Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Warszawskakapelaztargowka.twoj-impresariat.pl Warszawska Kapela z Targówka (Katalog muzycy)

Miniaturka domeny warszawskakapelaztargowka.twoj-impresariat.pl5 lat/aSEO

Otwórz warszawskakapelaztargowka.twoj-impresariat.pl

Warszawska Kapela z Targówka

Warszawska Kapela z Targówka jest jedną z najlepszych kapel tego typu w Polsce. Założył ją w 1995r. Paweł i Dariusz Pasztaleniec. W repertuarze znajdziemy szlagiery Stanisława Grzesiuka największego Barda powojennej Warszawy. Takie piosenki jak: U Cioci na imieninach, Bal na Gnojnej, Zimny Drań i wiele innych stały się przebojami. Warszawska Kapela z Targówka gra je w nowych własnych aranżacjach. Gra też piosenki R E T R O czyli lata 20-ste, i 30-ste zeszłego wieku, Repertuar ten to sceny kabaretowe i teatralne tamtych lat takich autorów jak: Petersburski, Włast czy Gold.

Podstawowy repertuar wzbogacany jest o własne kompozycje w klimacie folkloru miejskiego. Warszawska Kapela z Targówka jest laureatem prestiżowego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki R E T R O, Fundacji Mieczysława Fogga pod patronatem, Ministra Kultury i Sztuki I Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego oraz Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz i rodziny Foggów. Zrealizowała cykl koncertów w Galerii Porczyńskich Warszawie, poświęconym piosenkom i karierze Mieczysława Fogga. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień m.in. I miejsce na IV Ogólnopolskim Festiwalu Kapel Podwórkowych w Piotrkowie Trybunalskim, I miejsce na Festiwalu Kapel tylko Warszawskich, II miejsce na V ogólnopolskim Festiwalu Kapel Podwórkowych w Piotrkowie Trybunalskim, wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Kapel w Przemyślu.

Z Warszawską Kapelą z Targówka współpracują: Mieczysław Gajda aktor Teatru Polskiego znawca gwary Warszawskiej, najlepszy parodysta Polski Waldemar Ochnia, Krzysztof Rosiński miłośnik gwary Warszawskiej i autor wierszy o Warszawie oraz wielu innych. Kapela nagrała trzy płyty: Chodź na Pragę, Witaj Warszawo, Tu zaczyna się Warszawa. Warszawska Kapela z Targówka od ponad 15 lat koncertuje na imprezach plenerowych, festynach, piknikach, uroczystościach z okazji dni miast i gmin, dożynkach oraz imprezach dla instytucji i firm w całej Polsce.

 • Agnieszka Wojakowska - skrzypce, wokal. Pochodzi z rodziny z tradycjami muzycznymi .Ukończyłam Szkołę Pierwszego Stopnia im. Oskara Kolberga w Warszawie ,Szkołę Muzyczną drugiego stopnia oraz Akademie Muzyczną im.Fr. Chopina w Warszawie. Swoją edukacje muzyczną rozpoczęłam w wieku 6 lat. Koncertowałam z wieloma orkiestrami w Polsce oraz poza granicami kraju m.in. Orkiestrą Filharmonii Białostockiej, Orkiestrą Teatru Muzycznego w Łodzi, Orkiestrą Sinfonia Nova w Warszawie, Orkiestrą Akademii Muzycznej w Warszawie, Zespołem Artystycznym Mazowsze. Wokalnie współpracowała z BIG-BANDEM Teatru Muzycznego Sabat w Warszawie oraz BIG-BANDEM Rondo z Konstancina oraz wieloma zespołami rozrywkowymi o mniejszym składzie. Od trzech lat koncertuje również z Kapelą z Targówka. Od wielu lat zajmuję się działalnością pedagogiczną.

 • Dariusz Pasztaleniec - akordeon, wokal. Absolwent szkoły muzycznej II stopnia w klasie Akordeonu w Warszawie. Kierownik artystyczny kapeli, pisze muzykę dla zespołu. Posiada bogate doświadczenie artystyczne, estradowe w kraju i za granicą.

