Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Vistula775 Strona z informacjami o uczelni Vistula (Katalog uczelnie wyższe)

Miniaturka domeny vistula775.cba.pl4 lat/aSEO

Otwórz vistula775.cba.pl

Jest to alternatywna strona Akademi Vistula stworzona na potrzeby projektu zespołowego

Witamy serdecznie na stronie głównej

Akademii Finansów i Biznesu VISTULA

Zapraszamy do zapoznania się z teściom strony oraz kierunkami studiów oraz odwiedzenie naszej uczelni osobiście.

Zapraszamy również do odwiedzenia uczelni partnerskich.

Dodatkowo każdy student może starać się otrzymać stypendium naukowe bądź też inne.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula powstała w 1992 roku i jest jedną z najdłużej działających uczelni niepublicznych w Polsce. Uczelnia prowadzi studia w języku polskim i angielskim na 15 kierunkach:

 • administracja,

 • dziennikarstwo i komunikacja społeczna,

 • ekonomia,

 • informatyka,

 • stosunki międzynarodowe,

 • turystyka i rekreacja,

 • finanse i rachunkowość,

 • zarządzanie,

 • socjologia,

 • budownictwo,

 • geodezja i kartografia

 • filologia angielska,

 • filologia hiszpańska,

 • sinologia

 • turkologia

Od października 2012 r. rektorem AFiB Vistula jest pełniący w latach 2004-2008 funkcję wiceprezesa NBP - prof. Krzysztof Rybiński.

Studia w Akademia Finansów i Biznesu Vistula to niepowtarzalna szansa nauki w międzynarodowym środowisku studentów z ponad 42 różnych krajów. Obok atrakcyjnego programu nauczania uczelnia zapewnia studentom programy stypendialne, praktyki zawodowe oraz możliwość uczestniczenia w programach międzynarodowych – m.in. w programie Erasmus. Ponadto uczelnia współpracuje, korzystając z programu COOP-EDU, z wieloma renomowanymi firmami (m.in. IBM, Microsoft, Aster, Oracle).

Akademia Finansów i Biznesu Vistula od lat zdobywa wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz vistula775.cba.pl teraz!

Skomentuj vistula775.cba.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Edukacja i studia SAN czyli Społeczna Akademia Nauk to jedna z najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce! Od lat plasujemy się w czołówkach ogólnopolskich rankingów. Z nami możesz zdobywać wykształcenie w tradycyjny, stacjonarny sposób w naszych placówkach lub on-line.
 • Prace magisterskie - Ekonsultacje Ułatwiamy studentom odnalezienie profesjonalnego redaktora do pisania prac magisterskich, licencjackich, czy klasycznych zaliczeń, esejów, opracowań naukowych. Dysponujemy bogatą bazą specjalistów z wielu dziedzin. Zapewniamy stałe konsultacje mailowe lub telefoniczne w formacie całodobowym, a dodatkowo monitorowanie treści pracy systemem antyplagiatowym.
 • Pomoc w pisaniu pracy licencjackiej Chcesz aby ktoś napisał za Ciebie pracę licencjacką? Wejdź na stronę internetową naszego zespołu zajmującego się pisaniem prac licencjackich i magisterskich: www.pracazekonomii.pl . Masz do nas jakieś pytania? Możesz do nas zadzwonić: +48 601 866 515 lub skontaktować się mailowo: [email protected] bądź przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej! Zapraszamy Serdecznie!
 • Pisanie prac Jeśli zajmujesz się na co dzień takimi czynnościami, jak pisanie prac inżynierskich, pisanie prac magisterskich, pisanie prac licencjackich czy prac zaliczeniowych, to nasz serwis internetowy Ogłoszenia Pisanie Prac będzie idealnym miejscem dla Ciebie. Oferujemy umieszczanie u nas ogłoszeń oferujących pisanie prac. Oferujemy zarówno darmowe formy jak i płatne promowanie ofert na stronie głównej. Zapraszamy do sprawdzenia serwisu.
 • Inter Pisanie - pomoc w pisaniu prac Nie chce Ci się pisać pracy zaliczeniowej, licencjackiej bądź też magisterskiej? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług. Każdą pracę wykonujemy tak jakbyśmy pisali ją dla siebie. Możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz bardzo atrakcyjne ceny. Wykonujemy pisanie prac zaliczeniowych z wielu dziedzin wśród, których są między innymi bankowość, sport, politologia i wiele innych.
 • Outsourcing IT dla małych i średnich firm Szukasz skutecznej firmy, która dzięki swoim zaawansowanym projektom informatycznym umożliwi rozwój dla każdej kategorii przedsiębiorstw? Siriuspro.pl to zespół młodych ludzi, którzy specjalizują się w branży IT i uważają to za swoja największą pasję. Wdrażamy projekty IT dla firm w całej Polsce, zaufaj naszemu doświadczeniu i zdecyduj się na współpracę z nami.
 • studia wyższe Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej to prywatna jednostka edukacyjna, która oferuje szereg kierunków związanych z dziedziną Prawa. studia realizowane są na stopniu licencjackim, magisterskim oraz na studiach podyplomowych. Uczelnia kształci studentów w oparciu o najwyższe standardy nauczania. Oprócz tego kadra specjalistów WSP we Wrocławiu jest bardzo bogata i jest to wykwalifikowany zespół specjalistów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą uczelni.
 • Centrum psychodynamiczne Na terenie Krakowa oferujemy realizowania szkoleń dotyczących psychoterapii, które prowadzone są w ramach podejścia psychodynamicznego w oparciu o psychoanalizę.
 • Blog prywatny o charakterze informatycznym Blog informatyczny prowadzony przez zawodowego administratora systemów IT i programistę. W witrynie poruszane są różnorodne kwestie techniczne i nie tylko, należące do świata IT.
 • studia I i II stopnia, studia podyplomowe Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy - studia I i II stopnia: Administracja, Ekonomia, Pedagogika, Stosunki Międzynarodowe, Pielęgniarstwo, Filologia, Prawo, Geodezja i Kartografia oraz Budownictwo.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Vistula775.cba.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com