Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Programy i kody źródłowe

Miniaturka sprawdziany.com.pl (Darmowe sprawdziany do podstawówki)3 miesiąc/e SEO

Darmowe sprawdziany do podstawówki

Na sprawdziany.com.pl znajdziesz sprawdziany, odpowiedzi, generator sprawdzianów i wiele więcej całkowicie za darmo w zaledwie kilka minut... Nowoczesny, darmowy generator sprawdzianów i menedżer sprawdzianów.

Miniaturka aurero.com (Oprogramowanie medyczne)3 lat/a SMS

Oprogramowanie medyczne

Aurero to nazwa jednego z najpopularniejszych i najbardziej funkcjonalnych programów medycznych dla lekarzy, przychodni, klinik i szpitali w Polsce. Oprogramowanie medyczne zostało stworzone i jest rozwijane przez polską firmę Medily. Jego głównym zadaniem jest zwiększenie wydajności i komfortu codziennej pracy dyrekcji, personelu medycznego i innych działów oraz zmaksymalizować liczbę wizyt pacjentów jednocześnie obniżając koszt ich obsługi.

Miniaturka www.crazycall.com (Call Center Software)5 lat/a SMS

Call Center Software

CrazyCall to prosta w użyciu, oparta o chmurę aplikacja w niezwykle przystępnej cenie, która umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych bezpośrednio z przeglądarki internetowej, bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania. By zacząć dzwonić do klientów wystarczy, że zarejestrujesz się i wybierzesz swój lokalny numer spośród ponad 75 krajów z całego świata. Dodatkowo CrazyCall pomaga zarządzać i organizować procesy sprzedaży i obsługi klienta, redukuje koszty oraz automatyzuje...

Miniaturka elementia.pl (Oprogramowane OCR do skanowania faktur)6 lat/a SMS

Oprogramowane OCR do skanowania faktur

Oferujemy oprogramowanie Program InvoiceDigitizer do automatycznego rozpoznawania faktur. Program pozwala automatycznie rozpoznawać faktury, weryfikuje dane podatkowe, rejestruje dane podatkowe w systemach ERP/FK.

Miniaturka lokalizator-telefonu-online.pl (Aplikacja do lokalizacji telefonu)7 lat/a SMS

Aplikacja do lokalizacji telefonu

Aplikacja do lokalizacji telefonu na systemie android. Dzięki aplikacji mamy możliwości lokalizacji dowolnego telefonu który w danej chwili jest w zasięgu GPS. Trasę można śledzić na w naszym panelu który jest intuicyjny. Dodatkowo dziennie można automatycznie zapisywać 50 pozycji.

Miniaturka office-2016.pl (Nowy Office 2016 dla PC, MAC, tablet i smartfon)9 lat/a SMS

Nowy Office 2016 dla PC, MAC, tablet i smartfon

SUBSKRYPCJA OFFICE 2016 NA WIELE URZĄDZEŃ Subskrypcja pakietu Office 2016 pozwala na instalację na pięciu urządzeniach równocześnie w ramach jednej licencji przypisanej do konta użytkownika. NAJNOWSZA WERSJA PAKIETU OFFICE 2016 Subskrypcja Office 365 zapewnia najnowszą wersję pakietu Office 2016. Już nie musisz martwić się o to czy Twoja wersja jest aktualna. NISKI KOSZT OFFICE 2016 Korzystna cena Office 2016. Koszt pakietu to tylko 0,29 € netto dziennie za konto użytkownika. BEZPIECZEŃSTWO OFFICE 2016

office microsoft word excel powerpoint pakietu acce windows publisher aplikacje
Miniaturka www.tworzymygry.pl (Tworzymy gry w Unity3D na różne platformy)9 lat/a Mini

Tworzymy gry w Unity3D na różne platformy

TworzymyGry.pl to blog na którym pokazuje jak tworzyć gry. Jeżeli marzyłeś kiedyś o stworzeniu własnej gry to dobrze trafiłeś. Od podstaw pokazuje jak zrobić grę z wykorzystaniem silnika Unity3D, a także i czytego kodu C++/C#. Tworzę gry na platformy windows, android i ios. Pokazuje jak optymalizować gry na platformy mobilne. Obecne tutoriale to: TappyPlane - czyli jak zrobić podróbkę FlappyBirds i Minecraft - jak to jest zrobione.

description hosting unlimited free website cpanel builder space mysql scripts
Miniaturka cpp.jcom.pl (Kurs C++ dla początkujących z zadaniami)9 lat/a Mini

Kurs C++ dla początkujących z zadaniami

Praktyczny kurs c++ to prosty i przejrzysty przewodnik po języku programowania c++. Zawiera 12 lekcji w których krok po kroku tłumaczona jest składnia i użycie zmiennych, instrukcji warunkowych i klas. Specjalnie przygotowane zadania na koniec każdej lekcji zdecydowanie ułatwiają zapamiętanie i utrwalenie zdobytej wiedzy...

katalog kurs stron margin nominacja pętla instalacja klasy nauki tablice
Miniaturka phaser-polska.pl (Polski support biblioteki Phaser)9 lat/a SMS

Polski support biblioteki Phaser

Phaser (Polska) to społeczność twórców gier JavaScript korzystających z biblioteki Phaser. W naszym serwisie, nazywanym również Polskim Supportem Biblioteki Phaser, staramy się pomagać użytkownikom w problemach przy pracy nad własną grą. Chcesz zacząć tworzyć gry działające w przeglądarce internetowej? Zapraszamy!

profilu inną forum przemoo writen ostatniego itemprop person phaser monthly
Miniaturka sidgroup.pl (Wdrożenia SAP ERP CRM i inne dla każdej firmy)9 lat/a SMS

Wdrożenia SAP ERP CRM i inne dla każdej firmy

Skorzystaj z usług SIDGroup przy wdrożeniu systemu SAP. Najnowsze osiągnięcia przetwrzania in-memory czyli SAP HANA ułatwiają wdrożenie hurtowni danych i Big Data. Takie narzędzie jak SAP APO czyli Advanced Planner & Optimizer to system APS (Advanced Planning System) służacy do tworzenia zaawansowanego planowania i optymalizacji łańcucha dostaw. Wdrożenie systemu sap umożliwi twojemu przedsiębiorstu lepsze ogarnięcie problemów zarządzania a także pozwoli rozwiązać inne problemy. Ułatwi administrację.

shutterstock sidgroup large biznesowe srcset sprawdź sizes suse size vmware
Według zasobów - lista podkategorii
↑↑↑

Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

SublimeStar.com