Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Joomla CMS Dodatki dla Joomala (Katalog tworzenie stron …)

Miniaturka domeny www.joomla-cms.com.pl6 lat/aSEO

Otwórz www.joomla-cms.com.pl

Sterownia

Uniwersal Import Xml

Od pewnego czasu podczas wykonywania różnych zleceń z plikami .xml napotykałem na problem , który mnie zawsze irytował . Problem polegał na tym, że za każdym razem musiałem robić nowy integrator pod dany plik .xml i danych się tam znajdujących. Jeżeli kiedykolwiek używaliście takie pliki i importowaliści dane do serwisu to zapewne spotkaliście się z takim problemem że nie które pliki .xml nie pasowały i nie szło przeprowadzić importu zawartości owego pliku. Postanowiłem zrobić klasę uniwersalną żeby każdy , no prawie każdy plik pasował i szło go zaimportować i odczytać. Pomysł oparłem na klasie którą nazwałem „Uniwersal Import Xml „ teraz w łatwy sposób mogę przeprowadzić operację na plikach .xml. Efekt mojej pracy chciałem wam przedstawić.

Same działanie klasy jest banalnie proste. Podajemy ścieżkę z tablicy $_FILES i $_POST. $_FILES* zawiera naszplik .xml do importu, a $_POST znaczniki, które chcemy zaimportować. Dla lepszego zobrazowania działania pokażę formularz i znajdujące się tam dane. Potrzebne dane do importu bierzemy z samego pliku .xml, które nas interesują. Pierwsze pole formularz przypisujemy nasz zbiór i podzbiór oddzielone && , a potem w zależności od zapotrzebowania np. chcemy uzyskać takie dane jak : id, cena, tytuł, url, trzy z nich są selektorami, a jeden to Tag pliku .xml. Teraz tak tytuł jest w tagach „<tytuł>Nasz tytuł</ tytuł >” , a reszta danych znajduje się w tagch jak i w selektorach.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.joomla-cms.com.pl teraz!

Skomentuj www.joomla-cms.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Usługi z zakresu programowania php/Moodle Posiadam szeroką wiedzę z zakresu php5 / MySQL, staram się nadążać za nowymi trendami w programowaniu zaawansowanych systemów informatycznych. Samodzielność w działaniu, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, oraz pozytywne nastawienie do pracy to cechy charakteryzujące moją osobowość. Jako php/Moodle Developer byłem dotychczas odpowiedzialny głównie za tworzenie nowoczesnych przyśpieszających bicie serca rozwiązań webowych oraz programów ułatwiających zarządzanie przedsiębiorstwem.
 • Usługi informatyczne i budowa stron internetowych Strona należy do firmy phpBB Assistant z Białegostoku. Założycielem firmy jest Fabian Wiśniewski który posiada gruntowną wiedzę na temat tworzenia i prowadzenia forum phpBB, budowy stron internetowych a także jej pozycjonowania. Każdy klient może liczyć na fachową pomoc o każdej porze dnia i nocy siedem dni w tygodniu. Aby wejść z nimi w kontakt wystarczy skorzystać z ich formularza kontaktowego zamieszczonego na ich stronie Internetowej lub skorzystać z tradycyjnych form kontaktu czyli telefonu bądź maila.
 • Portal z poradami komputerowymi Portal it256.pl to bogate źródło wiedzy informatycznej. Zawiera porady oraz kursy związane z programowaniem, bazami danych, sieciami komputerowymi oraz systemami operacyjnymi.
 • Projekty stron internetowych Strona domowa webdevelopera zawierająca projekty, informację o autorze, blog na którym są umieszczane artykuły związane z IT oraz wiele więcej.
 • Tworzenie stron - biznes internetowy Tworzenie stron internetowych i jak skutecznie prowadzić biznes internetowy? Serwis z przydatnymi narzędziami internetowymi. Jest to strona internetowa, dzięki której biznes w Internecie będzie prowadzony wzorowo. Mnóstwo specjalnych narzędzi internetowych, z których pomocą każdy serwis i każdy biznes w Internecie będzie w pełni funkcjonalny.
 • Tworzenie stron internetowych i pozycjonowanie Oferujemy kompleksowe usługi niezbędne do zaistnienia firmy w Internecie. Główną naszą specjalnością jest projektowanie stron internetowych oraz pisanie skryptów i aplikacji web na indywidualne zapotrzebowanie użytkownika. Dodatkowo proponujemy usługi reklamy internetowej takie jak pozycjonowanie stron WWW, wysyłka i obsługa kampanii e-mailingowych. Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualne w zależności od potrzeb i zamożności portfela nabywcy. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.
 • Kurs tworzenia stron WWW Jeśli aktualnie nie masz większego pojęcia o programowaniu, to z pomocą może przyjść Tobie portal Codemy. Jest to platforma, jaka oferuje darmowe kursy, dzięki którym zaczniesz się uczyć tworzenia stron WWW w praktyce. Oferowane lekcje oraz kursy to pisanie kodu w edytorze online. Poznasz między innymi HTML, CSS, JS, RoR, php. Dzieli darmowym kursom poznasz nowe umiejętności i być może zwiększysz swoją konkurencyjność na rynku pracy.
 • Nauka praktycznego programowania php + MySQL Praktyczne programowanie w php i MySQL, czyli jak napisać własny system CMS w php, oparty na bazie MySQL - darmowy kurs. Programowanie obiektowe, czyli jak napisać CMS w php i MySQL.
 • Załóż forum dyskusyjne phpBB za darmo Załóż własne forum dyskusyjne za darmo i zarabiaj na reklamach. Jako jedyni umożliwiamy podpięcie własnej domeny pod forum! TYLKO U NAS
 • Forum Webmasterskie Forum zawierające treści z zakresu webmasteringu. Znajdziesz tutaj pomoc i gotowe rozwiązania z zakresu: php, JavaScript (jQuery), HTML, CSS, SEO, zarządzania stronami WWW oraz grafiki.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Joomla-cms.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com