Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Strefa Słuchu Aparaty Słuchowe Aparaty słuchowe (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny www.strefasluchu.pl1 lat/aSMS

Otwórz www.strefasluchu.pl

Aparaty Słuchowe Warszawa

Strefa Słuchu

O nas

Strefa Słuchu została założona przez dyplomowanych protetyków słuchu z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży aparatów słuchowych na terenie Warszawy.

Mamy podpisaną umowę z NFZ i realizujemy dofinansowania na aparaty słuchowe.

Profesjonaliści Strefy Słuchu z pewnością spełnią twoje oczekiwania odnośnemu dobru jak i ciągłego właściwego dostrajania aparatu słuchowego. Szybko i skutecznie dokonają doboru właściwego rozwiązania technicznego w przypadku każdego typu niedosłuchu. W Strefie Słuchu dokonasz zakupu tylko wysokiej jakości markowych aparatów słuchowych takich firm jak Bernafon, Phonak, Siemens, Oticon, Signia, Audio Service, Signia, ReSound, Interton. Współpracujemy z uznanymi instytucjami medycznymi.

Kontakt (Warszawa)

Gabinet Praga-Północ

al. Solidarności 53, 03-401 Warszawa

(wejście od ul.Jagiellońskiej)

tel: 22 837 64 64

Gabinet Bródno

ul. Poborzańska 37, 03-368, Warszawa

(vis-a -vis galerii Renova )

tel: 22 831 10 31

aparaty słuchowe Warszawa

Zakres Usług

 • Badania słuchu,

 • Wizyty domowe,

 • Serwis i opieka – czyli wszelkie czynności techniczne związane z twoim aparatem słuchowym

 • Terapia szumów usznych

 • Sprzedaż akcesoriów, Baterii oraz środków do pielęgnacji aparatów słuchowych

Opinie pacjentów:

Strefa Słuchu to jedyne takie miejsce w Warszawie, w którym wreszcie ustawiono tak moje aparaty słuchowe, że jestem z nich zadowolony.

-- Stanisław

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

dostrajamy aparaty słuchowe - także zakupione w innych punktach. dopasowany aparat słuchowy, 2016.07.11

Skomentuj www.strefasluchu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Akcesoria do aparatów słuchowych Ucho to bardzo skomplikowany organ ciała ludzkiego. Wiemy, że zmysł słuchu jest bardzo ważny w życiu człowieka. Pomagamy osobom, z ubytkami słuchu. OTICON to przedsiębiorstwo, które proponuje klientom nowoczesne aparaty słuchowe. Mamy aparaty słuchowe dla osób starszych i dyskretne urządzenia dla dzieci, które często wstydzą się swoich niedostatków. Nasza firma posiada filie na całym świecie, nasi przedstawiciele znajdują się w ponad 20 krajach świata.
 • Akustyka Słuchu GEERS W naszej firmie od ponad 60 lat specjalizujemy się w realizowaniu produktów mających na celu pomóc osobom niedosłyszących. Dostarczamy nowoczesne aparaty słuchowe oraz wszelkie akcesoria realizowane z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Gwarantujemy naszym klientom aparaty, które dostosowane mogą być od indywidualnych potrzeb i możliwości naszych klientów. Nasi specjaliści zapewniają fachowe doradztwo.
 • aparaty słuchowe, naprawa i serwis Czujesz, że słyszysz coraz gorzej oraz potrzebny Ci aparat słuchowy, żeby prawidłowo funkcjonować? Zapoznaj się z propozycją firmy TMC. Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie profesjonalnie Ci pomóc.
 • aparaty słuchowe Firma Audio-lab specjalizuje się w wykonywaniu badań słuchu oraz sprzedaży aparatów słuchowych. Po więcej informacji zapraszam na stronę internetową.
 • HAS protetyka słuchu Na terenie województwa warmińsko - mazurskiego, a dokładnie w Olsztynie i Iławie siedziby swoje ma firma Has, jaka zajmuje się protetyką słuchu i pomocą osobom niedosłyszącym. Has to firma o utwierdzonej pozycji w branży, jakiej aktywność zaczęła się w 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie prezentowanej firmy i świetne zaplecze w postaci wysoko wykwalifikowanych specjalistów - laryngologów i protetyków słuchu, to gwarancja kompetentnego podejścia do każdego odbiorcy.
 • aparaty słuchowe Produkcja, sprzedaż i naprawa aparatów słuchowych. Ceny producenta. Dwuletnia gwarancja oraz serwis pogwarancyjny aparatów wszystkich typów. Terapia szumów usznych - dźwięki do pobrania gratis.
 • aparaty słuchowe Kraków Firma Swissfon poleca osobom z wadami słuchu szwajcarskie aparaty słuchowe firmy Bernafon oraz badanie słuchu na terenie miasta Kraków i Zamość.
 • aparaty słuchowe - Amplifon - z nami usłyszysz świat Amplifon to światowy lider na rynku rozwiązań dla osób niedosłyszących. Oferujemy klientom test słuchu, badanie słuchu oraz dobór aparatu słuchowego. W ofercie posiadamy wysokiej jakości aparaty słuchowe firmy Siemens.
 • Woskowina Innowacyjny preparat rozpuszczający i usuwający woskowinę uszną. Składa się W 100% z naturalnych olejków roślinnych. Bezpieczny, łatwy w stosowaniu również dla niemowląt od 3 miesiąca życia.
 • Słuchmed - nowoczesne aparaty słuchowe ACS Słuchmed już od 1990 roku zajmuje się dostarczaniem najlepszych rozwiązań dla osób niedosłyszących. Oferujemy nowoczesne aparaty słuchowe oraz urządzenia wspomagające słyszenie.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Strefasluchu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com