Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Growingame.com Gry szkoleniowe, symulacje biznesowe - GrowinGame (Katalog firmy - nauka i …)

Miniaturka domeny www.growingame.com11 lat/aSMS

Otwórz www.growingame.com

growingame projektuje gry szkoleniowe i symulacyjne oraz techniki interaktywne. Na stronie firmy znajdziesz także ciekawe informacje dotyczące prowadzenia zajęć edukacyjnych i inne bezpłatne materiały.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.growingame.com teraz!

Skomentuj www.growingame.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z listopada 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 7 podobnych stron WWW:

 • Symulacje szkoleniowe Specjalnością naszej firmy są szkolenia. Oferujemy wyjątkowe programy zamkniętych szkoleń i treningów biznesowych przygotowywanych zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Jesteśmy doświadczonym zespołem trenerów z pasją i nietuzinkowym podejściem. Naszą specjalnością są gry symulacyjne szyte na miarę, które pozwalają zwiększyć efektywność funkcjonowania firmy. Dowiedz się, czym są i jak możemy pomóc Twojej firmie i Twoim pracownikom w rozwoju.
 • Predyspozycje zawodowo-edukacyjne Deep Green to wyspecjalizowane narzędzie internetowe, wykorzystywane w zakresie doradztwa zawodowego. Jest narzędziem opierającym się głównie na game-learningu. Może być wykorzystywane jako samodzielne narzędzie e-learningowe. Bez problemu posłuży jako element szkolenia blended-learningu. Narzędzie umożliwia sprawdzenie możliwości zawodowych i edukacyjnych, a także dokonanie oceny wypalenia zawodowego.
 • Inspiracja Jesteśmy firmą szkoleniową, która kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak też biznesowych. Klientom zapewniamy szkolenia oparte na praktycznych umiejętnościach.
 • Team building Jeśli poszukujesz naprawdę skutecznych szkoleń pracowniczych w zakresie budowania zespołu, postaw na doświadczonych fachowców. Nasz firma coachingowa specjalizuje się w budowaniu potencjału Twojego zespołu – prowadzimy różnego rodzaju szkolenia integracyjne – począwszy od klasycznych, stacjonarnych, aż po wyjazdowe i bardziej ekstremalne.
 • gry szkoleniowe i symulacje biznesowe symulacje biznesowe są innowacyjną metodą rozwoju i zwiększania potencjału menedżerów. Symulacja biznesowa to złożony i wielowymiarowy szereg wieloczynnikowych decyzji strategicznych i menedżerskich podejmowanych przez uczestników symulacji opartej o rzeczywisty model ekonomiczny. Rezultaty decyzji uczestników wyrażane są w wskaźnikach finansowych.
 • Szkolenia, zarządzanie projektami Szkolenia i coaching z zakresu zarządzania ludźmi i projektami. Nowoczesne szkolenia poprzez integrację oraz gry symulacyjne!
 • gry szkoleniowe, zadania, ćwiczenia i aktywności GraSzkoleniowa.pl to miejsce wymiany metod na szkolenia, warsztaty i inne zajęcia edukacyjne. Znajdziesz tu gry szkoleniowe, zadania, ćwiczenia, narzędzia i inne interesujące aktywności szkoleniowe.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Growingame.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com