Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Profi-jezyki.pl Szkoły językowe Szczecin Profi (Katalog nauka języka ang…)

Miniaturka domeny profi-jezyki.pl5 lat/aSMS

Otwórz profi-jezyki.pl

Kursy językowe Szczecin

Jesteśmy firmą prowadzącą od wielu lat kursy językowe Szczecin dla dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. W myśl naszej dewizy: postaw na jakość i doświadczenie przeprowadzamy kursy języków obcych Szczecin z wyśmienitymi efektami. Nasi kursanci przychodzą do nas na zajęcia z przyjemnością - nie traktują nasze kursy językowe Szczecin jako przykry obowiązek. Wszystko to możliwe jest dzięki wyselekcjonowanej kadrze lektorów akademickich. W naszej ofercie znajdują się:

 • kurs angielskiego Szczecin

 • kurs niemieckiego Szczecin

 • nauka rosyjskiego

 • nauka hiszpańskiego

Jako centrum egzaminacyjne telc umożliwiamy zdanie u nas certyfikatów językowych. Przeprowadzamy także certyfikaty językowe dla różnych instytucji.

Szkoły językowe Szczecin

Wszystkie kursy językowe Szczecin oferowane przez Szkoły Językowe Szczecin Profi dają gwarancję sukcesu, zapewniają bezstresową naukę języków obcych. Umiejscowienie naszej Szkoły Językowej Szczecin Profi jest kolejnym atutem, gdyż znajduje się ona w dogodnym miejscu - w Centrum Handlowym Wilcza w Szczecinie.

Zapraszamy do głębszego zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań zapraszamy do naszej siedziby lub do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Szkoły językowe Szczecin

Postaw na jakość i doświadczenie!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Profi prowadzi dla nas zajecia językowe i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić tę szkołę każdemu. szkoła tenisa Szczecin, 2012.11.29

Całkiem fajna szkoła języków obcych, super zajęcia dla dzieci. Moja córa chodziła do innej i nie chciała chodzic, a tu z przyjemnością idzie na zajęcia. Morfeusz, 2012.10.09

Polecam naukę języków obcych własnie w tej szkole językowej. Mają naprawdę dobrych wykładowców, którzy prowadzą też kursy w najbardziej znanych, dużych szkołach językowych w Szczecinie, tylko że tu wychodzi taniej, a i grupy są mniejsze. Ja jestem osobiście zadowolona bardzo z tego, że tam trafiłam i to całkiem przypadkiem. Ania, 2012.09.06

Skomentuj profi-jezyki.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Profi-jezyki.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com