Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Brainstorm.biz.pl Szkolenia Kraków (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.brainstorm.biz.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.brainstorm.biz.pl

Szkolenia menadżerskie

Brain Storm zajmuje się prowadzeniem szeroko zakrojonych projektów doradczych. W ofercie firmy można znaleźć również szkolenia otwarte i zamknięte dla handlowców, menedżerów różnych branż oraz specjalistów Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Specjaliści Brain Storm zajmują się ponadto tworzeniem gier symulacyjnych, odpowiadających specyfice klienta. Co więcej, działanie firmy jest uzupełnione dzięki platformie e-learningowej.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.brainstorm.biz.pl teraz!

Skomentuj www.brainstorm.biz.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Informacje na temat oprogramowań CRM dla firm CRM dla firm szkoleniowych to najpopularniejsza aplikacja jaką wdraża firma Kamee. Wykonaliśmy wiele oprogramowań CRM dla firm szkoleniowych z wielu branż takich jak: taniec, komunikacja, języki obce, pływanie, sprzedaż, zarządzanie i inne. Zapraszamy na darmowe prezentacje.
 • Szkolenia dla firm Korzystając z bogactwa doświadczeń oraz kompetencji stworzyliśmy firmę szkoleniową o szerokiej ofercie, jest nią firma SDF. Zajmujemy się doradztwem, m.in. w obszarach – bhp, ppoż, kadr i płac oraz szkoleniami; menadżerskimi, biznesowymi, z windykacji należności, dotyczących prawnych aspektów prowadzenia działalności oraz ochrony danych osobowych i innymi. Naszym niewątpliwym atutem i siłą są eksperci, ich wiedza, doświadczenie i profesjonalizm stanowią solidny fundament naszej firmy.
 • Oferta wysokiej jakości szkoleń Ośrodek Psychologiczno Edukacyjny Medivia realizuje szkolenia psychologiczne oraz coaching dla biznesu, nauczycieli, kadry medycznej, pracowników ośrodków pomocy społecznej oraz osób chcących podnosić swoje kwalifikacje. Nasza firma oferuje również profesjonalne poradnictwo i konsultacje psychologiczne oraz szeroki wachlarz pomocy psychologicznej.
 • Szkolenia Jeśli uważasz ,że jesteś dobrym managerem to już popełniłeś pierwszy błąd. Uznałeś ,że nie ma sensu niczego udoskonalać. Dobry manager wie jak ważny jest ciągły pościg za doskonaleniem procesów i samego siebie. Dlatego szkolenia managerskie są potrzebne aby móc zweryfikować chociaż swoją wiedze na temat najnowszych trendów i pomysłów które pozwalają największym firmą iść w stronę ogromnego sukcesu ,którego zazdrości im każdy.
 • Szkolenia EFS Altkom Akademia W ramach oferty naszej akademii zapewniamy szkolenia, które realizujemy zarówno na rzecz międzynarodowych korporacji, jak też największych firm krajowych oraz instytucji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na realizowanie zarówno autorskich, jak też najbardziej złożonych projektów szkoleniowych. Szkolenia realizujemy w ośrodkach zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdyni, Katowicach i Krakowie.
 • Szkolenie administracji - Sterszkolenia.pl Wielkopolskie przedsiębiorstwo Ster to zespół biegłych, wysoko wykwalifikowanych trenerów z zakresu marketingu i zarządzania. Firma posiada swojej bogatej ofercie zawodowe kursy menedżerskie i sprzedażowe z zakresu zarządzania marketingowego, marketingu w firmie, zarządzania w administracji publicznej, analizy finansowej i wyceny przedsiębiorstwa, skutecznych technik sprzedaży, zarządzania zespołem oraz innych pokrewnych tematów.
 • Szkolenia menedżerskie Prowadzimy szkolenia i wyjazdy integracyjne, podczas których używamy naszych autorskich gier biznesowych. Jednak umiejętność kreowania gier, wykorzystywaliśmy już niejednokrotnie tworząc specjalnie przygotowane gry na zamówienie kontrahenta. Discover Team zajmuje się tematyką związaną z budowaniem i przewodzeniem zespołami. Interesują nas wszystkie aspekty działania grupy, od takich prostych jak komunikacja, po złożone jak myślenie strategiczne.
 • Szkolenia sprzedażowe Skuteczna pomoc w podniesieniu kompetencji u umiejętności poszczególnych pracowników i menedżerów w firmie. Nauka pracy zespołowej w oparciu o zajęcia praktyczne i bogatą wiedzę trenerów.
 • Szkolenia biznesowe - TrainersTeam.pl Trainers Team to grupa trenerów-praktyków posiadających doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla każdej branży w Polsce. Wykorzystaj naszą pasję dla swojego sukcesu.
 • DELTA TRAINING: praktyczne szkolenia biznesowe Delta Training specjalizuje się w szkoleniach biznesowych. Rozwijamy miękkie umiejętności decydujące o sukcesie: komunikacja, konflikt, stres, negocjacje, zespół, zarządzanie, przywództwo.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Brainstorm.biz.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com