Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Szkoła Językowa WSL Kursy językowe grupowe, indywidualne i dla firm (Katalog korepetycje)

Miniaturka domeny szkolajezykowawsl.pl9 lat/a SMS

Otwórz szkolajezykowawsl.pl

Kursy językowe na wszystkich poziomach i stopniach zaawansowania od A1 do C2. Tylko małe grupy i odpowiednio wykwalifikowani native speakerzy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu!

Szkoła Języków Obcych Warsaw School of Languages istnieje na rynku od ponad 5 lat. Oferujemy kursy językowe z angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego (także wersja brazylijska), niemieckiego, rosyjskiego, arabskiego, francuskiego i chińskiego.

W zależności od oczekiwań mogą Państwo wybrać kurs, który opowiada Państwa potrzebom, w ofercie mamy kursy semestralne, intensywne, weekendowe, indywidualne, na miarę, a także szkolenia językowe dla firm z dojazdem w specjalnych promocyjnych cenach.

Nauka języków jest dla Nas czymś więcej niż pracą, jest naszą pasją i zgodnie z zasadą "język i kultura" chcemy, żeby nasi uczniowie nie tylko szybko i skutecznie nauczyli się języka, ale również poznali kulturę i tradycję danego kraju!

Zachęcamy do zadawania pytań, wysyłania zgłoszeń i zapisywania się na kursy mailowo, na poniższy adres:

kontakt@szkolajezykowawsl.pl

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

I have read your writings and I have read articles on this topic in several articles from other sources. I got a lot of information from your writing, is there any other suggestions you can convey regarding the theme of your writing? so that I can get more and more complete information.

I certainly thank you for writing this article well, hopefully it will become a reference in journals or other scientific writings and can help many people. thanks.

Kunjungin <a href="https://ojs.uma.ac.id/">Kampus Terbaik di Medan</a> gladies, 2022-11-18

Thank you for nice information. Visit us https://uhamka.ac.id fadil, 2022-04-21

Preply to przede wszystkim dobry pomysł, aby rozmawiać z ludźmi z całego świata uczącymi się portugalskiego i przez to ćwiczymy swoje mówienie. Myślę, że wiele po prostu zależy od predyspozycji, ale ja odczuwam dużą różnicę między kontaktem z realną osobą a za pośrednictwem internetu. Znajoma mi poleciła kursy portugalskiego w szczecinie z tą szkołą http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 i chyba się na nią zdecyduje, w końcu trzeba szlifować swój portugalski w każdym wieku. Wniosek - oszczędność pieniędzy - z nauka nie są wymagane żadne dodatkowe podręczniki. Aleksandra, 2015-07-14

Jeżeli chodzi o kursy internetowe to fajne pomoce do nauki znajdziesz tutaj http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737. Są to profesjonalne lekcje dla osób zorientowanych na opanowanie języka portugalskiego nie tylko pod względem gramatycznym, ale również nabycia umiejętności swobodnego wypowiadania się. Zdecydowanie polecam kursy portugalskiego w szczecinie tym wszystkim, którzy pragną nabyć biegłą znajomość takiego języka jak portugalski. W moim przypadku wyglądało to tak, że najpierw dostawałam na maila materiał, który będziemy przerabiać, potem przerabialiśmy go przez skype (ćwiczenia, konwersacje na zadany temat itp.), a na koniec dostawałam, też na skypa, jakiś test sprawdzający, dodatkowe ćwiczenia, czy coś w tym stylu.Umów się na kursy portugalskiego w szczecinie!

