Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Videokorki.net Korepetycje z własnego fotela: videoKORKI.net (Katalog korepetycje)

Miniaturka domeny videokorki.net3 lat/aSMS

Otwórz videokorki.net

Korepetycje z własnego fotela:

videoKORKI.net

W największym skrócie projekt można nazwać połączeniem:

 • portalu ogłoszeniowego dla korepetytorów,

 • z wbudowaną, bezpośrednią komunikacją wideo (korepetycje na odległość),

 • z wbudowaną e-portmonetką, czyli wew. systemem natychmiastowych rozliczeń pomiędzy korepetytorem i jego klientem (rozwiązany problem płatności na odległość).

Korepetycje z własnego fotela

Korzystanie z portalu jest niewiarygodnie proste:

Korepetytor zamieszcza ogłoszenie, opisując w nim zakres swojej wiedzy/pomocy, a osoba poszukująca korepetycji może przeglądać ogłoszenia wyświetlane w odpowiednich kategoriach lub skorzystać z wbudowanych wyszukiwarek. Po znalezieniu odpowiedniej osoby można nawiązać kontakt za pomocą wbudowanych systemów komunikacji, ustalić warunki, przetransferować środki za pomocą e-portmonetki i pięć minut później już uczestniczyć w wideokorepetycji.

Opinia jednego z korepetytorów:

Na to czekałam, dojazdy zabierały mi 30% czasu, nareszcie!

-- Małgorzata, StudioGosi

Serdecznie zapraszamy,

videoKORKI.net Team :-)

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Lekcje w Preply dały mi wiele, ale najbardziej jestem zadowolona z tego, że nauczyłam się słuchać. Warto również zwrócić uwagę przy wyborze http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-japońskiego szkoły na oferty skierowane do klientów pragnących rozpocząć korepetycje z japońskiego przez skype za darmo. Dowodem na, że nauka japońskiego jest obecnie na topie wskazuje coraz większa liczba przeprowadzanych rozmów kwalifikacyjnych w języku włoskim. Ciekawym rozwiązaniem są lekcje przeprowadzane za pośrednictwem platformy do spotkań online, które dają wiele większe możliwości niż nauka takiego język jak nauka języka online. Kafka, 2015.07.14

Polecam wszystkim korepetycje i tylko online http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-japońskiego , żadnej szkoły stacjonarnej w grupach. Skorzystałam z korepetycje z japońskiego: symulacja rozmowy kwalifikacyjnej przez skypa za darmo. Sama forma zajęć na skype jest dla mnie zdecydowaną zaletą, jest to bardzo wygodne i można zaoszczędzić czas na dojazdy. Myślę, że wiele po prostu zależy od predyspozycji, ale ja odczuwam dużą różnicę między kontaktem z realną osobą a za pośrednictwem internetu. Nauka język japoński jest czystą przyjemnością. Nauczycielka, 2015.04.14

Polecam wszystkim korepetytorom i nauczycielom! Małgorzata, 2014.04.03

Skomentuj videokorki.net

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • korepetycje z budownictwa Eduo.pl to strona internetowa, dzięki której nauka nowego materiału z różnych przedmiotów może być łatwa i przyjemna. Doświadczeni korepetytorzy prostym językiem wytłumaczą trudne zagadnienia i solidnie przygotują do egzaminu. Nauka wcale nie musi być przykrym obowiązkiem, wszystko zależy od korepetytora i jego podejścia do uczniów. Zacznij naukę online już dziś i zobacz jakie to proste.
 • Kursy języka rosyjskiego Szkoła języka rosyjskiego KALINA oferuje kursy języka rosyjskiego na wszystkich poziomach nauczania. Na zajęcia zapraszamy dzieci, uczniów szkół podstawowych, licealistów oraz osoby dorosłe.
 • Szkoła językowa online EduEduOnline oferuje naukę języka angielskiego. Kursy są dostępne online dzięki czemu możesz sam dobierać sobie godziny nauki. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej firmy.
 • TuTutor - skuteczne korepetycje TuTutor pozwala na szybkie umówienie się na interesujące i pomocne lekcje z przedmiotów: matematyki, języka polskiego i angielskiego. Lekcje prowadzimy w grupach lub indywidualnie, w umówionym miejscu lub przez skype. Wszystkie zajęcia odbywają się w bezstresowej atmosferze, a samą wiedzę przekazujemy w ciekawy sposób.
 • korepetycje z matematyki, korki oraz kursy Szkoła PiKwadrat zajmuje się udzielaniem prywatnych korepetycji z matematyki. W swoim zespole posiadamy doświadczonych nauczycieli, którzy mają specjalne podejście do uczniów. Dzięki temu nasi podopieczni bardzo szybko nadrabiają zaległości z matematyki i świetnie radzą sobie z egzaminami. korki przeprowadzamy w Krakowie. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych lekcji, a z czasem polubisz samą matematykę, która jest zmorą wielu uczniów.
 • Kursy i indywidualne zajęcia językowe Szkoła języków obcych Erudica - niemiecki i angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy językowe, zajęcia indywidualne, korepetycje z przedmiotów szkolnych, usługi językowe. Lekcje z wykorzystaniem technologii multimedialnych.
 • korepetycje przez Internet Edulans portal z ofertami korepetycji przez komunikator skype. Na Edulans znajdziesz najlepszych korepetytorów którzy poprowadzą Cię przez nawet najtrudniejsze zagadnienia. oferujemy korepetycje przez skype czyli świetną formę dla wszystkich tych którzy nie maja czasu na dojazdy i chcieliby uczyć się gdziekolwiek tylko chcą.
 • Nauka języka angielskiego Anglo-House to nie typowa szkoła angielskiego, to przyjazne miejsce, gdzie po prostu jesteś po angielsku i z angielskim. U nas nauka angielskiego jest dla Twoich potrzeb, jest różnorodna i komfortowa. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych a także seniorów (50+). Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych. Przygotowujemy do do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz FCE w dogodnych godzinach zajęć i dojazdem w centrum Gdyni.
 • Preply (korepetycje online) Internetowa platforma online preply.com to korepetycje języka angielskiego dla każdego. Szeroki wybór różnego rodzaju korepetycji z języków obcych wraz z cenami za godzinę, opisem kompetencji lektora to nasza oferta. Pozwala ona na dobranie optymalnego nauczyciela, który przygotuje Cię do certyfikatu IELTS, TOEFL, testu gimnazjalnego czy matury z języka obcego. Sam możesz wybrać skąd będzie pochodził Twój korepetytor – z tego samego miasta, czy z innego kontynentu.
 • Bukva - lekcje języka rosyjskiego Bukva oferuje lekcje z języka rosyjskiego z native speakerem z Moskwy. Zajęcia obejmują wszystkie poziomy zaawansowania i różne profile (język ogólny, język biznesu, język naukowy, przygotowanie do egzaminów, konwersacje). Lekcje prowadzi profesjonalny lektor z dużym doświadczeniem. Zajęcia są prowadzone na Gocławiu i Pradze Południe. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Oferowane są również zdalne zajęcia przez Skype, oszczędzające czas i pieniądze. Zapewniam ciekawą naukę i szybki rezultat.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Videokorki.net w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com