenia specjalistyczne - Alingua Pełna obsługa językowa klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Znakomita karda doświadczonych specjalistów, konkurencyjne ceny tudzież terminowość zleceń.
 • Tłumacz przysięgły angielskiego Aleksandra Adamowicz Firma zajmuje się tłumaczeniami: z polskiego na angielski (także przysięgłe) i hiszpański oraz z angielskiego (także przysięgłe) i hiszpańskiego na polski. Oferta obejmuje tłumaczenia pisemne i ustne. We współpracy z klientami oferuję doświadczenie, profesjonalizm, pełną dyskrecję i wiarygodność. Specjalizuję się w tłumaczeniach prawniczych, biznesowych i medycznych. Wykonuję również tłumaczenia techniczne. W przypadku tłumaczeń pisemnych termin wykonania ustalam po zapoznaniu się z tekstem źródłowym.
 • Biuro tłumaczeń Warszawa - Intertext Nasze biuro oferuje wszelkiego rodzaju tłumaczenia specjalistyczne. Zajmujemy się tłumaczeniem tekstów z różnych dziedzin naukowych, m.in. farmacji, informatyki i prawa. Zapraszamy!
 • Profesjonalne tłumaczenia konferencyjne, medyczne Strona tłumacza konferencyjnego przysięgłego języka angielskiego. Biuro tłumaczeń wykonujące wszelkiego rodzaju tłumaczenia konferencyjne i pisemne w dziedzinach takich jak medycyna, prawo i finanse.
 • tłumaczenia medyczne Biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe, ekspresowe, techniczne i specjalistyczne. Dla osób i firm, które zostaną stałymi klientami przewidziane są rabaty.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Besttext.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com