Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Życie Na Respiratorze Opis mego życia na respiratorze (Katalog niepełnosprawni)

Miniaturka domeny www.narespiratorze.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.narespiratorze.pl

Życie na respiratorze

Od 2.11.2012 r. oddycham przy pomocy respiratora.

Pragnę tu przedstawić to moje nowe życie - życie na respiratorze. Jak to jest być podłączonym do respiratora? Jak tak można żyć? Czy muszę być przykuty do łóżka? Czy resztę swego życie muszę spędzić w łóżku?

Na swoim przykładzie chcę pokazać, że tak nie musi. Wszystko zależy od sprawności fizycznej.

Pragnę tu przedstawić zmagania moje i mojej rodziny z tym faktem.

Znajdziecie tu krótką historię mojej choroby - jak doszło do tego, że dziś moje oddychanie musi być wspomagane mechanicznie.

Opisałem także mój pobyt w szpitalu i w zakładzie opiekuńczo-leczniczym oraz powrót do domu, do rodziny.

W dalszej części opisuję mój dzień powszedni z respiratorem w domu, z czym wiąże się takie życie. Moje wyjazdy na spacer, moją pracę.

Opisuję m.in. wymianę rurki tracheostomijnej.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.narespiratorze.pl teraz!

Skomentuj www.narespiratorze.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2019: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Materac próżniowy Prowadzimy sklep internetowy dedykowany ratownikom. Udostępniamy Państwu koce ratunkowe, niezawodne maty ślizgowe Flexislide, czy kołnierze ortopedyczne przydatne w stabilizacji po wypadku. Doradzamy przy kompletowaniu torb ratowniczych zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. Mamy drobny sprzęt medyczny w konkurencyjnych cenach. Organizujemy cykliczne promocje.
 • Holtery EKG AsPEKT- KREDOS Dystrybutor Aspel Kupuj zestawy do prób wysiłkowych CARDIOTEST oraz do rehabilitacji kardiologicznej ASTER, aparaty EKG AsCARD, ergospirometry, elektrokardiografy, holtery ciśnienia CR07, holtery EKG AsPEKT u dystrybutora marki BTL i ASPEL. Cała nasza sprzedaż opiera się na zamawianiu w sklepie internetowym, wystarczy określić potrzebę, wybrać na stronie produkt z katalogu, zamówić, zapłacić i czekać na przesyłkę. Nie zwlekaj. Odwiedź nasz sklep medyczny już dzisiaj. Zapraszamy na zakupy szpitale i nzoz. Tel. 89 679 02 42
 • Sprzęt Medyczny EDU.PL Portal poświęcony specjalistycznemu sprzętowi medycznemu z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Przybliża aparaturę medyczną, podając jej opis, charakterystykę i zastosowanie. W poszczególnych zakładkach znajdą Państwo informacje na temat kardiomonitorów, pulsoksymetrów, monitorów rzutu serca, aparatów do znieczulenia ogólnego, respiratorów, nawilżaczy do respiratorów, kardiomonitorów anestezjologicznych, laryngoskopów, defibrylatorów z kardiowersją, etc.
 • Sprzęt Medyczny Portal poświęcony tematyce aparatury medycznej. Opis wybranego sprzętu medycznego z informacjami o zastosowaniu oraz charakterystyce.
 • ems24.pl - ratownictwo medyczne Sprzęt przeznaczony dla ratownika medycznego, najnowocześniejsza medycyna ratunkowa i pierwsza pomoc to nasza pasja. Plecaki ratownicze, respiratory to tylko niektóre towary z naszego asortymentu.
 • Akcesoria medyczne, serwis sprzętu medycznego Portal akcesoriamedyczne.com został stworzony z myślą o personelu placówek publicznej i prywatnej służby zdrowia. W ofercie akcesoria medyczne, aparat do znieczulania, respirator, monitor pacjenta.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Narespiratorze.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com