Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Solution.pl Szkolenia managerskie (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny solution.pl2 lat/a SMS

Otwórz solution.pl

Szkolenia menadżerskie

Interesują Cię firmy zajmujące się oceną 360 stopni? Ocena 360 jest częścią oferty Solution. Co można powiedzieć na temat metodologii oceny kompetencji? Na pewno warto podkreślić, że nasza metodologia związana jest z badaniami naukowymi i doświadczeniami partnerów merytorycznych.

Jeśli chodzi o szczegóły, wyjście jest tylko jedno — dokładne zapoznanie się ze stroną firmy.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz solution.pl teraz!

Skomentuj solution.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 ze stycznia 2022: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 8 podobnych stron WWW:

 • Doradztwo personalne Doradztwo Personalne HR Executive jest firmą doradczą, specjalizującą się w pomocy małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Jesteśmy zespołem konsultantów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy. Naszym priorytetem jest jakość i zadowolenie naszych klientów, dlatego też gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu i omówienia warunków współpracy.
 • Szkolenia Jeśli uważasz ,że jesteś dobrym managerem to już popełniłeś pierwszy błąd. Uznałeś ,że nie ma sensu niczego udoskonalać. Dobry manager wie jak ważny jest ciągły pościg za doskonaleniem procesów i samego siebie. Dlatego szkolenia managerskie są potrzebne aby móc zweryfikować chociaż swoją wiedze na temat najnowszych trendów i pomysłów które pozwalają największym firmą iść w stronę ogromnego sukcesu ,którego zazdrości im każdy.
 • Szkolenia Kraków W Brainstorm stymulujemy zmiany na lepsze w każdej firmie jaka się do nas zgłosi. Jesteśmy grupą ludzi, którzy pomogą ci rozwinąć skrzydła twojej firmie, dzięki dobranemu do Twoich potrzeb doradztwu w biznesie, rozwinięciu strategii oraz organizacji najpotrzebniejszych szkoleń. Zadbamy o to aby wyciągnąć z Twojej firmy to co w niej najlepsze i wyeksponować to. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na WWW.brainstorm.biz.pl.
 • zarządzanie zmianą Gdy wymagasz rzetelnego wsparcia biznesowego to dobrze by było gdybyś poprosił nas o pomoc. Pracujemy na rynku dosyć długo gromadząc najlepszych specjalistów, którzy zaplanują między innymi zarządzanie zmianą w wielu firmach. Chcemy obsłużyć Klienta w sposób indywidualny, co daje nam możliwość aby szybko reagować na sytuację. Stworzymy wewnątrz firmy narzędzia rekrutacyjne, które w prosty sposób oddziałują na sprzedaż. Z naszą pomocą zapoczątkujesz przemiany w firmie a poza tym zacznie na Ciebie zarabiać.
 • Szkolenie administracji - Sterszkolenia.pl Wielkopolskie przedsiębiorstwo Ster to zespół biegłych, wysoko wykwalifikowanych trenerów z zakresu marketingu i zarządzania. Firma posiada swojej bogatej ofercie zawodowe kursy menedżerskie i sprzedażowe z zakresu zarządzania marketingowego, marketingu w firmie, zarządzania w administracji publicznej, analizy finansowej i wyceny przedsiębiorstwa, skutecznych technik sprzedaży, zarządzania zespołem oraz innych pokrewnych tematów.
 • Consulting HR, coaching, employer branding - HRevolution HRevolution to firma doradcza wspierająca organizacje w obszarze Human Resources Management. Nasza specjalizacja: kompetencyjne systemy zarządzania, rekrutacje, zarządzanie talentami, planowanie szkoleń i rozwoju, coaching, employer branding - zarządzanie marką pracodawcy. Działamy na terenie całej Polski.
 • Outplacement Outplacement realizowany przez firmę doradztwa personalnego BIGRAM to najwyższy poziom świadczonych usług outplacementu. Zapraszamy do skorzystania z outplacmentu indywidualnego oraz grupowego.
 • Doradztwo personalne i Executive Search - PSI Polska PSI Polska jest częścią Glasford International®, globalnej firmy Executive Search o zasięgu obejmującym regiony EMEA, obydwie Ameryki, jak również rejon Azji i Pacyfiku. Działamy zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i lokalnym, dbając o najwyższą jakość usług i postępując według spójnych zasad etycznych. Oferta firmy obejmuje Executive Search, Direct Search, assessment centre, Development Centre, Coaching, Procesy Rozwojowe, Outplacement.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Solution.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2022 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com