Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Profi-jezyki.pl Szkoły językowe Szczecin Profi (Katalog nauka języka ang…)

Miniaturka domeny profi-jezyki.pl6 lat/aSMS

Otwórz profi-jezyki.pl

Kursy językowe Szczecin

Jesteśmy firmą prowadzącą od wielu lat kursy językowe Szczecin dla dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. W myśl naszej dewizy: postaw na jakość i doświadczenie przeprowadzamy kursy języków obcych Szczecin z wyśmienitymi efektami. Nasi kursanci przychodzą do nas na zajęcia z przyjemnością - nie traktują nasze kursy językowe Szczecin jako przykry obowiązek. Wszystko to możliwe jest dzięki wyselekcjonowanej kadrze lektorów akademickich. W naszej ofercie znajdują się:

 • kurs angielskiego Szczecin

 • kurs niemieckiego Szczecin

 • nauka rosyjskiego

 • nauka hiszpańskiego

Jako centrum egzaminacyjne telc umożliwiamy zdanie u nas certyfikatów językowych. Przeprowadzamy także certyfikaty językowe dla różnych instytucji.

Szkoły językowe Szczecin

Wszystkie kursy językowe Szczecin oferowane przez Szkoły Językowe Szczecin Profi dają gwarancję sukcesu, zapewniają bezstresową naukę języków obcych. Umiejscowienie naszej Szkoły Językowej Szczecin Profi jest kolejnym atutem, gdyż znajduje się ona w dogodnym miejscu - w Centrum Handlowym Wilcza w Szczecinie.

Zapraszamy do głębszego zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań zapraszamy do naszej siedziby lub do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Szkoły językowe Szczecin

Postaw na jakość i doświadczenie!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Profi prowadzi dla nas zajecia językowe i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić tę szkołę każdemu. szkoła tenisa Szczecin, 2012.11.29

Całkiem fajna szkoła języków obcych, super zajęcia dla dzieci. Moja córa chodziła do innej i nie chciała chodzic, a tu z przyjemnością idzie na zajęcia. Morfeusz, 2012.10.09

Polecam naukę języków obcych własnie w tej szkole językowej. Mają naprawdę dobrych wykładowców, którzy prowadzą też kursy w najbardziej znanych, dużych szkołach językowych w Szczecinie, tylko że tu wychodzi taniej, a i grupy są mniejsze. Ja jestem osobiście zadowolona bardzo z tego, że tam trafiłam i to całkiem przypadkiem. Ania, 2012.09.06

Skomentuj profi-jezyki.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Dofinansowane kursy językowe w Szczecinie Dofinansowane kursy językowe Nasza Europa. Uczymy języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego. Profesjonalne warunki i kadra. najlepsza cena w Szczecinie, darmowe napoje. Zajęcia odbywają się w tygodniu i w weekendy w godzinach 9 - 21 znajdziemy odpowiedni czas dla Ciebie.Kurs obejmuje 48 godzin nauki. Posiadamy dwie siedziby - Lewobrzeże ul. Dąbrowskiego 38 i Prawobrzeże ul Rydla 66. Cena za godzinę nauki od 7 zł.
 • Kursy językowe, kursy angielskiego i niemieckiego Szkoła Języków Obcych Fokus oferuje kursy języka angielskiego i języka niemieckiego w Szczecinie. Nasza oferta skierowana jest do młodzieży i osób dorosłych. Nauczamy skutecznie języków obcych od roku 2013. Nasze kursy językowe prowadzone są przez odpowiednio przeszkolonych lektorów, specjalistów - filologów. Język angielski oraz język niemiecki w Szczecinie to nasza specjalność. Nasi słuchacze cenią sobie wysoką jakość zajęć oraz atmosferę, która panuje w naszej szkole językowej. Gwarantujemy niskie ceny!
 • Angielski Szczecin Szczecińskie centrum edukacyjne EXPERT ma dla osób, które interesuje skuteczna i przyjemna nauka języka obcego, bardzo korzystną ofertę.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Profi-jezyki.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com