Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Jtm.com.pl Metoda Callana Direct Method - angielski w Just Time Warszawa (Katalog nauka języka ang…)

Miniaturka domeny www.jtm.com.pl8 lat/aMini

Otwórz www.jtm.com.pl

Prowadzimy kursy języka angielskiego metodą Callana i Direct Method dla osób indywidualnych oraz firm i instytucji. Przygotowujemy do FCE. Ofertę Just Time kierujemy do wszystkich, którzy chcą przełamać w sobie barierę językową, i którzy chcą w szybkim tempie nauczyć się skutecznie języka angielskiego.

Metoda Direct umożliwia szybkie przyswojenie słownictwa i gramatyki i ich skuteczne utrwalenie. Just Time oferuje business english i kursy specjalistyczne.

Zajęcia prowadzimy przez cały rok, a w wakacje proponujemy intensywne i superintensywne kursy wakacyjne.

Just Time każdego nauczy angielskiego!!! Masz Barierę językową - pomożemy Ci ją pokonać :)

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Sympatyczna strona. Szybka, ergonomiczna i intuicyjna. Nie zawiera reklam i zbędnych "wodotrysków". Zwięzła, czytelna forma pozwala na łatwe znalezienie konkretnych informacji. pasjonat angielskiego, 2012.09.07

Skomentuj www.jtm.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Dofinansowane kursy językowe w Szczecinie Dofinansowane kursy językowe Nasza Europa. Uczymy języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego. Profesjonalne warunki i kadra. najlepsza cena w Szczecinie, darmowe napoje. Zajęcia odbywają się w tygodniu i w weekendy w godzinach 9 - 21 znajdziemy odpowiedni czas dla Ciebie.Kurs obejmuje 48 godzin nauki. Posiadamy dwie siedziby - Lewobrzeże ul. Dąbrowskiego 38 i Prawobrzeże ul Rydla 66. Cena za godzinę nauki od 7 zł.
 • Nauka języka angielskiego Szanowni Państwo! Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty kursów językowych. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej. Oferujemy zajęcia grupowe, zarówno w szkole jak i z dojazdem do domu/ firmy klienta . Naukę mozna rozpocząć i zakończyć w dowolnym momencie. Olsztyn, ul. Janowicza 30B/1 tel: +48 (89) 535 08 87
 • Angielski Częstochowa Zapoznaj się z propozycją kursów z języków angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Nasza szkoła współpracuje z doświadczonymi filologami oraz metodykami.
 • GB English s.c. - kursy angielskiego Warszawa Jedyna szkoła w Polsce z Certyfikatem Jakości callan School of English in London. Skuteczne metody nauczania i najlepsi wykładowcy.
 • Kursy językowe Lublin W ofercie kursy językowe Lublin, nauka języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, kursy standardowe FCE, kursy dla dzieci, kursy Proficiency English, kursy dla licealistów i inne.
 • Larson - Akademia Językowa - angielski online Jesteśmy szkołą, która zajmuje się nauką języka angielskiego przez Internet za pomocą własnej platformy e-learningowej. Uczymy według Metody callana indywidualni lub w małych grupach.
 • Angielski Rosyjski Tarchomin Praga Północ Gocław Centrum językowe MASTER LANGUAGE zaprasza na kursy języka angielskiego i rosyjskiego na Tarchominie, Pradze Pn. i Gocławiu.
 • Szkoła Języków Obcych - English Best ENGLISH BEST to dynamicznie rozwijająca się, nowocześnie zarządzana i przyjazna kursantom szkoła językowa. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i przystępna cenowo, przede wszystkim jednak nasze kursy są skuteczne.
 • Akces-Benefit - szkoły językowe Oferujemy Państwu kursy języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Metody callana pozwalają zapewnić najlepsze efekty nauki w naszych szkołach językowych.
 • Szkoła Językowa - Dąbrowa Górnicza, język angielski Uczymy metodą komunikacyjną oraz udoskonaloną metodą callana. Uczymy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, japońskiego, polskiego - obcokrajowców.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Jtm.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com