Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Vicidial.pl System Call Center (Katalog komputery i inte…)

Miniaturka domeny vicidial.pl6 lat/aSMS

Otwórz vicidial.pl

Systemy Call / Contact Center

Firma wprowadza (wraz ze szkoleniem oraz opieką serwisową) system VICIdial Call Center oparty na bezpłatnym rozwiązaniu Asterisk.

Oprogramowanie VICIdial Call Center służy do kreowania małych jak i dużych Call Center.

Z powodzeniem wykorzystywane również przy tworzeniu niedużych, 10 stanowiskowych jak i sporych (powyżej 500 agentów) Contact Center.

Koszty zaimplementowania gotowego rozwiązania VICIdial Call Center są dużo niższe niż większości komercyjnych produktów. Firma zajmuje się wdrożeniami systemu call center opartego na licencji open source (VICIdial Call Center Suite).

VICIdial jest to darmowa aplikacja na podstawie którego można stworzyć kompleksowe call center. Oprogramowanie prawidłowo ustawione obsługuje kampanie przychodzące, wychodzące oraz mieszane.

Na świecie funkcjonuje sporo Call Center opartych na systemie VICIdial. Firma Kamilla ma za sobą kilka działających wdrożeń w Polsce (w następujących województwach: zachodniopomorskim, mazowieckim, warmińsko-mazurskim, dolnośląskim, małopolskim) bazujących na systemie VICIdial Call Center. Wdrożony system wykorzystywany jest głównie w kampaniach wychodzących (telemarketing, telesprzedaż) w następujących branżach:

 • telekomunikacja,

 • energetyka,

 • doradztwo finansowe.

Funkcjonalność rozwiązania

Do standardowych funkcji systemu call center należą:

 • ACD - Automatic Call Distribution (automatyczna dystrybucja połączeń)

 • drzewa IVR

 • współpraca z operatorem VoIP

 • AMD - wykrywanie automatycznych sekretarek

 • predictive dialer

 • zaawansowane raportowanie (w tym nadzorowanie Agentów w czasie rzeczywistym

 • rejestrowanie rozmów

 • skalowalność na setki stanowisk

 • callbacks - oddzwonienia
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz vicidial.pl teraz!

Skomentuj vicidial.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Nagrania lektorskie Studio Lektoriusz oferuje usługi lektorskie wszelkiego rodzaju - od zapowiedzi telefonicznych po nagranie audiobooka. Powiem wszystko - to motyw przewodni studia. Zapraszamy na naszą stronę WWW!
 • Urządzenia i usługi voip Telekomunikacja jest jedym z filarów współczesnego świata. Trudno dziś wyobrazić sobie funkcjonowanie jednostki, a co dopiero firmy, bez odpowiednio zorganizowanej komunikacji. Wraz z postępem rozwijają się technologie ułatwiające i usprawniające komunikację i związane z nią peryferia. Sprawdź naszą ofertę i zacznij oszczędzać na połączeniach. voip to doskonała alternatywa dla tradycyjnej telefonii, daje dodatkowe możliwości takie jak tworzenie konferencji, wirtualna centrala czy wirtualny fax.
 • Telefonia internetowa Ogranicz domowe koszty telekomunikacyjne przy pomocy usług voip. Operator actio jest w czołówce na rynku technologii voip. Od 6 lat actio współpracuje z firmą 3CX dostarczając nowoczesną centralę PBX. Przenieś swój numer telefonu do actio, zmniejszysz płatności nie zmieniając numeru telefonu a formalności wypełnimy w Twoim imieniu. Nie czekaj i już dziś zacznij oszczędzanie zmniejszając swoje rachunki telefoniczne!
 • Telefonia internetowa W naszej firmie świadczymy nowoczesne usługi telekomunikacyjne. Zapewniamy usługi dla osób prywatnych oraz firm, w tym połączenia wideo, konferencja głosowe, wirtualne Call Center.
 • Usługi elektryczne Profesjonalne usługi teleinformatyczne, teletechniczne i elektryczne dla firm, instytucji i osób prywatnych. Montaż, serwis i doradztwo techniczne.
 • Esiptel - tania telefonia internetowa voip Sprawdzony operator telefoniczny Esiptel. Polecamy naszą usług telefonii internetowej voip w bardzo atrakcyjnych cenach w sieci jak i poza siecią Esiptel. Po szczegóły zapraszamy na stronę www.esiptel.pl
 • voip Oferta naszej firmy to możliwość wykorzystania wirtualnych centralek. Zapewniamy wysokiej jakości usługi, które pozwalają na znaczne zredukowanie kosztów związanych z korzystaniem z takich usług firm, jak nagrywanie dowolnych komunikatów głosowych, informowanie o godzinach pracy biura, sprawne i szybkie przełączenie klientów do odpowiednich działów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do korzystania z naszych usług!
 • Nowy blog na temat voip Chcesz wiedzieć więcej na temat voip? Koniecznie wejdź na stronę voipinformacje.pl i zapoznaj się z zamieszczonymi wpisami. Dowiesz się m.in. co to jest voip, fax internetowy, telekonferencje i wirtualna centrala. Zapraszamy.
 • voip FreePBX to firma, która zajmuje się instalowaniem telefonii voip w biznesie, urzędach czy domach. Oferujemy sprawdzone i najnowsze rozwiązania.
 • Usługi informatyczne - outscoring IT - helpdesk - Śląsk - Vascom Usługi informatyczne dla twojego biznesu. Outsourcing IT. Helpdesk. Poczta firmowa. Telefonia voip. Usługi w chmurze. Zarządzanie bezpieczeństwem. Optymalizacja i monitoring infrastruktury.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Vicidial.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com