Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Nasza Europa Kursy Językowe Dofinansowane kursy językowe w Szczecinie (Katalog nauka języka ang…)

Miniaturka domeny naszaeuropa.com.pl5 lat/aMini

Otwórz naszaeuropa.com.pl

Dofinansowane kursy językowe Nasza Europa zapewni Ci kompleksową naukę od podstaw do poziomu zaawansowanego, od którego możesz rozpocząć przygotowanie do zdawania egzaminów i zdobycia międzynarodowych certyfikatów. Uczymy języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego. Profesjonalne warunki i kadra. najlepsza cena w Szczecinie, darmowe napoje. Zajęcia odbywają się w tygodniu i w weekendy w godzinach 9 - 21 - znajdziemy odpowiedni czas dla Ciebie.

Kurs obejmuje 48 godzin nauki z możliwością kontynuacji.

jeden trymestr to 48 godzin nauki

do wyboru zajęcia: 2 razy w tygodniu po 2 godziny (90 min.) lub 1 raz po 4 godziny (180 min.)

godzina = 45 minut

ilość osób w grupie: 8-12

wiek uczestników: od 17 lat

atrakcyjna cena - 370 zł za 48 lekcji (3 miesiące nauki)

cena miesięcznie 123 zł

cena za lekcję 7,70 zł

Zapisując się na Dofinansowany kurs językowy „Nasza Europa”, na języki angielski, niemiecki, włoski albo hiszpański każdy uczestnik szkolenia otrzymuje w ramach kursu 10 godzinny, darmowy, nieobowiązkowy kurs MS Excel.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

włoski na skype!!!
Witam!
Miałam problemy z studiowaniem języka włoskiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam Preply.
http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737
Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka włoskiego online z nośnikami mowy "native speaker" w Szczecinie. Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać prywatnielekcje nawet za darmo!
Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm.
Indywidualne podejście.
Wykwalifikowani wykładowcy w Szczecinie!
nauka przez Skype jest bardzo efektywna !
Rezultat nie zmusi czekać!
Polecam bardzo !
serbon, 2015.06.25

Skomentuj naszaeuropa.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Kursy i indywidualne zajęcia językowe Szkoła języków obcych Erudica - niemiecki i angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy językowe, zajęcia indywidualne, korepetycje z przedmiotów szkolnych, usługi językowe. Lekcje z wykorzystaniem technologii multimedialnych.
 • Nauka języka angielskiego Kursy i korepetycje z języka angielskiego na terenie Szczecina. Działamy od roku 2000 - ponad 14 lat doświadczenia w nauczaniu. Wszystkie poziomy - przygotowanie do egzaminów maturalnych, testów i egzaminów państwowych - TOEFL, CAE, FCE. NJA Nauka Języka Angielskiego Marcin Hosner Adres: Tarpanowa 38, 70-796 Szczecin Telefon:602 627 373
 • Kursy dla dzieci i młodzieży, dorosłych W naszej szkole językowej prowadzimy kursy językowe z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz chińskiego na terenie Warszawy. Realizujemy kursy dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
 • Kursy językowe, kursy dla firm, obozy językowe Szkoła Języków Obcych Akcent prowadzi najlepsze i najskuteczniejsze kursy językowe w Poznaniu. Nasi doświadczeni lektorzy uczą języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i innych języków europejski. Szkoła prowadzi kursy językowe dla firm, kursy indywidualne dla dzieci i dorosłych. Młodych zapraszamy na obozy językowe w Anglii i półkolonie. Przygotowujemy do matury, testów językowych FCE, CAE, TOEFL, TOEIC, WiDaF. Uczymy języka ogólnego, biznesowego, branżowego, specjalistycznego - zależnie od potrzeb.
 • angielski Szczecin Szczecińskie centrum edukacyjne EXPERT ma dla osób, które interesuje skuteczna i przyjemna nauka języka obcego, bardzo korzystną ofertę.
 • Szkoła językowa Bolesławiec - szkoła językowa Jelenia Góra Szkoła Językowa Kredkowski Ekspress oferuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przeszkoleni lektorzy stosują nowoczesne metody z naciskiem na przełamywanie barier językowych i swobodną komunikację. Odziały szkoły znajdują się w takich miejscowościach jak Jelenia Góra, Bolesławiec, Lubań, Lwówek Śląski, Nowogrodziec, Karpacz, Gryfów Śląski i Bogatynia. W ofercie kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego.
 • Angielski online Profesjonalne kursy językowe skierowane do tych, którzy chcą uczyć się wygodnie i skutecznie. Wybierz angielski, francuski, niemiecki czy hiszpański na swoim poziomie zaawansowania!
 • kurs językowy Zapraszamy na profesjonalne kursy językowe do Akademickiego Ośrodka Kształcenia. Gwarantujemy, że po naszym kursie będziesz rozmawiał w obcym języku.
 • Korepetycje Szczecin Arysto Korepetycje to strona z ofertą korepetycji w Szczecinie i innych miastach. Witryna zawiera zakres usług, ich cennik i kontakt do wszystkich oddziałów.
 • Academy of New York - kurs angielskiego Academy of New York to innowacyjna akademia językowo-szkoleniowa w Polsce wzorowana na amerykańskim systemie i metodach nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Zapoznaj się z naszą ofertą!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Naszaeuropa.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com