Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Akcent Kursy językowe, kursy dla firm, obozy językowe (Katalog firmy - nauka i …)

Miniaturka domeny www.akcent-poznan.com.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.akcent-poznan.com.pl

Szkoła Języków Obcych Akcent

Kursy językowe Poznań (i Suchy Las)

Akcent to czołowe miejca w rankingach szkół językowych. To doświadczeni i zaangażowani lektorzy o wysokich kompetencjach.

Oferta Szkoły językowej Akcent to znakomite przygotowanie do posługiwania się językiem obcym zarówno w środowisku pracy, rozmowach biznesowych i branżowych, jaki i codziennych kontaktach towarzystkich. To kursy języków europejskich, w naszej stałej ofercie, na różnych poziomach, w Poznaniu: język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, portugalski, włoski, szwedzki, norweski. Zajęcia prowadzimy w małych grupach, co umożliwia skuteczną naukę. Uczymy także języka polskiego dla obcokrajowców (polish for foreigners).

Kursy językowe dla dorosłych

Bo na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno!

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży

angielski, niemiecki - od podstaw po poziom zaawansowany i inne języki

Wszystkie kursy to 30 zajęć w semestrze po 2 w tygodniu. Atrakcyjne ceny!

Kursy egzaminacyjne FCE, CAE, CPE, TOEFL, (oraz niemiecki WiDaF, hiszpański DELLE)

to świetna pomoc w przygotowaniu do egzaminów Cambrigde, szkoła językowa Akcent to 100% skuteczności.

Kurs i egzamin TOEIC

szkolenie jęzkowe zakończone testem na popularny w środowisku pracy certyfikat.

Kursy językowe dla firm

Podnoszenie kompetencji językowych pracowników (angielski, niemiecki i inne) kształcenie z języka ogólnego lub specjalistycznego.

Zaufało nam już wiele znanych firm.

Przeprowadzamy w trakcie kursów liczne testy językowe potwierdzające skuteczność naszego nauczania.

Zapraszamy do odwiedzenia Szkoły Języków Obcych Akcent w Poznaniu.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam serdecznie przygotowanie do TOEIC! Kubi, 2014.06.25

Skomentuj www.akcent-poznan.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • szkoła języków obcych Nasza firma to szkoła językowa, która działa najdłużej na polskim rynku jeśli chodzi o sieć placówek nauczania języków obcych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, wszystkie dane dostępne są na naszej stronie. Sprawdź i wybierz najlepszych.
 • Kursy i indywidualne zajęcia językowe szkoła języków obcych Erudica - niemiecki i angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy językowe, zajęcia indywidualne, korepetycje z przedmiotów szkolnych, usługi językowe. Lekcje z wykorzystaniem technologii multimedialnych.
 • Kursy portugalski, hiszpański oraz francuski szkoła języków obcych "Lizbona" w Warszawa Mokotów oferuje kursy językowe portugalskiego, hiszpańskiego i francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w małych grupach (2-6 osób), jak również możliwe jest nauczanie indywidualne, także dla firm. Kursy są prowadzone przez lektorów z wykształceniem filologicznym oraz bogatym doświadczeniem w nauczaniu. Nasza szkoła wyróżnia się tym że nasze kursy startują przez cały rok, a nie tylko na początku semestru.
 • Nauka języków obcych Pragniesz w szybki i prosty sposób nauczyć się wybranego języka obcego? Koniecznie odwiedź naszą witrynę internetową i zapoznaj się z ciekawą propozycją nauki języków obcych. Prowadzimy zajęcia z takich języków jak: włoski, angielski, hiszpański i francuski. Serdecznie zapraszamy w samym centrum królewskiego miasta Krakowa na niezobowiązujący sprawdzian precyzujący odpowiedni poziom zaawansowania oraz na krótką rozmowę z nauczycielem. Sprawdź nas na dwóch próbnych lekcjach!
 • Szkoła językowa British Club to Szkoła Języka Angielskiego stworzona przez ludzi z pasją. To wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. Dla Ciebie. Tworzymy kursy językowe na miarę XXI wieku. Kursy dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza, bo przecież każdy z nas jest inny. Ucząc opieramy się na eklektyzmie. [email protected] Stawiamy na komunikację językową, bo właśnie umiejętności poprawnego wysławiania oczekuje się dzisiaj od obywatela świata. Pokazujemy, że angielski wcale nie musi być językiem obcym.
 • Szkoła językowa Rzeszów Szkoła językowa Universe to dynamicznie rozwijające się Mobilne Centrum Językowe. Nauka języka angielskiego odbywa się tutaj w najbardziej nowatorski i przyjazny sposób.
 • Business english Express Yourself oferuje profesjonalne szkolenia językowe dla klientów biznesowych. Szkolenia opracowane są pod kątem działalności danego kontrahenta. Każdy może się nauczyć praktycznej znajomości języka. W Express Yourself duży nacisk kładzie się na profil działalności klienta biznesowego. Z całą pewnością uczestnictwo w szkoleniach językowych prowadzonych przez ekspertów z Express Yourself ułatwią realizację biznesowych celów.
 • Nauka angielskiego, hiszpańskiego i włoskiego - kursy, tłumaczenia Najlepsza szkoła językowa w Warszawie. Oferowane języki: angielski, włoski, hiszpański, francuski. Skutecznie nauczamy języka poprzez indywidualne kursy z dojazdem do klienta oraz kursy językowe w Hiszpanii i we Włoszech. Dopasowujemy program nauczania do indywidualnych potrzeb i predyspozycji. U nas nauka języka jest nie tylko efektywna, ale także przyjemna. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia na angielski i włoski w atrakcyjnych cenach. Skontaktuj się z nami już dziś!
 • Kursy językowe w Anglii Szkoła językowa JPEdukacja.pl oferująca kursy i obozy językowe za granicą. Wyjazdy skierowane są dla dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych. Kursy organizowane są w krajach na całym świecie.
 • Kurs angielskiego Wrocław Nasza nowoczesne szkoła językowa od wielu lat prowadzi skuteczne szkolenia językowe z angielskiego, niemieckiego, norweskiego oraz hiszpańskiego. W ramach naszej oferty zapewniamy kursy oraz szkolenia dla osób indywidualnych oraz firm. Oferujemy skuteczne kursy oparte na metodach jakie pozwalają na zwiększenie umiejętności komunikacyjnych oraz poszerzenie posiadanych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Najpopularniejsze słowa na stronie:

 • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

Wczytuję statystyki...

↑↑↑

Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

SublimeStar.com