Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Moreashepherd.twoj-impresariat.pl Joanna Morea & Mark Shepherd Swing Quartet (Katalog muzycy)

Miniaturka domeny moreashepherd.twoj-impresariat.pl6 lat/aSEO

Otwórz moreashepherd.twoj-impresariat.pl

Joanna Morea & Mark Shepherd Swing Quartet

Joanna Morea - wokalistka, flecistka, saksofonistka, autorka tekstów, kompozytorka, aranżerka, absolwentka Królewskiego Konserwatorium w Brukseli na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej, klasy fletu oraz aranżacji i kompozycji. Koncertowała w Belgii (m.in Middleheim Jazz Festival in Antwerp, Belgium w Marie Schneider Orchestra, jeden z najbardziej liczących się festiwali w Belgii), Holandii, Niemczech, Anglii. Obecnie, po wieloletnej przerwie, nie tylko macierzyńskiej, gra w Polsce. Aktualnie współpracuje z wieloma muzykami i formacjami muzycznymi m.in z Trio Wojtka Kamińskiego, Five O'Clock Orchestra, Happy Play Dixieland Band, Ragtime Duo, Markiem Shepherdem. Nagrała i wydała płytę "Śpiewniki Joanki", na którą składają się kompozycje przygotowane dla jej bliźniaków - Nel i Tymonka. Układ piosenek dostosowany jest do dobowego rytmu dnia dziecka. Jest również autorką muzyki do płyty "Będę Mamą" - z muzyką relaksacyjną dla kobiet w ciąży. Aktualnie jest pedagogiem, poza tym koncertuje i nagrywa pierwszą autorską płytę z muzyką funkowo-jazzową.

Mark Shepherd - wokalista, trębacz, kompozytor i tekściarz - w trakcie swojego barwnego życia występował zarówno w klubach Europy zachodniej: Londyn, Paryż, Zurich, Rzym, Neapol, Amsterdam, Fuerteventura, Edinburgh, Manchester, Oldensaal. Jak i w ojczyźnie jazzu - USA: Nowy Jork, Boston, Cape Cod. Ostatecznie odnalazł swoje szczęście nad Wisłę. Jest człowiekiem w dojrzałym wieku, który z niejednego pieca jadł chleb. To życiowe doświadczenie jest wyczuwalne w jego głosie, muzyce i tekstach. Z polskim składem koncertował głownie w kraju, najczęsciej w warszawskich klubach i halach: Piwnicy pod Harendą, Sali Kongresowej, Swing Clubie Praga, Stodole, Tygmontie, Cafe Blu w Radissonie - oraz w innych miejscach: Katowickim klubie Old Timers, Krakowskim Klubie u Muniaka , Jazz Camping Kalatówki, festiwal w Szczytnie. Wystepował również w wielu mniejszych, bardziej kameralnych miejscach wokół stolicy (Cafe Skene, Klub Rampa, Cafe W Operach Absurdu, Cafe Alternatywa, Klub Matrix, Club Mała i Czarna, Mandala, Jazzownia Liberalna). W Anglii grał inter alia z: Digby Fairweather, Mellow Harmony, Martyn Bennett, James Evans, Johnny Boston, Mike Kemp, Monty Sunshine, Alan Barnes, Phil Mason, Pat Halcock, Tom 'Spats' Langham, Tommy Burton, The ‘Gents of Jazz’, Jeremy Huggett's Band of Gold, Salon Rouge, the New Constellation Jazzmen. W Polsce grał inter alia z: Januszem Muniakem, Wojtkiem Karolakem, Mieczysławem Mazurem, Andrzejem ‘Snajper’ Jastrzębskim, Stanisławem Soyką, Bogdanem Hołownią, Karolem White, Pawlem Kaczmarczykiem, Dymitrem Markiewiczem, Wojciechem Kamińskim.

