Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Gamma Szkolenia (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.manager.projektgamma.pl7 lat/a Mini

Otwórz www.manager.projektgamma.pl

Misja Gammy brzmi „bierzemy odpowiedzialność za rezultaty”. Dlatego rekomendujemy naszymi klientom uwzględnianie w projektach szkoleniowych narzędzi mierzących efektywność naszej pracy. Dzięki temu możemy pochwalić się, że

 • Akademia menedżerska w firmie Whirlpool poprawiła wyniki badania satysfakcji pracowników w obszarach Leadership i umiejętności menedżerskich odpowiednio – o 5% i 13%.

 • Ocena efektywności za pomocą oceny 360 stopni Akademii Sukcesu firmy Profarm wykazała poprawę zakładanych kompetencjach menedżerskich od 9% do 15%

W mniejszych projektach, w których moduły ewaluacyjne nie mogą mieć zastosowania najłatwiej mierzyć efektywność poprzez satysfakcję uczestników, ich przełożonych i podwładnych oraz udzielane informacje zwrotne. Klienci wskazują bowiem poprawę takich elementów jak m.in. wzrost lojalności pracowników, zmniejszenie rotacji w zespole, większe angażowanie się w sprawy zespołu i Organizacji, umiejętność rozwiązywania konfliktów czy aprobaty pracowników w zakresie polityki motywowania pozafinansowego. Efekty te są spójne z misją firmy –wzięliśmy odpowiedzialność za udział w szkoleniach ponad 200 Organizacji, we współpracy z którymi przeszkoliliśmy ponad 50000 pracowników.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.manager.projektgamma.pl teraz!

Skomentuj www.manager.projektgamma.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2022: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Szkolenia Kraków W Brainstorm stymulujemy zmiany na lepsze w każdej firmie jaka się do nas zgłosi. Jesteśmy grupą ludzi, którzy pomogą ci rozwinąć skrzydła twojej firmie, dzięki dobranemu do Twoich potrzeb doradztwu w biznesie, rozwinięciu strategii oraz organizacji najpotrzebniejszych szkoleń. Zadbamy o to aby wyciągnąć z Twojej firmy to co w niej najlepsze i wyeksponować to. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na WWW.brainstorm.biz.pl.
 • Szkolenie administracji - Sterszkolenia.pl Wielkopolskie przedsiębiorstwo Ster to zespół biegłych, wysoko wykwalifikowanych trenerów z zakresu marketingu i zarządzania. Firma posiada swojej bogatej ofercie zawodowe kursy menedżerskie i sprzedażowe z zakresu zarządzania marketingowego, marketingu w firmie, zarządzania w administracji publicznej, analizy finansowej i wyceny przedsiębiorstwa, skutecznych technik sprzedaży, zarządzania zespołem oraz innych pokrewnych tematów.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Manager.projektgamma.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2022 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com