Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Hrsymulacje.pl Gry szkoleniowe i symulacje biznesowe (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny hrsymulacje.pl6 lat/aSMS

Otwórz hrsymulacje.pl

Gry i symulacje szkoleniowe

Symulacje biznesowe

Symulacje biznesowe doskonale sprawdzają jako narzędzie kształcenia menedżerów wyższego szczebla (strategicznych). W sytuacjach, w których tradycyjne formy rozwoju (studia podyplomowe, szkolenia) nie do końca spełniają swoją rolę lub po prostu wyczerpały swój potencjał edukacyjny rozwiązaniem może okazać przeprowadzenie symulacji biznesowej. Profesjonalna symulacja biznesowa, najlepiej prowadzona przez jej autora będącego również doświadczonym menedżerem i trenerem, może przynieść uczestnikom i firmie zlecającej wiele bardzo korzyści.

Gry szkoleniowe

Gry szkoleniowe są formą zbliżoną do tradycyjnych szkoleń, z tą różnicą, że koncentrują się na rozwoju umiejętności uczestników, ewentualnie pracy nad podstawami. Główną metodą prowadzenia zajęć są (jak wskazuje sama nazwa): – gry oparte o fabułę (jedna lub więcej), – zadania zespołowe lub indywidualne. Aspekt przekazywania tradycyjnie rozumianej wiedzy jest w grach szkoleniowych ograniczony do tzw. podsumowań lub całkowicie pominięty. W grach szkoleniowych nie używa się w procesie dydaktycznym (w przeciwieństwie do szkoleń) takich metod jak: – wykład, prezentacja, dyskusja, scenki. Gry szkoleniowe mogą być prowadzone w sali szkoleniowej (indoor) bądź w plenerze (outdoor).

Symulacje hybrydowe

Symulacje hybrydowe™ są innowacyjnym i kompleksowym rozwiązaniem w zakresie kształcenia kompetencji i umiejętności menedżerskich. Łączą ze sobą korzyści, jakie daje uczestnictwo w symulacji biznesowej z wartościami wyniesionymi z udziału w profesjonalnym warsztacie rozwoju umiejętności menedżerskich.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz hrsymulacje.pl teraz!

Skomentuj hrsymulacje.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Symulacje szkoleniowe Specjalnością naszej firmy są szkolenia. Oferujemy wyjątkowe programy zamkniętych szkoleń i treningów biznesowych przygotowywanych zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Jesteśmy doświadczonym zespołem trenerów z pasją i nietuzinkowym podejściem. Naszą specjalnością są gry symulacyjne szyte na miarę, które pozwalają zwiększyć efektywność funkcjonowania firmy. Dowiedz się, czym są i jak możemy pomóc Twojej firmie i Twoim pracownikom w rozwoju.
 • Inspiracja Jesteśmy firmą szkoleniową, która kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak też biznesowych. Klientom zapewniamy szkolenia oparte na praktycznych umiejętnościach.
 • Team building Jeśli poszukujesz naprawdę skutecznych szkoleń pracowniczych w zakresie budowania zespołu, postaw na doświadczonych fachowców. Nasz firma coachingowa specjalizuje się w budowaniu potencjału Twojego zespołu – prowadzimy różnego rodzaju szkolenia integracyjne – począwszy od klasycznych, stacjonarnych, aż po wyjazdowe i bardziej ekstremalne.
 • gry szkoleniowe, zadania, ćwiczenia i aktywności GraSzkoleniowa.pl to miejsce wymiany metod na szkolenia, warsztaty i inne zajęcia edukacyjne. Znajdziesz tu gry szkoleniowe, zadania, ćwiczenia, narzędzia i inne interesujące aktywności szkoleniowe.
 • gry szkoleniowe, symulacje biznesowe - GrowinGame GrowinGame projektuje gry szkoleniowe i symulacyjne oraz techniki interaktywne. Na stronie firmy znajdziesz także ciekawe informacje dotyczące prowadzenia zajęć edukacyjnych i inne bezpłatne materiały.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Hrsymulacje.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com