Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Antropos Opieka nad starszymi (Katalog choroby)

Miniaturka domeny antropos.pl3 lat/aSMS

Otwórz antropos.pl

F.U. Antropos zajmuje się całodobową domową opieką nad osobami starszymi lub osobami wymagającymi stałej opieki.

Działamy na terenie Krakowa i w okolicach.

PogrubienieMożemy pochwalić się wieloletnim pozytywnym doświadczeniem i dobrymi referencjami naszych podopiecznych i ich rodzin. Zawsze najważniejszy jest dla nas człowiek.

Antropos posiada wiele certyfikatów i uprawnień związanych z prowadzoną działalnością.

Wiele osób skorzystało już z naszej pomocy.

Zależy nam, aby dzięki nam życie osób w podeszłym wieku nie było tylko smutną, niepotrzebną egzystencją. Jesteśmy po to, by pomagać we wszystkich problemach z którymi się spotykają się, po to, by czynić ich życie wartościowym i radosnym. Nasza firma zapewnia doświadczony i świetnie przeszkolony personel oraz ciepłą i przyjazną atmosferę. Zawsze staramy się, rozwiązać Państwa problemy oraz uczynić Państwa życie łatwiejszym.

Zapraszamy na ul. Prądnicką 78A Hotel Pielęgniarek.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam naprawdę fachową obłsugę LUKIM., 2015.06.28

Skomentuj antropos.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd wyłączony!
Podgląd strony został wyłączony dla tego wpisu.

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Prywatny dom opieki Warszawa Złota jesień to dom prywatnej opieki dla seniorów, dzięki któremu ludzie w sędziwym wieku nie muszą martwić się o wizyty lekarskie, rehabilitacje czy towarzystwo. Pobyt z rówieśnikami na pewno zmotywuje ich do aktywności i nawiązywania nowych relacji. Opieka specjalistów z kolei pomoże zadbać o ich komfort psychiczny oraz zdrowie fizyczne. Zapraszamy.
 • Opieka nad ludźmi w podeszłym wieku Prywatny Dom Seniora Conrado to placówka opiekuńcza dla osób starszych zlokalizowana w malowniczym otoczeniu jezior województwa kujawsko-pomorskiego, w pobliżu Gniezna. Oferuje komfortowe warunki pobytu dla osób starszych, w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych oraz całodobową profesjonalną opiekę
 • Sprzątanie mieszkań i opieka nad starszymi Firma Albinus została stworzona dla klientów którzy cenią sobie spokój, porządek, czas i wygodę. Nasza firma oferuje państwu szeroki wachlarz elastycznych usług, których wykonanie jest dla Państwa męczące, lub z jakiś powodów niemożliwe. W czasie gdy my sprzątamy twój dom czy garaż - Ty drogi kliencie, możesz odpocząć. Zapraszamy do współpacy.
 • Spotkania dla seniorów, wieczorki taneczne i gry W naszej ofercie znajdą Państwo: zajęcia usprawniające ruchowo, zajęcia edukacyjne i kulturalno-oświatowe i wiele innych ciekawych form aktywizacji. Z nami mogą Państwo uczestniczyć w spektaklach, oglądnąć ciekawy film, posłuchać muzyki, pograć w grę w bardzo sympatycznej atmosferze. Wieczorki taneczne w klubie senior i wieczorki zapoznawcze dla osób na emeryturze.
 • Opieka Niemcy Oferta naszej firmy obejmuje pośrednictwo pomiędzy osobami poszukującymi pracy opiekunki nad osobami starszymi oraz dziećmi na terenie Niemiec. Nasza firma jest legalnie działającą agencją pracy w Niemczech. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. Zapewniamy pełen pakiet socjalnych w tym płacimy ZUS i ubezpieczenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!
 • Gawo - au pair, au pair Anglia Firma organizuje bezpieczne i legalne wyjazdy edukacyjne do krajów Europy Zachodniej i USA dla osób w wieku 18-30 lat. Oferta obejmuje możliwość udziału w stażach i praktykach studenckich.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Antropos.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com