Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Akcent Kursy językowe, kursy dla firm, obozy językowe (Katalog nauka i edukacja)

Miniaturka domeny www.akcent-poznan.com.pl10 lat/a SMS

Otwórz www.akcent-poznan.com.pl

Szkoła Języków Obcych Akcent

Kursy językowe Poznań (i Suchy Las)

Akcent to czołowe miejca w rankingach szkół językowych. To doświadczeni i zaangażowani lektorzy o wysokich kompetencjach.

Oferta Szkoły językowej Akcent to znakomite przygotowanie do posługiwania się językiem obcym zarówno w środowisku pracy, rozmowach biznesowych i branżowych, jaki i codziennych kontaktach towarzystkich. To kursy języków europejskich, w naszej stałej ofercie, na różnych poziomach, w Poznaniu: język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, portugalski, włoski, szwedzki, norweski. Zajęcia prowadzimy w małych grupach, co umożliwia skuteczną naukę. Uczymy także języka polskiego dla obcokrajowców (polish for foreigners).

Kursy językowe dla dorosłych

Bo na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno!

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży

angielski, niemiecki - od podstaw po poziom zaawansowany i inne języki

Wszystkie kursy to 30 zajęć w semestrze po 2 w tygodniu. Atrakcyjne ceny!

Kursy egzaminacyjne FCE, CAE, CPE, TOEFL, (oraz niemiecki WiDaF, hiszpański DELLE)

to świetna pomoc w przygotowaniu do egzaminów Cambrigde, szkoła językowa Akcent to 100% skuteczności.

Kurs i egzamin TOEIC

szkolenie jęzkowe zakończone testem na popularny w środowisku pracy certyfikat.

Kursy językowe dla firm

Podnoszenie kompetencji językowych pracowników (angielski, niemiecki i inne) kształcenie z języka ogólnego lub specjalistycznego.

Zaufało nam już wiele znanych firm.

Przeprowadzamy w trakcie kursów liczne testy językowe potwierdzające skuteczność naszego nauczania.

Zapraszamy do odwiedzenia Szkoły Języków Obcych Akcent w Poznaniu.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam serdecznie przygotowanie do TOEIC! Kubi, 2014-06-25

Skomentuj www.akcent-poznan.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Najpopularniejsze słowa na stronie:

 • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

Wczytuję statystyki...

Zrzut ekranu www.akcent-poznan.com.pl Odśwież zrzut strony

Kursy językowe, kursy dla firm, obozy językowe (strona www.akcent-poznan.com.pl - Akcent)

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

 1. Mittelstufe szkoła języków obcych Welt-Weit specjalizuje się w języku niemieckim i angielskim. Uczymy w oparciu o autorskie przygotowane przez naszych lektorów i dostosowane do potrzeb danej grupy programy których celem jest rozwój umiejętności...
 2. Szkoła Językowa - Wrocław, angielski, niemiecki LEMON oferuje kursy jęz. angielskiego i niemieckiego dla dorosłych, seniorów, dzieci, dzieci z dysleksją. Małe grupy, sprawdzeni lektorzy. Profesjonalne szkolenia dla firm. Biuro tłumaczeń. Wrocław.
 3. szkoła języków obcych, Kraków Azory szkoła języków obcych w Krakowie (Azory). Grupy 5-8 osób, raty, rabaty, indywidualne dopasowanie godzin. Konwersacje, warsztaty, egzaminy próbne, biblioteka, podręczniki dla pełnej grupy gimnazjalistów.
 4. szkoła języków obcych Planet Radzymin Wszystkie poziomy zaawansowania kursów językowych. Zajęcia z polskimi lektorami oraz Native Speakers. Szkoła Językowa Planet w Radzyminie zaprasza na kursy językowe!
 5. szkoła języków obcych - English Best ENGLISH BEST to dynamicznie rozwijająca się, nowocześnie zarządzana i przyjazna kursantom szkoła językowa. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i przystępna cenowo, przede wszystkim jednak nasze kursy są skuteczne.
 6. Język Angielski Radomsko - P.P.J.O. Horizon Najlepsza szkoła języka angielskiego w Radomsku. Prowadzimy kursy językowe na każdym poziomie. Przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego, matury, FCE, CAE.
 7. Najlepsze kursy językowe ENJOY to nowoczesna szkoła językowa, w której nauka języków jest przyjemna i skuteczna. ENJOY stale się rozwija, udostępniając swoim uczniom nowe kursy języków obcych.
 8. SONGin ENGLISH szkoła języków obcych w Gliwicach Szkoła Językowa w Gliwicach zaprasza na najlepsze kursy językowe w Gliwicach jego ścisłym centrum. Wstąp do nas, sprawdź nasze ceny, sale wykładowe. Oferujemy kursy językowe z języka angielskiego.
 9. Kursy angielskiego Gdańsk - szkoła językowa English Institute Szkoła językowa - szkoła angielskiego oferuje kursy języka angielskiego Metodą Callana w Gdańsku, kursy angielskiego dla firm z dojazdem i korepetycje z angielskiego. Kursy angielskiego odbywają się w dzielnicach Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Oliwa i Gdańsk Zaspa. Szkoła językowa - szkoła angielskiego reklamuje się, podobnie jak inne szkoły językowe stosujące Metodę Callana hasłem "Angielski 4 razy szybciej". Nauka angielskiego na kursach w szkole opiera się głównie na mówieniu.
 10. Szkoły językowe Szczecin Profi Kurs angielskiego Szczecin i nauka niemieckiego Szczecin w miłej atmosferze, dająca dużą satysfakcję z nauki i szybkie efekty. Szkoła językowa Szczecin Profi zaprasza na kursy językowe Szczecin na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia z języków obcych w Szczecinie prowadzona przez doświadczonych lektorów akademickich, z bogatym zapleczem dydaktycznym. Swoją ofertę Szkoły Jezykowe Szczecin Profi kierują zarówno do najmłodszych jak i młodzieży i dorosłych.
↑↑↑

Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

SublimeStar.com