Wojtek Zalewski - kontrabasista, kompozytor i aranżer. Jako instrumentalista, współpracował z formacjami z zakresu muzyki poważnej (zespół muzyki dawnej Canor Anticus, Orkiestra Symfoniczna Fundacji Sinfonia Artis, Polska Orkiestra Radiowa, Orkiestra Symfoniczna Festiwalu Warszawska Jesień etc.), z formacjami muzyki jazzowej (m.in. Krzysztof Sadowski, NOVI Singers, Andrzej Kurylewicz i Wanda Warska, Henryk Majewski - Old Timers, Wojciech Gogolewski, Mark Shepherd) i rozrywkowej (Krystyna Prońko, Grupa Vox). Bierze udział w spektaklach muzycznych w kilku warszawskich teatrach -Ateneum, Rampa, Syrena, Komedia, Teatr na Woli. Wielokrotnie aranżował dla potrzeb programów TVP: Festiwale Opolskie (przez pięć lat był kierownikiem muzycznym koncertu "Debiuty"), Wiktory, Teraz Polska, programy sylwestrowe Janusza Józefowicza itp. Skomponował muzykę m.in.do kilku filmów dokumentalnych, do seriali TVP pt."Zaklęta", "Pokój na czarno" i do bardzo wielu reklam telewizyjnych (nagroda Tytana dla najlepszego kompozytora muzyki oryginalnej za piosenkę "Hattric", później nominacja za muzykę dla magazynu "Przyjaciółka" na Międzynarodowych Festiwalach Filmów Reklamowych w Krakowie). W kwietniu 2008 roku w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie odbyło się bardzo gorąco przyjęte prawykonanie jego "String Supreme"- koncertu na dwoje skrzypiec i orkiestrę, powtórzone tydzień później w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej w Warszawie, W maju 2010 r. entuzjastycznie przyjęte wykonanie "String Supreme" odbyło się na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina z udziałem solistów jazzowych w ramach koncertu pt. "Polskie Koncerty Jazzowe". W dniach 10-14.06.2010 Wojciech Zalewski prowadził próby i koncert finałowy jako dyrygent Międzynarodowej Orkiestry Symfonicznej w ramach Youth Festival 2010 w Konstancinie pod Warszawą.

Tomasz Wielechowski - pianista, który jak na swój wiek ma duże doświadczenie w branży muzycznej. Ukończył wydział jazzu w Warszawie w klasie Andrzeja Jagodzińskiego, obecnie jest studentem Akademii Muzycznej w Katowicach. Brał udział w wielu przedsięwzięciach jazzowych i komercyjnych. Grał m.in. z Piotrem Rodowiczem, Piotrem "Bocianem" Cieślikowskim, Januszem "Baluzą" Kozłowskim, Adamem Lewandowskim, Wojtkiem Zalewskim. W 2008r zajął II miejsce w konkursie pianistów rozrywkowych w Warszawie. Drugim stałym projektem obok Mark Shepherd Swing Quartet, w którym uczestniczy jest alternatywny zespół Niechęć, który w tym roku wydał płytę pt."Śmierć w miękkim futerku" ciepło przyjętą przez krytykę. Zespół występował na wielu dużych i mniejszych festiwalach jak Re: wizje, Heineken Opener, Lublin Jazz Festiwal, Fląder Pop Festiwal, Copenhagen Jazz Festiwal.W stołecznych klubach na koncertach grupy prawie zawsze jest komplet. Od tego roku formacja zaczęła jeździć w trasy po Polsce i we wszystkich większych ośrodkach koncertowych (Gdańsk, Sopot, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków) była również ciepło przyjęta. Zespół występował również na żywo w TVP2 oraz radiowej Trójce i Radiu Dla Ciebie,w których to stacjach singiel z płyty pt. "Taksówkarz" jest systematycznie puszczany. Tomasz znany jest z robienia oprawy muzycznej do różnego rodzaju wydarzeń takich jak Forum Gazownicze, Oskary Budownictwa, Zakończenie Sezonu Golfowego, Gala wręczenia nagród kina niezależnego Kult Off Kino, miał sposobność objąć kierownictwo muzyczne nad zorganizowanymi w tym roku przez Muzeum Powstania Warszawskiego i fundację "Okularnicy" Śpiewankami Osieckowymi. Mimo, że jazz zarówno tradycyjny jak i nowoczesny jest jego ukochanym stylem muzycznym porusza się z również w innych stylistykach muzyki rozrywkowej takich jak pop, reggae, rock'n'roll i wielu innych. Jako pianista solowy na stałe związany z teatrem Capitol w Warszawie.

Maciek Wojcieszuk - naukę gry na perkusji rozpoczął w wieku 15 lat w Lublinie u prof. Adama Maruszaka. Następnie przeniósł się na Wydział Jazzu przy ulicy Bednarskiej w Warszawie do klasy prof. Czesława Bartkowskiego. W trakcie swojej edukacji uczestniczył w wielu projektach o różnej, nie tylko jazzowej, stylistyce. Laureat wielu konkursów polskich i zagranicznych, m.in. DrumBattle Legnica, Europejskie Integracje Muzyczne w Żyrardowie, konkurs stypendialny Institute of Contemporary Music Performance w Londynie.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Joanna Morea & Mark Shepherd Swing Quartet to nowe objawienie na polskim rynku. Dla sympatyków swinga niesamowity zestaw wokalny z perfekcyjnym brzmieniem dęciaków. Wirtualne biura, 2012.09.04

