Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Moxo Terapia dzieci i dorosłych z ADHD (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny moxo-adhd.pl3 lat/aSMS

Otwórz moxo-adhd.pl

Dobra terapia dla dzieci z ADHD

Twoje dziecko jest zbyt aktywne lub ma problemy ze skupieniem się? Kompleksowy test Moxo pomoże nam sprawdzić, czy nie mamy do czynienia z ADHD. Ten rzetelny test pozwoli usprawnić codzienne czynności Twoich dzieci, gdyż możliwe stanie się dobranie właściwej strategii leczenia ADHD.

Dotychczasowe testy skupiały się na reakcjach na komunikaty słowne, co nie pozwalało na właściwą ocenę stanu dziecka. Za pomocą naszego kwestionariusza możliwe jest sprawdzenie obiektywnych zachowań ocenianej osoby, ponieważ nie kładzie on nacisku na płaszczyźnie werbalnej. Zaburzenia skupienia, długość reakcji, nadpobudliwość oraz zbytnia ruchliwość - to najważniejsze płaszczyzny sprawdzania kwestionariusza. Dodatkowe dane można otrzymać pod naszym adresem: ulica Katowicka 22, w Mikołowie lub pod numerem telefonu: 501406556.

Funkcjonowanie z ADHD jest bardzo skomplikowane. Musimy więc pomóc dziecku walczyć z tym zaburzeniem jak najbardziej skutecznie. Jesteśmy ekspertami, którzy weryfikują rezultaty własnej pracy, dzięki czemu każdego dnia możemy implementować korzystne korekty w terapii. Pomagamy pacjentom właściwie funkcjonować w grupie. Najlepiej przejrzeć portal: moxo-adhd.pl, by poznać historie pacjentów.

Nasz test na ADHD pozwala na obiektywne zweryfikowanie cech weryfikowanego dziecka. Korzystając z naszego kwestionariusza możliwe jest sprawdzenie prawdziwych reakcji sprawdzanej osoby, ponieważ nie skupia się on na warstwie językowej. Kwestionariusza kieruje swoją uwagę na najważniejsze symptomy ADHD: zakłócenia koncentracji, czasu odpowiedzi, nadpobudliwość a także zbytnia ruchliwość. Dodatkowe dane można zdobyć pod naszym adresem: ulica Katowicka 22, Mikołów lub pod wskazanym numerem: 501406556.

Zaglądnijcie na naszą stronę internetową, by przeczytać znacznie więcej w temacie tego, czym się zajmujemy i jak możemy pomóc Waszym dzieciom. Na stronie internetowej zobaczą Państwo również dane o tym, gdzie nas odnajdziecie. Strona internetowa posiada wyjątkowo dobry układ treści, dzięki czemu bardzo natychmiast można odszukać najistotniejsze informacje. Sugerujemy, by odwiedzić nasze oddziały lub otrzymać poradę telefonicznie.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz moxo-adhd.pl teraz!

Skomentuj moxo-adhd.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Terapia Biofeedback Kraków Biofeedback jest skuteczną, bezpieczną a zarazem przyjemną metodą terapeutyczną, opartą na wyspecjalizowanej technice komputerowej, prowadzącą do poprawy efektywności pracy naszego mózgu. Terapia Biofeedback służy do wzmocnienia kontroli nad procesami zachodzącymi w naszym organizmie, zrelaksowania się, wyciszenia, radzenia sobie ze stresem, z własnymi emocjami, pobudzenia kreatywności i pozytywnego myślenia. Wpływa na poprawę szybkości i efektywności uczenia się.
 • Blog o życiu codziennym młodego naukowca od mózgu Młodego naukowca od mózgu życie codzienne - w Holandii. Za dnia zajmuję się architekturą i działaniem sieci neuronowych, wieczorami staram się składać do kupy własne cztery klepki. Takie życie może być rajem lub koszmarem, a często jest jednym i drugim naraz, ale na pewno nie da się nudzić.
 • Pomoc psychologiczna i terapeutyczna Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy psychologicznej i terapeutycznej dla osób w każdym wieku - dzieci i dorosłych. Przyjmują u nas wyszkoleni specjaliści - psycholodzy, logopedzi, pedagodzy, terapeuci Integracji Sensorycznej, hipoterapeuta (jazda konna dla dzieci) dietetyk i fizjoterapeuta (rehabilitacja). Zespół stara się zapewnić pacjentom kompleksową opiekę, dzięki czemu wszystkie działania są zaplanowane i ukierunkowane. Zapraszamy także na szkolenia dla rodziców i warsztaty plastyczne.
 • Psychologia i psychiatria dzieci i młodzieży - Kielce Diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży, leczenie uzależnień, depresji, terapia indywidualna i rodzinna, leczenie nerwicy, leczenie depresji, schizofrenii, anoreksji, zaburzenia odżywiania, lęki, myśli samobójcze. Poradnictwo dietetyczne.
 • Objawy Chorób Strona zawiera opis najważniejszych objawów, głównych przyczyn oraz sposobów leczenia wielu chorób i schorzeń z którymi zmaga się współcześnie ludzkość, takich jak np. depresja, schizofrenia czy nerwica.
 • Biofeedback Dąbrowa Górnicza Gabinet Psychologiczny Urszula Szymska zapewnia pomoc psychologiczną w rejonie miast Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec i okolice. Oferta gabinetu skierowana jest do dzieci, młodzieży i ich opiekunów oraz do osób dorosłych. Szczegóły na stronie internetowej www.bio-terapia.com.pl
 • Warsztaty - terapia jąkania, moczenia się i zaburzeń zachowania Terapia dzieci z zaburzeniami zachowania, emocji lub mowy składa się z trzech części: I. Szkolenie rodziców , II. Terapia dziecka III. Okres kontrolny.
 • Rodzinna księgarnia edukacyjna - pomoce dla pedagogów i rodziców Edukacyjna księgarnia internetowa dla pedagogów, terapeutów, rodziców i dzieci. Książki, gry i multimedia. Duży wybór pomocy edukacyjnych. ADHD, autyzm, dysleksja, logopedia oraz niepełnosprawność - terapia dziecka i wychowanie.
 • Centrum Dobrej Terapii - psychiatra Kraków Specjalistyczny i nowoczesny ośrodek świadczący usługi z zakresu psychiatrii, psychologii klinicznej, psychoterapii i neurologii oraz dziedzin pokrewnych.
 • Kwasy Omega 3 LeenLife E LeenLife E to doskonale przyswajalny preparat z nasion lnu o wysokiej zawartości kwasów Omega 3 + 6 w opatentowanej formie estrów etylowych. Zapewnia właściwe proporcje kwasów Omega 3 do Omega 6.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Moxo-adhd.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com