Pineska, 2015-06-08

Gorąco polecam! Stosunek ceny do poziomu zajęć - super :))

http://szkolajezykowawsl.pl/kurs-angielskiego-warszawa/ Agnieszka Figura, 2015-01-18

Polecam WSL mają świetnych lektorów i z nimi nauka to przyjemność. Od pierwszej chwili nauka w języku obcym, osłuchujesz się i szybciej zaczynasz mówić! Patryk, 2015-01-13

Fajne zajęcia. Miły, sympatyczny, uśmiechnięty i zawsze przygotowny do zajęć lektor.

http://szkolajezykowawsl.pl/kurs-hiszpanskiego/ Maria Magdalena, 2014-12-27

Polecam, naprawdę warto! Skuteczna nauka w miłej atmosferze:) Lektor naprawdę dobrze przygotowany merytorycznie i mnóstwo ciekawych materiałów!

http://szkolajezykowawsl.pl/ La Gatita, 2014-12-22

Skomentuj szkolajezykowawsl.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Szkolajezykowawsl.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu szkolajezykowawsl.pl Odśwież zrzut strony

  Kursy językowe grupowe, indywidualne i dla firm (strona szkolajezykowawsl.pl - Szkoła Językowa WSL)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Szkoła Języków Obcych Planet Radzymin Wszystkie poziomy zaawansowania kursów językowych. Zajęcia z polskimi lektorami oraz Native Speakers. Szkoła Językowa Planet w Radzyminie zaprasza na kursy językowe!
  2. kursy językowe dla firm - Bakałarz Proponujemy profesjonalne kursy językowe dla firm. Wyróżnia nas bogate doświadczenie a także profesjonalizm. Zapraszamy!
  3. Acento Espanol - kursy językowe dla firm, Warszawa Firma Acento Español specjalizuje się w szkoleniach językowych dla Firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń językowych dla firm oraz kontaktu z nami.
  4. The British Accent - Angielski dla firm, Warszawa Firma The British Accent specjalizuje się w szkoleniach językowych dla Firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń językowych dla firm oraz kontaktu z nami.
  5. Szkoła językowa Bolesławiec - szkoła językowa Jelenia Góra Szkoła Językowa Kredkowski Ekspress oferuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przeszkoleni lektorzy stosują nowoczesne metody z naciskiem na przełamywanie barier językowych i swobodną komunikację. Odziały szkoły znajdują się w takich miejscowościach jak Jelenia Góra, Bolesławiec, Lubań, Lwówek Śląski, Nowogrodziec, Karpacz, Gryfów Śląski i Bogatynia. W ofercie kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego.
  6. kursy językowe, kursy angielskiego i niemieckiego Szkoła Języków Obcych Fokus oferuje kursy języka angielskiego i języka niemieckiego w Szczecinie. Nasza oferta skierowana jest do młodzieży i osób dorosłych. Nauczamy skutecznie języków obcych od roku 2013. Nasze kursy językowe prowadzone są przez odpowiednio przeszkolonych lektorów, specjalistów - filologów. Język angielski oraz język niemiecki w Szczecinie to nasza specjalność. Nasi słuchacze cenią sobie wysoką jakość zajęć oraz atmosferę, która panuje w naszej szkole językowej. Gwarantujemy niskie ceny!
  7. Mittelstufe Szkoła języków obcych Welt-Weit specjalizuje się w języku niemieckim i angielskim. Uczymy w oparciu o autorskie przygotowane przez naszych lektorów i dostosowane do potrzeb danej grupy programy których celem jest rozwój umiejętności...
  8. Angielski Wrocław BLC to sieć szkół językowych we Wrocławiu. BLC to 6 szkół językowych wyróżnionych w rankingu szkół językowych w Newsweeku. Zapraszamy!
  9. kursy językowe za granicą ATAS - organizacja wyjazdów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych: kursy językowe za granicą, obozy językowe, wycieczki szkolne oraz obozy wypoczynkowe, kolonie. Przedstawiciel szkół językowych za granicą, posiada kilkaset ofert kursów
  10. EF Podróże językowe Podróże językowe za granicę z EF gwarantują nie tylko sukces językowy, lecz także stwarzają nowe możliwości poznania kultury kraju goszczącego jak również zawarcia nowych znajomości.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com