Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Musicband.twoj-impresariat.pl Zespół Music Band (Katalog ślub i wesele)

Miniaturka domeny musicband.twoj-impresariat.pl5 lat/aSEO

Otwórz musicband.twoj-impresariat.pl

Zespół na wesele - Music Band

Zespół muzyczny Music Band z Myszkowa proponuje zabawy weselne na terenie śląska.

 • Roman Kurbiel - muzyka to jego wielka pasja, która sprawia mu wiele radości i satysfakcji. Od szkoły podstawowej zdobywał umiejętności nauki gry na instrumentach klawiszowych, akordeonie i trąbce. Od wielu lat łączy pracę w zespole z grą w orkiestrze Reprezentacyjnej Miasta Myszkowa.

 • Tomasz Motylewski - wyższe wykształcenie muzyczne i pedagogiczne. Instruktor Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie. Jego główne zajęcie to nauka gry na gitarze klasycznej, elektrycznej, basowej , pianinie, keyboardzie i perkusji. "Studio piosenki" stało się Jego wielką pasją. Profesjonalizm i zaangażowanie zaowocowało na wielu festiwalach i konkursach gdzie jego uczniowie zdobywają czołowe miejsca.

 • Wojciech Froncisz - już od najmłodszych lat miał styczność z instrumentami. Jego dom zawsze był pełen muzyki. Jako mały chłopiec próbował lepić melodie - grając na pianinie. Później Tata kupił mu pierwszą gitarę. Kiedy stał sie dużym chłopcem, swą pasję połączył węzłem małżeńskim z obecną żoną Edytą. Razem stanowią świetny duet w życiu jak i na scenie.

 • Edyta Czarnecka - Froncisz - jako mała dziewczynka swych sił próbowała przed lustrem, śpiewając z dezodorantem w dłoni. Pierwszy raz ze sceną zetknęła się w Miejskim Domu Kultury, gdzie uczęszczała na lekcje śpiewu. Miłość do muzyki pozwoliła jej wielokrotnie znaleźć się w samej czołówce osób nagradzanych na różnych festiwalach i przeglądach wojewódzkich i ogólnopolskich. Swoją pasją uwielbia dzielić się z innymi, a scena jest miejscem, w którym czuje się spełniona i szczęśliwa.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Music Band z Myszkowa, słyszałem ich w składzie z perkusją, gitarzysta i klawiszowiec Tomek skończył szkołę muzyczną 2 st. na perkusji. Na małe sale takie instrumentarium jest wystarczające, rzecz gustu. Wirtualne biura, 2012.09.04

Skomentuj musicband.twoj-impresariat.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Agencja muzyczna Music Lab - oprawa muzyczna Wrocław Agencja muzyczna z Wrocławia. Oferuje usługi oprawy muzycznej imprez oraz nagłośnienia. Zespoły jazzowe na bankiet firmowy i zespoły z muzyką taneczną.
 • Zespół Wojtek Kamiński Trio Wspólnie grają w zespole Swing Workshop Wojtka Kamińskiego oraz akompaniują wielu artystom. Wojtek Kamiński Trio w repertuarze ma wiele swingowych standardów, bluesów, rock'n' rolla, boogie-woogie.
 • Wojtek Kamiński - wirtuoz fortepianu Pianista Wojtek Kamiński solo oraz w duetach z wokalistkami i wokalistami jazzowymi oraz znanymi instrumentalistami takimi jak: Lora Szafran, Janusz Szrom, Marianna Wróblewska, Paweł Tartanus, Agnieszka Wilczyńska, Joanna Morea, Irena Gałązka, Marek Rudnicki czy Tadeusz Ehrhardt-Orgielewski.
 • Marianna Wróblewska & Maciej Zakościelny Recital jazzowy w wykonaniu Marianny Wróblewskiej ze specjalnym udziałem Macieja Zakościelnego. Artystom towarzyszy Wojtek Kamiński Trio w składzie: Wojtek Kamiński – piano, Janusz Kozłowski – kontrabas, Bogdan Kulik – perkusja. Zbigniew Dzięgiel - scenarzysta, reżyser, recenzent, producent muzyczny. Od kilku lat pisze książkę o polskiej wokalistyce jazzowej "Śpiewając jazz", która jest wynikiem jego wieloletniej fascynacji muzyką synkopowaną, pomysłodawca recitalu.
 • Wojciech Karolak Trio Zespół Wojciech Karolak Trio gra w składzie: Wojciech Karolak - organy Hammonda, Krzysztof Kijas - harmonijka ustna lub Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy, Arek Skolik – perkusja. Wojciech Karolak eksperymentował również jako kompozytor muzyki filmowej. Jednym z obrazów, do którego pisał muzykę była "Konopielka" w reżyserii Witolda Leszczyńskiego. Pisywał też muzykę do tekstów żony, Marii Czubaszek. W 2007 roku pojawił się w filmie "Ryś" w roli Boogiewoogiewicza.
 • Wojciech Karolak Quartet Zespół Wojciech Karolak Quartet proponuje jazzowe standardy w mistrzowskim wykonaniu. Zespół gra w składzie: Wojciech Karolak - organy Hammonda (uznawany za jednego ze słynniejszych wirtuozów tego instrumentu w Europie), Jerzy Małek – trąbka, Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy, Arek Skolik - perkusja.
 • Wojciech Kamiński Trio Wojciech Kamiński Trio w repertuarze ma wiele swingowych standardów, bluesów, rock'n' rolla, boogie-woogie. Bardzo często zespół ten towarzyszy jako sekcja wielu wokalistom i instrumentalistom. Zespół Wojciech Kamiński Trio gra w składzie: Wojciech Kamiński – piano, Janusz Kozłowski – kontrabas, Bogdan Kulik – perkusja.
 • Pianista Wojciech Kamiński Wojciech Kamiński - pianista, organista, jazzman, kompozytor i pedagog, proponuje koncerty solowe, recitale z gwiazdami polskiej piosenki oraz wybitnymi instrumentalistami. Z okazji 50-lecia pracy na scenie i 65 urodzin otrzymał nagrodę od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od 2011 wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Jazzu Tradycyjnego.
 • Why Not Big Band Konopiska Why Not Big Band Konopiska proponuje atrakcyjną oprawę muzyczną podczas: wystaw i wernisaży, konferencji oraz wykładów krajowych i zagranicznych, obchodów rocznicowych i uroczystości rozdania nagród, imprez firmowych i promocyjnych.
 • Zespoły muzyczne na wesele Częstochowa Wielu nowożeńców poszukuje dobrego i sprawdzonego zespołu na najważniejszą imprezę swojego życia, zabawę weselną. To od zespołu muzycznego zależy jaka będzie zabawa i jak zapamiętają ją goście. Każdy z muzyków ma na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez muzycznych. Ogromnym autem jest przede wszystkim precyzyjne przygotowany program na najwyższym poziomie. Rekomendujemy rzetelność, doświadczenie, odpowiedzialność i profesjonalizm.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com