 • Paweł Pasztaleniec - klarnet, banjo, wokal. Absolwent szkoły muzycznej II stopnia w klasie saksofonu w Warszawie. Ukończył I.S.O. przy Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Muzyka Organowa). Pisze teksty i muzykę dla zespołu. Jest Multi instrumentalistą, posiada wieloletnie doświadczenie estradowe w kraju i za granicą.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Moja ulubiona kapela podwórkowa, świetny repertuar i wykonanie, polecam. Wirtualne biura, 2012.09.04

Skomentuj warszawskakapelaztargowka.twoj-impresariat.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z listopada 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Agencja muzyczna Music Lab - oprawa muzyczna Wrocław Agencja muzyczna z Wrocławia. Oferuje usługi oprawy muzycznej imprez oraz nagłośnienia. Zespoły jazzowe na bankiet firmowy i zespoły z muzyką taneczną.
 • Zespół Wojtek Kamiński Trio Wspólnie grają w zespole Swing Workshop Wojtka Kamińskiego oraz akompaniują wielu artystom. Wojtek Kamiński Trio w repertuarze ma wiele swingowych standardów, bluesów, rock'n' rolla, boogie-woogie.
 • Wojtek Kamiński - wirtuoz fortepianu Pianista Wojtek Kamiński solo oraz w duetach z wokalistkami i wokalistami jazzowymi oraz znanymi instrumentalistami takimi jak: Lora Szafran, Janusz Szrom, Marianna Wróblewska, Paweł Tartanus, Agnieszka Wilczyńska, Joanna Morea, Irena Gałązka, Marek Rudnicki czy Tadeusz Ehrhardt-Orgielewski.
 • Marianna Wróblewska & Maciej Zakościelny Recital jazzowy w wykonaniu Marianny Wróblewskiej ze specjalnym udziałem Macieja Zakościelnego. Artystom towarzyszy Wojtek Kamiński Trio w składzie: Wojtek Kamiński – piano, Janusz Kozłowski – kontrabas, Bogdan Kulik – perkusja. Zbigniew Dzięgiel - scenarzysta, reżyser, recenzent, producent muzyczny. Od kilku lat pisze książkę o polskiej wokalistyce jazzowej "Śpiewając jazz", która jest wynikiem jego wieloletniej fascynacji muzyką synkopowaną, pomysłodawca recitalu.
 • Wojciech Karolak Trio Zespół Wojciech Karolak Trio gra w składzie: Wojciech Karolak - organy Hammonda, Krzysztof Kijas - harmonijka ustna lub Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy, Arek Skolik – perkusja. Wojciech Karolak eksperymentował również jako kompozytor muzyki filmowej. Jednym z obrazów, do którego pisał muzykę była "Konopielka" w reżyserii Witolda Leszczyńskiego. Pisywał też muzykę do tekstów żony, Marii Czubaszek. W 2007 roku pojawił się w filmie "Ryś" w roli Boogiewoogiewicza.
 • Wojciech Karolak Quartet Zespół Wojciech Karolak Quartet proponuje jazzowe standardy w mistrzowskim wykonaniu. Zespół gra w składzie: Wojciech Karolak - organy Hammonda (uznawany za jednego ze słynniejszych wirtuozów tego instrumentu w Europie), Jerzy Małek – trąbka, Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy, Arek Skolik - perkusja.
 • Wojciech Kamiński Trio Wojciech Kamiński Trio w repertuarze ma wiele swingowych standardów, bluesów, rock'n' rolla, boogie-woogie. Bardzo często zespół ten towarzyszy jako sekcja wielu wokalistom i instrumentalistom. Zespół Wojciech Kamiński Trio gra w składzie: Wojciech Kamiński – piano, Janusz Kozłowski – kontrabas, Bogdan Kulik – perkusja.
 • Pianista Wojciech Kamiński Wojciech Kamiński - pianista, organista, jazzman, kompozytor i pedagog, proponuje koncerty solowe, recitale z gwiazdami polskiej piosenki oraz wybitnymi instrumentalistami. Z okazji 50-lecia pracy na scenie i 65 urodzin otrzymał nagrodę od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od 2011 wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Jazzu Tradycyjnego.
 • Why Not Big Band Konopiska Why Not Big Band Konopiska proponuje atrakcyjną oprawę muzyczną podczas: wystaw i wernisaży, konferencji oraz wykładów krajowych i zagranicznych, obchodów rocznicowych i uroczystości rozdania nagród, imprez firmowych i promocyjnych.
 • Zespoły muzyczne na wesele Częstochowa Wielu nowożeńców poszukuje dobrego i sprawdzonego zespołu na najważniejszą imprezę swojego życia, zabawę weselną. To od zespołu muzycznego zależy jaka będzie zabawa i jak zapamiętają ją goście. Każdy z muzyków ma na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez muzycznych. Ogromnym autem jest przede wszystkim precyzyjne przygotowany program na najwyższym poziomie. Rekomendujemy rzetelność, doświadczenie, odpowiedzialność i profesjonalizm.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com