Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Azsoft.pl AZSoft Call Center (Katalog marketing i rekl…)

Miniaturka domeny www.azsoft.pl15 lat/a SMS

Otwórz www.azsoft.pl

Contact Center azsoft oferuje pełny zakres usług telemarketingu na zlecenie z wykorzystaniem dostępnych narzędzi komunikacji: telefon, SMS, MMS, internet, e-mail, fax, jak również przesyłka pocztowa.
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.azsoft.pl teraz!

Skomentuj www.azsoft.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Azsoft.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.azsoft.pl Odśwież zrzut strony

  AZSoft Call Center (strona www.azsoft.pl - Azsoft.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Zaawansowane systemy call center Firma Finnsoft dostarcza kluczowe rozwiązania z zakresu zarządzania kontaktami i relacjami z klientami - SAP BCM i SAP CRM.
  2. System call center Przedsiębiorstwo wdraża (wraz ze szkoleniem + opieką serwisową) oprogramowanie Vicidial oparte na rozwiązaniu opensource Asterisk. Oprogramowanie call center służy do tworzenia niewielkich jak i rozległych call center. Mamy za sobą kilka działających wdrożeń opartych na systemie VICIdial call center. Funkcjonalność systemu przekracza w wielu przypadkach drogie, komercyjne rozwiązania. Koszty zaimplementowania gotowego rozwiązania VICIdial call center są znacząco niższe niż większości komercyjnych produktów.
  3. Primax-Pro - izolacja termiczna Warszawskie przedsiębiorstwo wielobranżowe Primax-Pro to grupa najlepszych fachowców w branży zebranych w jednym miejscu - specjalnie na zlecenie Twojej firmy! call center Primax-Pro oferuje wszechstronne i bardzo skuteczne usługi outsourcingowe z zakresu telesprzedaży, prowadzenia infolinii, windykacji należności, a także badań sondażowych opinii publicznej i rynku. Firma stosuje najnowocześniejsze techniki i rozwiązania, by zapewnić swoim klientom jak najlepszą jakość
  4. Telefoniczna obsługa klienta Deja Vu sp. z o.o. oferuje usługi w zakresie marketingu bezpośredniego, obsługi klienta, pozyskania i utrzymania klienta, badań marketingowych a także wynajmu stanowisk call center. Od wielu lat zajmujemy się telemarketingiem a nasze projekty są indywidualnie dostosowywane do potrzeb naszych klientów. Jeśli poszukujesz firmy outsourcingowej zajrzyj na naszą stronę.
  5. call center Firma Ccall to nowoczesne call center, które kompleksowo obsługuje firmy biznesowe i nie tylko w zakresie pełnego i skutecznego telemarketingu.
  6. call center i telemarketing Mennica Polska zaprasza firmy, które poszukują stabilnego i odpowiedzialnego partnera biznesowego, do skorzystania z usług contact center. Naszym Klientom proponujemy szereg usług biznesowych, wśród których znajdują się: obsługa klienta, badania marketingowe, analiza rynku. Oferujemy zarówno marketing bezpośredni - telemarketing, hard selling i cross selling - jak i help desk z działającym przez całą dobę call center i infolinią. Zajmujemy się również administracją i zarządzaniem bazami danych.
  7. Polcall - call center Nasza firma od wielu lat oferuje usługi z zakresu telemarketingu. Naszym celem jest osiąganie najwyższej jakości wyników. Osiągamy to dzięki przyjaznemu stanowisku pracy, nowatorskim rozwiązaniom i doświadczonym pracownikom. Nasze doświadczenie opieramy na ponad 200 przeprowadzonych projektach przez te wszystkie lata. Dysponujemy 30 stanowiskami stacjonarnymi z możliwością szybkiego zwiększenia tej ilości.
  8. Świat Magii Świat Magii - strona o magii, wróżeniu, runach, neopogaństwie w Polsce i na świecie, wicca, kulturze i obrzędach dawnych Germanów, czarostwie nordyckim i religii Asatru.
  9. Sklep z zabawkami Sklep z zabawkami poleca zabawki i gry dla dzieci. Oferujemy oryginalne i markowe zabawki licencjonowane, edukacyjne, klocki magnetyczne GeoMag, lalki, figurki, zabawki z serii Scooby Doo, Mega Bloks, Bratz Supermag, Meccano, i wiele innych zabawek.
  10. Teleinformatyka Informatyka Programowanie - WEBTEL Informatyka, teleinformatyka, programowanie oraz systemy informatyczne call/contact center. CRM ERP Bluetooth SMS e-mail, CTI VoIP i IVR. Rozwiązania dla biznesu i komunikacja marketingowa.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com