Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Szkoła Językowa WSL Kursy językowe grupowe, indywidualne i dla firm (Katalog korepetycje)

Miniaturka domeny szkolajezykowawsl.pl5 lat/aSMS

Otwórz szkolajezykowawsl.pl

Kursy językowe na wszystkich poziomach i stopniach zaawansowania od A1 do C2. Tylko małe grupy i odpowiednio wykwalifikowani native speakerzy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu!

Szkoła Języków Obcych Warsaw School of Languages istnieje na rynku od ponad 5 lat. Oferujemy kursy językowe z angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego (także wersja brazylijska), niemieckiego, rosyjskiego, arabskiego, francuskiego i chińskiego.

W zależności od oczekiwań mogą Państwo wybrać kurs, który opowiada Państwa potrzebom, w ofercie mamy kursy semestralne, intensywne, weekendowe, indywidualne, na miarę, a także szkolenia językowe dla firm z dojazdem w specjalnych promocyjnych cenach.

Nauka języków jest dla Nas czymś więcej niż pracą, jest naszą pasją i zgodnie z zasadą "język i kultura" chcemy, żeby nasi uczniowie nie tylko szybko i skutecznie nauczyli się języka, ale również poznali kulturę i tradycję danego kraju!

Zachęcamy do zadawania pytań, wysyłania zgłoszeń i zapisywania się na kursy mailowo, na poniższy adres:

[email protected]

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Preply to przede wszystkim dobry pomysł, aby rozmawiać z ludźmi z całego świata uczącymi się portugalskiego i przez to ćwiczymy swoje mówienie. Myślę, że wiele po prostu zależy od predyspozycji, ale ja odczuwam dużą różnicę między kontaktem z realną osobą a za pośrednictwem internetu. Znajoma mi poleciła kursy portugalskiego w szczecinie z tą szkołą http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 i chyba się na nią zdecyduje, w końcu trzeba szlifować swój portugalski w każdym wieku. Wniosek - oszczędność pieniędzy - z nauka nie są wymagane żadne dodatkowe podręczniki. Aleksandra, 2015.07.14

Jeżeli chodzi o kursy internetowe to fajne pomoce do nauki znajdziesz tutaj http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737. Są to profesjonalne lekcje dla osób zorientowanych na opanowanie języka portugalskiego nie tylko pod względem gramatycznym, ale również nabycia umiejętności swobodnego wypowiadania się. Zdecydowanie polecam kursy portugalskiego w szczecinie tym wszystkim, którzy pragną nabyć biegłą znajomość takiego języka jak portugalski. W moim przypadku wyglądało to tak, że najpierw dostawałam na maila materiał, który będziemy przerabiać, potem przerabialiśmy go przez skype (ćwiczenia, konwersacje na zadany temat itp.), a na koniec dostawałam, też na skypa, jakiś test sprawdzający, dodatkowe ćwiczenia, czy coś w tym stylu.Umów się na kursy portugalskiego w szczecinie!

Pineska, 2015.06.08

Gorąco polecam! Stosunek ceny do poziomu zajęć - super :))

http://szkolajezykowawsl.pl/kurs-angielskiego-warszawa/ Agnieszka Figura, 2015.01.18

Polecam WSL mają świetnych lektorów i z nimi nauka to przyjemność. Od pierwszej chwili nauka w języku obcym, osłuchujesz się i szybciej zaczynasz mówić! Patryk, 2015.01.13

Fajne zajęcia. Miły, sympatyczny, uśmiechnięty i zawsze przygotowny do zajęć lektor.

http://szkolajezykowawsl.pl/kurs-hiszpanskiego/ Maria Magdalena, 2014.12.27

Polecam, naprawdę warto! Skuteczna nauka w miłej atmosferze:) Lektor naprawdę dobrze przygotowany merytorycznie i mnóstwo ciekawych materiałów!

http://szkolajezykowawsl.pl/ La Gatita, 2014.12.22

Skomentuj szkolajezykowawsl.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • kursy językowe Warszawa Za pośrednictwem Warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl oferujemy kursy nauki języków obcych. Zapewniamy między innymi kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego. Jednocześnie kursy realizowane naturalną metodą Krebsa pozwalają w krótkim czasie zdobywać umiejętności posługiwania się językiem obcym. Metoda pozwala na przyswajanie słów w języku obcym co znacznie ułatwia komunikowanie się w obcym języku.
 • Angielski Białystok Specjalizujemy się w naszych szkołach językowych w realizowaniu kursów językowych. Oferujemy kursy, które realizowane są przez doświadczonych specjalistów oraz z wykorzystaniem skutecznej metody komunikatywnej. Jednocześnie w naszych szkołach językowych możemy zapewnić prowadzenie szkoleń zarówno dla klientów indywidualnych a także dla firm. Gwarantujemy zarówno realizowanie szkoleń dla dzieci a także dorosłych.
 • Szkoła języków obcych Nasza firma to szkoła językowa, która działa najdłużej na polskim rynku jeśli chodzi o sieć placówek nauczania języków obcych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, wszystkie dane dostępne są na naszej stronie. Sprawdź i wybierz najlepszych.
 • Kursy języków obcych Szkoła Języków Obcych Hiromi zaprasza na kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy prowadzone są w małych grupach przez doświadczonych lektorów na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz materiały w cenie kursu grupowego. Organizujemy również kursy dla firm. Z nami nauczysz się wyjątkowych, ciekawych języków obcych, między innymi: japońskiego, chińskiego, koreańskiego, norweskiego, holenderskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i innych.
 • Intensywny kurs języka angielskiego - JustSpeak Firma oferuje naukę języka angielskiego. Kurs zawiera możliwość wyjazdów konwersacyjnych. Istnieje również możliwość prowadzenia kurs za granicą.
 • Szkoła językowa online EduEduOnline oferuje naukę języka angielskiego. Kursy są dostępne online dzięki czemu możesz sam dobierać sobie godziny nauki. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej firmy.
 • Kursy portugalski, hiszpański oraz francuski Szkoła języków obcych "Lizbona" w Warszawa Mokotów oferuje kursy językowe portugalskiego, hiszpańskiego i francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w małych grupach (2-6 osób), jak również możliwe jest nauczanie indywidualne, także dla firm. Kursy są prowadzone przez lektorów z wykształceniem filologicznym oraz bogatym doświadczeniem w nauczaniu. Nasza szkoła wyróżnia się tym że nasze kursy startują przez cały rok, a nie tylko na początku semestru.
 • Kursy języka angielskiego na wielu poziomach FOCUS ENGLISH SCHOOL to doświadczona i uznana na rynku szkoła językowa, która oferuje swoim Klientom szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Tylko u nas dostępny jest angielski dla firm w bardzo przystępnej cenie. Zatrudniamy najlepszych szkoleniowców i korzystamy z najskuteczniejszych technik nauczania języka. Polecamy przede wszystkim angielski dla dzieci, który oferujemy na wielu różnych poziomach nauczania.
 • kursy językowe dla firm i tłumaczenia Centrum Językowe Opportunity posiada bogatą ofertę szkoleń i kursów językowych dla firm oraz zapewnia usługi tłumaczenia dokumentów.
 • Szkoła językowa Ence oferuje kursy angielskiego Szkoła językowa English Center prowadzi kursy dla dzieci i dorosłych. Swoje usługi oferuje w Katowicach i Chorzowie. Nauka angielskiego jest prowadzona metodą Colina Rosa. Oprócz kursów angielskiego i hiszpańskiego, oferuje również szkolenia dla firm.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Szkolajezykowawsl.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com