Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Nauka języka włoskiego

Miniaturka studioitaliano.pl (Tłumaczenia przysięgłe z języka włoskiego)1 lat/a SMS

Tłumaczenia przysięgłe z języka włoskiego

Studio Italiano to profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne z polskiego na włoski oraz z włoskiego na polski w zakresie tematyki biznesowej, prawniczej i ogólnej. Studio Italiano to również sporządzanie tłumaczeń poświadczonych (przysięgłych) wszelkich dokumentów i pism wymagających podpisu i pieczęci tłumacza przysięgłego. Studio Italiano oferuje swoje usługi w Warszawie, Józefowie oraz przez internet.

Miniaturka hiromi.pl (Kursy języków obcych)7 lat/a SMS

Kursy języków obcych

Szkoła Języków Obcych Hiromi zaprasza na kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy prowadzone są w małych grupach przez doświadczonych lektorów na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz materiały w cenie kursu grupowego. Organizujemy również kursy dla firm. Z nami nauczysz się wyjątkowych, ciekawych języków obcych, między innymi: japońskiego, chińskiego, koreańskiego, norweskiego, holenderskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i innych.

Miniaturka lingspot.tv (Sposób na efektywną naukę języków obcych)8 lat/a SMS

Sposób na efektywną naukę języków obcych

Lingspot.tv to platforma internetowa do nauki języków obcych poprzez konwersacje językowe online. Specjalne rankingi lektorów pomagają w wyborze odpowiedniego nauczyciela z doświadczeniem, podobnymi zainteresowaniami czy satysfakcjonującą ceną. Szeroki wyborów dostępnych języków nauczanych - od najpopularniejszych: angielski, niemiecki czy hiszpański do języków mniej popularnych, tj. chiński, serbski czy norweski. Zapraszamy do wypróbowania oferty Lingspot.tv

angielski konwersacji lingspot konwersacje lektor angielskiego języka lektorzy lektora lektorem
Miniaturka naszaeuropa.com.pl (Dofinansowane kursy językowe w Szczecinie)9 lat/a Mini

Dofinansowane kursy językowe w Szczecinie

Dofinansowane kursy językowe Nasza Europa. Uczymy języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego. Profesjonalne warunki i kadra. najlepsza cena w Szczecinie, darmowe napoje. Zajęcia odbywają się w tygodniu i w weekendy w godzinach 9 - 21 znajdziemy odpowiedni czas dla Ciebie.Kurs obejmuje 48 godzin nauki. Posiadamy dwie siedziby - Lewobrzeże ul. Dąbrowskiego 38 i Prawobrzeże ul Rydla 66. Cena za godzinę nauki od 7 zł.

europa kursu godzin kurs gitsystem itok public full field flex
Miniaturka www.bestcentrum.pl (Szkoła językowa Tychy)9 lat/a SMS

Szkoła językowa Tychy

Centrum Języków Obcych Best od kilkunastu lat prowadzi bardzo skuteczne kursy, w tym momencie już 28, języków obcych. Znakomicie przygotowani lektorzy prowadzą kursy pozwalające poznać wszystkie języki europejskie oraz coraz języki wschodnie. Kursy różnicowane są nie tylko ze względu na rodzaj nauczanego języka. CJO Best kieruje swoją ofertę do różnorodnych grup wiekowych: od dzieci w wieku przedszkolnym, po młodzież szkolną, dorosłych oraz seniorów.

foto strona flagi cisk banery galeria lewe mini kursy poniżej
Miniaturka szkolajezykowawsl.pl (Kursy językowe grupowe, indywidualne i dla firm)9 lat/a SMS

Kursy językowe grupowe, indywidualne i dla firm

Szkoła Językowa Warsaw School of Languages mieści się przy Metrze Świętokrzyska. Oferujemy kursy językowe od A1 do C2, małe grupy (2-6 osób) i doświadczonych, wykwalifikowanych lektorów. Bogata oferta językowa i wybór kursów: semestralne, intensywne, weekendowe, indywidualne i dla firm z dojazdem!

kurs szkolajezykowawsl cache gallery widgetkit angielskiego hiszpańskiego portugalskiego cookies nowy
Miniaturka moose.pl (Nauka języków obcych)9 lat/a SMS

Nauka języków obcych

Jesteśmy szkołą językową istniejącą na polskim rynku od ponad 20 lat. Nasi lektorzy uczą języków obcych: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego czy francuskiego w 90 polskich miastach. Indywidualne podejście naszych lektorów pozwala jasno doprecyzować cele i dobrać materiał dostosowany do potrzeb ucznia. Nauka angielskiego z lektorami Moose to prawdziwa przyjemność.

moose język oddział śląskie kursy jezyk szkolny ofertapodręczniki językowe języków
Miniaturka www.pro-wloski.pl (Darmowe materiały edukacyjne do nauki włoskiego)9 lat/a SMS

Darmowe materiały edukacyjne do nauki włoskiego

Język włoski bez granic to portal skupiający społeczność osób uczących się języka włoskiego, niezależnie od etapu edukacji i stopnia zaawansowania. Oferujemy pomocne w nauce materiały edukacyjne. Na stronie można znaleźć kompletny dział gramatyki wraz z przykładami, słownik polsko-włoski i włosko-polski, słownik tematyczny, bazę czasowników nieregularnych, cytaty, przysłowia, synonimy, koniugacje.

granic włoski data jłzyk włoskie włochy false włoskim jłzykiem wloski
Miniaturka www.luckyluke.edu.pl (Kursy dla dzieci i młodzieży, dorosłych)10 lat/a SMS

Kursy dla dzieci i młodzieży, dorosłych

W naszej szkole językowej prowadzimy kursy językowe z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz chińskiego na terenie Warszawy. Realizujemy kursy dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

kursy językowe dojazdem warszawa cennik zajęcia dzieci firm bielanach szkole
Miniaturka www.akcent-poznan.com.pl (Kursy językowe, kursy dla firm, obozy językowe)10 lat/a SMS

Kursy językowe, kursy dla firm, obozy językowe

Szkoła Języków Obcych Akcent prowadzi najlepsze i najskuteczniejsze kursy językowe w Poznaniu. Nasi doświadczeni lektorzy uczą języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i innych języków europejski. Szkoła prowadzi kursy językowe dla firm, kursy indywidualne dla dzieci i dorosłych. Młodych zapraszamy na obozy językowe w Anglii i półkolonie. Przygotowujemy do matury, testów językowych FCE, CAE, TOEFL, TOEIC, WiDaF. Uczymy języka ogólnego, biznesowego, branżowego, specjalistycznego - zależnie od potrzeb.

akcent kursy dowiedz języków obcych natalia osób czynne firm każdy
Nauka i edukacja - lista podkategorii
↑↑↑

Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

SublimeStar.com