Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Symulacje.edu.pl Symulacje szkoleniowe (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.symulacje.edu.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.symulacje.edu.pl

Symulacje biznesowe

Firmę założyliśmy w 2002 roku. W ciągu 12 lat zdobyliśmy mocną pozycję na rynku i zaufanie wielu klientów, więc jesteśmy rzetelnym i solidnym partnerem, który zawsze wypełnia postanowienia kontraktowe. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń zamkniętych z zakresu zarządzania, sprzedaży i rozwoju osobistego. Zawsze dopasowujemy ofertę do potrzeb klienta. Zatrudniamy doświadczonych trenerów, który wyróżniają się ogromną wiedzą. Zapraszamy do współpracy.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.symulacje.edu.pl teraz!

Skomentuj www.symulacje.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 4 podobnych stron WWW:

 • Predyspozycje zawodowo-edukacyjne Deep Green to wyspecjalizowane narzędzie internetowe, wykorzystywane w zakresie doradztwa zawodowego. Jest narzędziem opierającym się głównie na game-learningu. Może być wykorzystywane jako samodzielne narzędzie e-learningowe. Bez problemu posłuży jako element szkolenia blended-learningu. Narzędzie umożliwia sprawdzenie możliwości zawodowych i edukacyjnych, a także dokonanie oceny wypalenia zawodowego.
 • Gry szkoleniowe i Symulacje biznesowe Symulacje biznesowe są innowacyjną metodą rozwoju i zwiększania potencjału menedżerów. Symulacja biznesowa to złożony i wielowymiarowy szereg wieloczynnikowych decyzji strategicznych i menedżerskich podejmowanych przez uczestników symulacji opartej o rzeczywisty model ekonomiczny. Rezultaty decyzji uczestników wyrażane są w wskaźnikach finansowych.
 • Szkolenia, zarządzanie projektami Szkolenia i coaching z zakresu zarządzania ludźmi i projektami. Nowoczesne szkolenia poprzez integrację oraz Gry symulacyjne!
 • Gry szkoleniowe, Symulacje biznesowe - GrowinGame GrowinGame projektuje gry szkoleniowe i symulacyjne oraz techniki interaktywne. Na stronie firmy znajdziesz także ciekawe informacje dotyczące prowadzenia zajęć edukacyjnych i inne bezpłatne materiały.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Symulacje.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com