Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Rosyjski Wokalistka Uliasha (Katalog muzycy)

Miniaturka domeny uliasha.twoj-impresariat.pl6 lat/aSEO

Otwórz uliasha.twoj-impresariat.pl

Wokalistka Uliasha

Wokalistka Uliasha buduje swój własny repertuar muzyczny. Tworzy Pop i Dance, współpracuje z dj-ami, a także z artystami hiphopowymi. Sama pisze teksty do swoich piosenek, zarówno w języku polskim, angielskim, jak i rosyjskim. Muzykę komponuje dla niej tata.

Ważniejsze osiągnięcia:

 • Przygodę z muzyką Uliasha rozpoczęła w 2007 roku od Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Rosyjskiej w Białymstoku, gdzie zajęła II miejsce.

 • W 2009 roku jej autorska piosenka Muzyka gwiazd znalazła się na płycie Przegląd talentów - Ursynów 2009.

 • W 2010 roku została Laureatką Międzynarodowego Festiwalu Russkaya Pesnya w Moskwie. Tego samego roku występowała również na Dniach Ursynowa oraz na uroczystości z okazji Nowego Roku w Ambasadzie Federacji Rosyjskiej.

 • W 2011 roku Uliasha wystartowała w preselekcjach Eurowizji z piosenką Nic na siłę. Jednak największym jej przebojem okazała się piosenka W noc i w dzień, do której zresztą nakręciła swój pierwszy teledysk.

 • Jesienią 2011 roku we współpracy z Mateuszem Szynachą, nagrała utwór Honey on your lips, aspirujący do miana klubowego przeboju. Natomiast w listopadzie została artystką tygodnia portalu Interia, a jej teledysk do piosenki W noc i w dzień znalazł się na 3. miejscu TOP 10 teledysków portalu Interia.

 • Na początku 2012 roku Uliasha nagrała piosenkę Can I love, a także nakręciła do niej teledysk. W marcu na nowo zaaranżowała swój utwór Muzyka Gwiazd na potrzebę filmu fabularnego pod roboczym tytułem"Sąsiedzi", w tle którego będzie można również usłyszeć piosenkę Noc i dzień. W maju Uliasha znalazła się w finałowym etapie KONKURSU MUZYCZNYCH TALENTÓW dzięki czemu wystąpiła podczas imprezy "18-tka Radia Bielsko. Juwenalia 2012?.

Uliasha w swoim dorobku estradowym ma również koncerty w prestiżowych klubach, m.in. Platinium, Maska, Explosion, Rich&Pretty, Bank, Fort UNITED 22. Uczestniczyła w imprezach okolicznościowych, takich jak Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, imprezach charytatywnych I Ty możesz zostać kimś, Gramy dla Marty oraz w koncercie towarzyszącym wyborom Miss SGGW.

Piosenki Uliashy można usłyszeć w radiach: Radio Bielsko, Radio Białystok, Radio Racja oraz radiach internetowych: Słoneczne Radio, Radio Galaktyka i Radio My Music.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Czy Uliasha mając tak dużo zainteresowań znajdzie się kiedyś na szczycie wokalistyki, myślę że ma dobre warunki żeby osiągnąć wiele. Czy muzyka, którą wykonuje się spodoba, czas pokaże. Wirtualne biura, 2012.09.04