Skomentuj moreashepherd.twoj-impresariat.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Agencja muzyczna Music Lab - oprawa muzyczna Wrocław Agencja muzyczna z Wrocławia. Oferuje usługi oprawy muzycznej imprez oraz nagłośnienia. Zespoły jazzowe na bankiet firmowy i zespoły z muzyką taneczną.
 • Zespół Wojtek Kamiński Trio Wspólnie grają w zespole Swing Workshop Wojtka Kamińskiego oraz akompaniują wielu artystom. Wojtek Kamiński Trio w repertuarze ma wiele swingowych standardów, bluesów, rock'n' rolla, boogie-woogie.
 • Wojtek Kamiński - wirtuoz fortepianu Pianista Wojtek Kamiński solo oraz w duetach z wokalistkami i wokalistami jazzowymi oraz znanymi instrumentalistami takimi jak: Lora Szafran, Janusz Szrom, Marianna Wróblewska, Paweł Tartanus, Agnieszka Wilczyńska, Joanna Morea, Irena Gałązka, Marek Rudnicki czy Tadeusz Ehrhardt-Orgielewski.
 • Marianna Wróblewska & Maciej Zakościelny Recital jazzowy w wykonaniu Marianny Wróblewskiej ze specjalnym udziałem Macieja Zakościelnego. Artystom towarzyszy Wojtek Kamiński Trio w składzie: Wojtek Kamiński – piano, Janusz Kozłowski – kontrabas, Bogdan Kulik – perkusja. Zbigniew Dzięgiel - scenarzysta, reżyser, recenzent, producent muzyczny. Od kilku lat pisze książkę o polskiej wokalistyce jazzowej "Śpiewając jazz", która jest wynikiem jego wieloletniej fascynacji muzyką synkopowaną, pomysłodawca recitalu.
 • Wojciech Karolak Trio Zespół Wojciech Karolak Trio gra w składzie: Wojciech Karolak - organy Hammonda, Krzysztof Kijas - harmonijka ustna lub Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy, Arek Skolik – perkusja. Wojciech Karolak eksperymentował również jako kompozytor muzyki filmowej. Jednym z obrazów, do którego pisał muzykę była "Konopielka" w reżyserii Witolda Leszczyńskiego. Pisywał też muzykę do tekstów żony, Marii Czubaszek. W 2007 roku pojawił się w filmie "Ryś" w roli Boogiewoogiewicza.
 • Wojciech Karolak Quartet Zespół Wojciech Karolak Quartet proponuje jazzowe standardy w mistrzowskim wykonaniu. Zespół gra w składzie: Wojciech Karolak - organy Hammonda (uznawany za jednego ze słynniejszych wirtuozów tego instrumentu w Europie), Jerzy Małek – trąbka, Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy, Arek Skolik - perkusja.
 • Wojciech Kamiński Trio Wojciech Kamiński Trio w repertuarze ma wiele swingowych standardów, bluesów, rock'n' rolla, boogie-woogie. Bardzo często zespół ten towarzyszy jako sekcja wielu wokalistom i instrumentalistom. Zespół Wojciech Kamiński Trio gra w składzie: Wojciech Kamiński – piano, Janusz Kozłowski – kontrabas, Bogdan Kulik – perkusja.
 • Pianista Wojciech Kamiński Wojciech Kamiński - pianista, organista, jazzman, kompozytor i pedagog, proponuje koncerty solowe, recitale z gwiazdami polskiej piosenki oraz wybitnymi instrumentalistami. Z okazji 50-lecia pracy na scenie i 65 urodzin otrzymał nagrodę od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od 2011 wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Jazzu Tradycyjnego.
 • Why Not Big Band Konopiska Why Not Big Band Konopiska proponuje atrakcyjną oprawę muzyczną podczas: wystaw i wernisaży, konferencji oraz wykładów krajowych i zagranicznych, obchodów rocznicowych i uroczystości rozdania nagród, imprez firmowych i promocyjnych.
 • Zespoły muzyczne na wesele Częstochowa Wielu nowożeńców poszukuje dobrego i sprawdzonego zespołu na najważniejszą imprezę swojego życia, zabawę weselną. To od zespołu muzycznego zależy jaka będzie zabawa i jak zapamiętają ją goście. Każdy z muzyków ma na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez muzycznych. Ogromnym autem jest przede wszystkim precyzyjne przygotowany program na najwyższym poziomie. Rekomendujemy rzetelność, doświadczenie, odpowiedzialność i profesjonalizm.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com