Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Kolegium-tpd.edu.pl Kolegium nauczycielskie (Katalog nauczyciele)

Miniaturka domeny www.kolegium-tpd.edu.pl15 lat/a Mini

Otwórz www.kolegium-tpd.edu.pl

Niepubliczne kolegium nauczycielskie TPD im. dr J. Serejskiego - Warszawa. Studia pedagogiczne - resocjalizacja, pedagogika specjalna, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, profilaktyka społeczna. Absolwent uzyskuje wykształcenie wyższe zawodowe...
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Witryna warta polecenia, ciekawy projekt graficzny. Agencja reklamowa, 2014-03-30

Skomentuj www.kolegium-tpd.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2022: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • WSP im. J. Korczaka w Warszawie Realizujemy naukę w ramach studiów wyższych związanych z takimi kierunkami jak pedagogika, polityka społeczna, pedagogika specjalna. Posiadamy zespół doświadczonych wykładowców, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom kształcenia. Działamy na terenie Warszawy oferując wielokierunkowy rozwój swoich studentów, który ma na celu nie tylko zapewnienie wiedzy teoretycznej, ale również umiejętności praktycznych.
 • WSP im. J. Korczaka w Szczecinie W ramach naszej uczelnie pedagogicznej kształcimy na kierunkach pedagogicznych na rożnych stopniach studiów. Zapewniamy komfortowe warunki nauki, wysoki poziom kształcenia przez zespół doświadczonych specjalistów. Oferujemy również liczne praktyki zawodowe, których celem jest zapewnienie naszym studentom również umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu, które można od razu wykorzystać w pierwszej pracy.
 • Uczelnia WSP Korczak WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie to dokładnie Wyższa Szkoła Pedagogiczna. Pomysł na jej utworzenie narodził się dość dawno, bo w 1992 roku. To prof. dr hab. Julian Auleyner zapoczątkował uczelnię, na której studenci mogą podejmować naukę w zakresie nauk humanistycznych i społecznych, w dość szerokim ich rozumieniu. Uczelnia preferuje kształcenie ustawiczne, wciąż dąży do podniesienia jakości organizacyjnej.
 • Prace dyplomowe - pracemagisterskie.pl Oferujemy skup i sprzedaż gotowych prac magisterskich, licencjackich i dyplomowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Studia podyplomowe dla nauczycieli Skorzystaj z nowej oferty edukacyjnej Instytutu Studiów Podyplomowych w Tychach. Rozwiń swoje umiejętności oraz wiedzę w swojej dziedzinie razem z ISP.
 • KIRE.pl - pedagogika specjalna Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji organizuje liczne kursy dla nauczycieli, które nadają uprawnienia i poszerzają kwalifikacje wykorzystywane w pracy zawodowej.
 • Gotowe prace dyplomowe - pracemagisterskie.pl Jesteśmy bazą gotowych prac magisterskich licencjackich prac naukowych oraz referatów. Zpraszamy do współpracy autorów różnorodnych prac!
 • Pisanie prac - pedagogika Nasz serwis zajmuje się pisaniem wzorcowcych prac dypomowych, takich jak prace magisterskie, licencjackie i inżynierskie. Naszym atutem jest terminowość.
 • Edukacja dla bezpieczeństwa - pedagogium.pl Misją Uczelni jest profesjonalne wykwalifikowanie specjalistów w zakresie pracy profilaktycznej, resocjalizacyjnej, przedszkolnej, socjalnej a także w zakresie bezpieczeństwa publicznego. Zapraszamy.
 • Arik Księgarnia Akademicka w Krakowie Księgarnia internetowa Arik.pl oferuje książki akademickie z tematów: ekonomia i biznes, marketing i public relations, pedagogika i resocjalizacja, psychologia, socjologia, dziennikarstwo i wielu innych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Kolegium-tpd.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2022 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com