Skomentuj uliasha.twoj-impresariat.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Agencja muzyczna Music Lab - oprawa muzyczna Wrocław Agencja muzyczna z Wrocławia. Oferuje usługi oprawy muzycznej imprez oraz nagłośnienia. Zespoły jazzowe na bankiet firmowy i zespoły z muzyką taneczną.
 • Zespół Wojtek Kamiński Trio Wspólnie grają w zespole Swing Workshop Wojtka Kamińskiego oraz akompaniują wielu artystom. Wojtek Kamiński Trio w repertuarze ma wiele swingowych standardów, bluesów, rock'n' rolla, boogie-woogie.
 • Wojtek Kamiński - wirtuoz fortepianu Pianista Wojtek Kamiński solo oraz w duetach z wokalistkami i wokalistami jazzowymi oraz znanymi instrumentalistami takimi jak: Lora Szafran, Janusz Szrom, Marianna Wróblewska, Paweł Tartanus, Agnieszka Wilczyńska, Joanna Morea, Irena Gałązka, Marek Rudnicki czy Tadeusz Ehrhardt-Orgielewski.
 • Marianna Wróblewska & Maciej Zakościelny Recital jazzowy w wykonaniu Marianny Wróblewskiej ze specjalnym udziałem Macieja Zakościelnego. Artystom towarzyszy Wojtek Kamiński Trio w składzie: Wojtek Kamiński – piano, Janusz Kozłowski – kontrabas, Bogdan Kulik – perkusja. Zbigniew Dzięgiel - scenarzysta, reżyser, recenzent, producent muzyczny. Od kilku lat pisze książkę o polskiej wokalistyce jazzowej "Śpiewając jazz", która jest wynikiem jego wieloletniej fascynacji muzyką synkopowaną, pomysłodawca recitalu.
 • Wojciech Karolak Trio Zespół Wojciech Karolak Trio gra w składzie: Wojciech Karolak - organy Hammonda, Krzysztof Kijas - harmonijka ustna lub Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy, Arek Skolik – perkusja. Wojciech Karolak eksperymentował również jako kompozytor muzyki filmowej. Jednym z obrazów, do którego pisał muzykę była "Konopielka" w reżyserii Witolda Leszczyńskiego. Pisywał też muzykę do tekstów żony, Marii Czubaszek. W 2007 roku pojawił się w filmie "Ryś" w roli Boogiewoogiewicza.
 • Wojciech Karolak Quartet Zespół Wojciech Karolak Quartet proponuje jazzowe standardy w mistrzowskim wykonaniu. Zespół gra w składzie: Wojciech Karolak - organy Hammonda (uznawany za jednego ze słynniejszych wirtuozów tego instrumentu w Europie), Jerzy Małek – trąbka, Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy, Arek Skolik - perkusja.
 • Wojciech Kamiński Trio Wojciech Kamiński Trio w repertuarze ma wiele swingowych standardów, bluesów, rock'n' rolla, boogie-woogie. Bardzo często zespół ten towarzyszy jako sekcja wielu wokalistom i instrumentalistom. Zespół Wojciech Kamiński Trio gra w składzie: Wojciech Kamiński – piano, Janusz Kozłowski – kontrabas, Bogdan Kulik – perkusja.
 • Pianista Wojciech Kamiński Wojciech Kamiński - pianista, organista, jazzman, kompozytor i pedagog, proponuje koncerty solowe, recitale z gwiazdami polskiej piosenki oraz wybitnymi instrumentalistami. Z okazji 50-lecia pracy na scenie i 65 urodzin otrzymał nagrodę od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od 2011 wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Jazzu Tradycyjnego.
 • Why Not Big Band Konopiska Why Not Big Band Konopiska proponuje atrakcyjną oprawę muzyczną podczas: wystaw i wernisaży, konferencji oraz wykładów krajowych i zagranicznych, obchodów rocznicowych i uroczystości rozdania nagród, imprez firmowych i promocyjnych.
 • Zespoły muzyczne na wesele Częstochowa Wielu nowożeńców poszukuje dobrego i sprawdzonego zespołu na najważniejszą imprezę swojego życia, zabawę weselną. To od zespołu muzycznego zależy jaka będzie zabawa i jak zapamiętają ją goście. Każdy z muzyków ma na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez muzycznych. Ogromnym autem jest przede wszystkim precyzyjne przygotowany program na najwyższym poziomie. Rekomendujemy rzetelność, doświadczenie, odpowiedzialność i profesjonalizm.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com