Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Zmiennicy Redukcja stresu (Katalog firmy - nauka i …)

Miniaturka domeny zmiennicy.pl3 lat/aMini

Otwórz zmiennicy.pl

Zmiennicy

stres

mindfulnes

kurs redukcji stresu

mbsr Warszawa

mbsr Łódź

Pomagamy ludziom i organizacjom w redukcji stresu używając metod Mindfulness oraz korzystając z wiedzy z obszarów

 • psychologii pozytywnej,

 • neurobiologi.

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, ale możemy obiecać szansę na lepsze funkcjonowanie, z mniejszą ilością stresu.

Aby to osiągnąć używamy:

 • Technik uważności, które pojawiły się około dwa i pół tysiąca late temu na bliskim wschodzie i dzisiaj adaptowane są na potrzeby współczesnych społeczenstw jako mindfulness

 • Zaawansowanej wiedzy z obszaru psychologi pozytywnej, neurologii oraz neuroplastyczności

Jeżeli zastanawiasz się czy jest Ci ze Zmiennikami po drodze lub po prostu chciałbyś o coś zapytać, skontaktuj się z nami…

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo Ciekawa strona. Muszę to przyznać! YT d2b, 2014.09.27

Skomentuj zmiennicy.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • streszczenia lektur Uczniów mających problem z językiem polskim zapraszamy na portal 2l.pl. Jest to miejsce w sieci, gdzie możesz znaleźć świetnie przygotowane streszczenia lektur, które pomogą ci w nauce. Co więcej, na portalu znajduje się także długa lista motywów literackich, wraz ze szczegółowym opracowaniem. Dzięki temu lekcje polskiego nie będą już problemem.
 • Pomoc psychologiczną online i stacjonarnie Centrum pomocy psychologicznej i prawnej "Ośrodek Empatia" z Warszawy oferuje leczenie zaburzeń psychicznego, doradztwo rodzinne oraz pomoc prawną - Zapraszamy!
 • Gabinet Psychologiczny Dobry psycholog, terapeuta Wrocław. Terapia małżeństw i par. Boisz się odrzucenia, samotności. Nie radzisz sobie z gniewem, lękiem, rozpaczą i kontaktów ludzkich.
 • Warszaty redukcji stresu i mindfulness mindfulness Inside to warsztaty i szkolenia z obszaru redukcji stresu, mindfulness oraz inteligencji emocjonalnej. Działamy na terenie całego kraju.
 • Terapia Biofeedback Kraków Biofeedback jest skuteczną, bezpieczną a zarazem przyjemną metodą terapeutyczną, opartą na wyspecjalizowanej technice komputerowej, prowadzącą do poprawy efektywności pracy naszego mózgu. Terapia Biofeedback służy do wzmocnienia kontroli nad procesami zachodzącymi w naszym organizmie, zrelaksowania się, wyciszenia, radzenia sobie ze stresem, z własnymi emocjami, pobudzenia kreatywności i pozytywnego myślenia. Wpływa na poprawę szybkości i efektywności uczenia się.
 • Pomoc psychologiczna oraz psychoterapia Jestem psychoterapeutką. Swój gabinet prowadzę w Łodzi. Oferuję pomoc psychologiczną osobom zmagającym się z depresją, objawami lękowymi, nerwicą, skutkami stresu czy będącym w życiowych kryzysach. Zapraszam!
 • Psychoterapia oraz pomoc psychologiczna Gabinet znajduje się w Łomiankach i zajmuje się psychoterapią oraz pomocą psychologiczną dla osób dorosłych. Psychoterapia krótko i długoterminowa. Konsultacje psychosomatyczne.
 • Piaseczno - psycholog a stres, Warszawa stres i depresja powodują myśli samobójcze. Prowadzę terapie lecznicze dla par małżeńskich, dla singli. Naucz się odmawiać (asertywność) i pokonaj stres. Zamów wizytę psychologa: tel.: 605 509 427
 • Pokazy i warsztaty hipnozy oraz relaksacyjne Hipno Show oferuje pokazy hipnozy estradowej, hipnozy scenicznej oraz warsztaty relaksacyjne, warsztaty hipnozy, warsztaty antystresowe. Ponadto macie Państwo możliwość wsłuchania się w romanse rosyjskie.
 • Jak żyć długo i zdrowo Artykuły dotyczące zdrowego stylu życia. Najczęściej poruszane tematy to walka ze stresem i bezsennością, fizjologia człowieka, porady dietetyczne, aktywność fizyczna, fizjoterapia oraz medycyna naturalna...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Zmiennicy.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com