Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Engxam.com Przygotowanie online do egzaminów Cambridge (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny engxam.com10 miesiąc/eMini

Otwórz engxam.com

Przygotowanie do egzaminów Cambridge online

FCE, CAE, CPE

Naszą misją jest sprawić, żeby nauka do egzaminów była prosta, szybka i przyjemna!

Cambridge English - jakie egzaminy?

Egzaminy First Certificate in English(FCE), Certificate in Advanced English (CAE), Certificate of Proficiency in English (CPE).

Zaprojektowana została tak, by w jak największym stopniu przypominać prawdziwe egzaminy Cambridge! Dzięki temu ćwiczysz dokładnie to, co będziesz zdawać!

 • testy

 • platforma do nauki

 • gramatyka

 • speaking partnerzy
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Przydatna aplkavja, korzystalem przygotowujac sie do FCE. Wszystko w jefnym miejscu mozna zaoszczedzic czas i przygotowywac sie w necie. Tomas, 2020.03.20

Skomentuj engxam.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 ze stycznia 2021: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Firma zapewnia usługi związane z serwisem maszyn Firma jest profesjonalnym polskim nieautoryzowanym serwisem maszyn budowlanym i rolniczym. Przedsiębiorstwo świadczy najwyższej jakości usługi związane z naprawami i pełnymi remontami maszyn takich jak koparki, minikoparki, ładowarki, podnośniki, wózki widłowe, dźwigi i innego typu sprzęt rolniczy i urządzenia budowlane. Na wszystkie naprawy wystawiana jest gwarancja, która jest potwierdzeniem usług o najwyższym standardzie.
 • Księgarnia internetowa Księgarnia językowa i edukacyjna POWER - polski dystrybutor wydawnictwa ELI. Najbogatsza oferta, najniższe ceny, najszybsza realizacja. Podręczniki, kursy, słowniki, gry językowe, podręczniki szkolne literatura obca, pomoce dydaktyczne, multimedia i inne. Realizujemy zapytania ofertowe, przetargi, zamówienia z EFS. Obsługujemy teren całego kraju - wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 200 złotych. Dodatkowe rabaty przy zamówieniach grupowych - skontaktuj się z nami 52 321 03 47...
 • Sprzedaż i wdrożenie systemów CAD, CAM, CAE Firma Cador Consulting zajmuje się doradztwem przy wyborze oprogramowania inżynieryjnego, a także świadczeniem usług i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów z indywidualnym dostosowaniem oprogramowania do potrzeb użytkownika. W ofercie znajduje się oprogramowanie m.in. NX CAD, Solid Edge, NX CAM/CAM Express, Lantek, Femap oraz Solid Edge. Dodatkową działalnością firmy jest prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi oferowanych systemów.
 • Przygotowanie do egzaminów Cambridge ESOL Preliminary English Test (PET), również znany jako Cambridge English: Preliminary, jest egzaminem językowym organizowanym przez Cambridge English Language Assessment. Preliminary English Test jest przeznaczony dla kandydatów, których angielski jest na poziomie średniozaawansowanym. Egzamin składa się z czterech części: reading i writing, speaking i listening. PET jest bardzo przydatny dla tych, którzy chcą w przyszłości zdawać FCE. Na naszej stronie EnglishRevealed znajdziesz mnóstwo testów...
 • Kursy językowe, kursy dla firm, obozy językowe Szkoła Języków Obcych Akcent prowadzi najlepsze i najskuteczniejsze kursy językowe w Poznaniu. Nasi doświadczeni lektorzy uczą języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i innych języków europejski. Szkoła prowadzi kursy językowe dla firm, kursy indywidualne dla dzieci i dorosłych. Młodych zapraszamy na obozy językowe w Anglii i półkolonie. Przygotowujemy do matury, testów językowych FCE, CAE, TOEFL, TOEIC, WiDaF. Uczymy języka ogólnego, biznesowego, branżowego, specjalistycznego - zależnie od potrzeb.
 • Kursy językowe Warszawa Champions Academy to najlepsze miejsce do nauki języków obcych. Oferujemy różnorodne formy nauki, przygotowania do certyfikatów i wiele innych.
 • Szkoła języka angielskiego Sompolno - Live School of English Live - Szkoła Języka Angielskiego to szkoła prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy szkolenia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. W naszej szkole możesz profesjonalnie przygotować się do takich egzaminów jak FCE, CAE, BEC, TOEFL a także do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. Nasza oferta skierowana jest na rynek lokalny. Chcemy, żeby profesjonalne szkolenia z języka angielskiego docierały do takich miejscowości jak Babiak, Piotrków Kujawski czy Ślesin.
 • Angielski dla wymagających Szkoła języka angielskiego z Bydgoszczy. Oferta dla specjalistów, maturzystów, dzieci oraz osób pragnących rozpocząć naukę języka angielskiego.
 • Zbzickelodeon - telewizja internetowa, seriale Zbzickelodeon to parodia stacji telewizyjnej nickelodeon. Jest to telewizja internetowa, gdzie kręcimy i publikujemy własne seriale i filmiki. Można nas znaleźć na YouTube i Twitterze.
 • Nauka języka angielskiego Angielski24.com to jeden z wiodących portali do bezpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym portalu znajdziesz niezbędne informacje na temat gramatyki języka angielskiego, czasy angielskie itp.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Engxam.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com